Herci představují Once Upon a Time

30. listopadu 2011 v 15:20 | Cenicienta
Ještě než OUaT začalo, stanice ABC vypouštěla různá propagační videa, aby uchytila pozornost lidí a aby se na seriál vůbec někdo začal dívat. Tohle je jedno z videí, kdy herci představují Once Upon a Time a své postavy :).


Henry: Všechny příběhy v téhle knížce se staly i ve skutečnosti. Zrovna ty bys to měla vědět nejlíp.
Emma: A to proč?
Henry: Protože v ní jsi.
Rampelník: Všechno, co milujeme od nás bude odtrhnuto a my budeme trpět ve věčnosti.
Sněhurka: Proč jsi to udělala?
Zlá Královna: Protože tohle je můj šťastný konec.
Jennifer: Once Upon a Time dává smysl, když ho sledujete, ale je velmi těžké ho popsat. Existují dva světy a seriál po divácích chce, aby uvěřili, že existuje místo, kde se všechny pohádkové postavy doopravdy existují a jsou opravdoví a jejich příběh je opravdoví a že žijí ve svém šťastném konci.
Oddávající: Prohlašuji vás mužem a ženou.
Ginnifer: Pohádkový svět je náš odrazový můstek a je to země, ve které jsou všichni svobodní, oproti tomuhle doopravdy prokletém reálném světě, kde jsou naše postavy moderní a víc zranitelné.
Lana: Zlá královna zaklela zakletý les. A poslala všechny z toho lesa do tohohle města, Storybrooke v Maine.
Emma: Zlá královna sem poslala několik pohádkových postav?
Henry: Jo, a nemůžou se odsud dostat.
Emma: Zaseklí v čase ve městě Storybrooke, Maine. To si myslíš?
Lana: Poslala je tam a teď jsou uvězněni v čase. Čas tu zmrzl, nikdo nemůže město opustit a jejich vzpomínky byly smazány.
Ginnifer: Kletba se postarala o to, abychom zapomněli kdo jsme, koho milujeme a co nás činí šťastnými. Takže musíme vytvořit uvěřitelné postavy z dnešní doby.
Mary Margaret: Podívejte, dala jsem mu tu knížku, protože jsem chtěla, aby měl jednu z nejdůležitějších věcí, jaké člověk může mít... naději.
Jennifer: Pilot se dotýká několika klasických příběhů. Což je úžasné, protože okamžitě skočíte do tohohle světa a cítíte se, jako byste ty lidi znali. Začínáme se Sněhurkou a princem Krasoněm a Jimiminym Cricketem a Gippetem a Pinokiem a tohle jsou postavy, které jsou podle mě vzorové, takže si začnete myslet, že ty lidi znáte lépe, než je ve skutečnosti neznáte.
Josh: Hraju prince Krasoně. Rád o něm přemýšlím jako o princi lidu. Jako o hrdinovi pracovní třídy, princovi, který se nebojí ušpinit si ruce, má království, které musí řídit a pak je tu někdo, kdo ohrožuje jeho rodinu. A on udělá cokoliv, co je v jeho silách, aby je zachránil a ochránil.
Ginnifer: Je to výzva, vytvořit dvě postavy, které jsou založené na té samé postavě. Například musíte uvěřit, že Mary Margaret je Sněhurka a pouze zapomněla na to, kdo je.
Emma: Vy o tom nic nevíte, že ano?
Mary Margaret: Ne, bohužel ne... Chytrý chlapec. Neměla jsem mu dávat tu knížku.
Lana: Mezi těmi dvěma světy je rozdíl, hlavně vizuální. Ten fantastický je velmi světlý a barevný a pak je tu Storybrooke, který je velmi tmavý a deštivý a jediná barva v celém městě je dům starostky.
Babička: Jméno?
Emma: Swan. Emma Swan.
Mr. Gold: Emma... Půvabné jméno.
Jennifer: Těším se na to, až show bude pokračovat a uvidíme více z pohádkového světa, to co třeba tolik neznáme, nebo se o tom třeba nemluvilo a nebo nebyly tolikrát převyprávěné jako třeba Sněhurka. Takže myslím, že to bude na show to zábavné, jak všechny ty pohádky budou převyprávěné a jak spolu budou souviset.
Ginnifer: Máme před sebou skvělou sérii, takže si pusťte Once Upon a Time na ABC.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pajuša♥ ©BRIDGITMENDLERFAN Pajuša♥ ©BRIDGITMENDLERFAN | E-mail | Web | 30. listopadu 2011 v 16:16 | Reagovat

Dokonalý blog, ten design nemá chybu! :-)

2 Mrs.Muggle |SB| Mrs.Muggle |SB| | Web | 30. listopadu 2011 v 18:13 | Reagovat

Zajímavé! Toto video jsem potřebovala.
Hrozně se mi líbí ta dáma co hraje Evil Queen =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama