Prosinec 2011

30.12.2011 - The Wizarding World of Harry Potter

31. prosince 2011 v 9:47 | Lens |  Gallery update
Konečně! :) Tady se hlásí nová spoluadminka tohoto blogu Lens! :) Napsala bych dříve, jenže nebylo co přidat, až dneska se objevila novinka :) No teď půjdeme k té novince :) Jste zapřísáhlý fanoušci ságy Harryho Pottera? Tak tohle vás potěší! :) Ginny se včera byla podívat na hradu kde se tyto filmy natáčeli (hrad je oficiálně otevřen i pro návštěvníky;)). Ginny na sobě měla šálu Nebelvíru, a moc jí to slušelo :) 2 fotky naleznete v naší galerii :)

imagebam.com imagebam.com

Rozhovor s Lanou Parrillou

31. prosince 2011 v 0:41 | Cenicienta |  Interviews
Nevím, jestli je tohle nový, nebo starší rozhovor s Lanou, ale objevila jsem ho až teď. Rozhodně v tom novinkovém suchu přijde vhod, přidávaní starých fotek mě už trochu nebavilo. Talže jsem pro vás přeložila nový rozhovor, doufám, že se vám bude líbit. Kdybyste chtěli použít, prosím se zdrojem :)

Vždy, když jako malá holka sledovala Sněhurku, poloviční Puerto Ričanka, Lana Parrila, fandila Zlé královně. Teď dělá čtyřiatřicetiletá herečka Sněhurce ze života peklo jako klasický záporák v novém seriálu na ABC - Once Upon a Time. Lana udělala rozhovor s Latina.com o této show. (která byla nedávno jmenovaná jednou z pěti nejlepších nových show tohoto roku!)

Řekni nám něco o tvých latinských předcích.
Jsem napůl z Puerto Rico a napůl ze Sicíle. Můj tatka byl Puerto Ričan. Hrála pro Phillies a pro Indians (baseball). Zemřel, když mi bylo 16. Byli jsme si velmi blízcí. Rodiče se rozvedli, když jsem byla mladší, ale vychovávali mě oba. Jedla jsem arros con gandules a chuletas a pernil (latinskoamerická jídla) a z matčiny strany to byla italská kuchyně. Arros con Gandules jsou mí favorité.


Gallery Update #8 - Robert & Jennifer

29. prosince 2011 v 22:11 | Cenicienta |  Gallery update
Tak jsem se opět pustila do přidávání fotek a přidala jsem několik dalších photoshootů Jennifer z tohoto roku.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další fotky, které jsem přidala jsou další Robertovi shooty. Nebojte, nejsou zdaleka všechny, takže s tím budu ještě nekolikrát otravovat.

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Duel #2 - Emma & Rumpelstiltskin

29. prosince 2011 v 12:02 | Cenicienta
Myslím, že v novinkovém suchu je opět čas na interaktivní články. Opět to je duel - v minulém kole Rampelník porazil zákeřně Zlou královnu - 41 ku 15ti, tak jsem ho rovnou poslala do dalšího kola. Uvidíme, jak si povede s Emmou :).

Opět, hlasujte a komentujte, ráda bych si přečetla vaše názory na obě postavy a proč jste hlasovali pouze pro tu, pro kterou jste hlasovali.

Raphael Sbarge - Biography

28. prosince 2011 v 20:46 | Cenicienta
Celé jméno: Raphael Sbarge
Místo narození: New York, USA
Datum narození: 12. února 1964
Postava v Once Upon a Time: Archie Hopper / Jiminy Cricket

Raphael Sbarge je americký herec, který své uplatnění nachází i v dabingu.
Narodil se do divadelnické rodiny v New Yorku. Jeho matka, Jeanne Button je kostýmní designérkou, jeho otec Stephen A. Sbarge, je umělec, spisovatel a divadelní režisér. Raphael byl pojmenován podle renesančního umělce.
Raphaelova kariéra začala, když mu bylo pět v pořadu Sesame Street. Svůj debut na jevišti zažil v produkci Shakespearova Henry IV, Part 1. Rok na to se objevil na Brodwayi v krátké hře The Curse of an Aching Heart. Další jevištní vystoupení zahrnují Hamleta (1982), Ah, Wilderness! (1988), Ghosts (1988), The Twilight of the Golds (1993), The Shadow Box, a Voices in the Dark (1999).
Ve filmové sféře jsme ho pak mohli vidět ve filmech jako Risky Business (1983), Vision Quest (1985), My Man Adam (1985), My Science Project (1985), Carnosaur (1993), The Hidden II (1993), Babes in Toyland (1997), Independence Day (1996), BASEketball (1998), Message in a Bottle (1999), Pearl Harbor (2001) and Home Room (2002).
Mimoto se objevil ve spoustě televizních seriálech a filmech, jako například A Streetcar Named Desire with Ann-Margret v roce 1984; Billionaire Boys Club, Cracked Up with Edward Asner, and Prison for Children v roce 1987; Back to Hannibal: The Return of Tom Sawyer and Huckleberry Finn v roce 1990; Murder 101 a Final Verdict v roce 1991; Breast Men a Quicksilver Highway v roce 1997 a Introducing Dorothy Dandridge v roce 1999.
Zahrál si i v pěti epizodách Star Treku v roce 1996 a v několika epizodách seriálu 24. Byl "regular" v seriálu The Guardian a taky si zahrál v jednom díle z Six Feet Under. Mohli jste si ho všimnout i v seriálech jako Dexter, Practically Perfect, Nip/Tuck.
Daboval taky několik video her jako Star Wars: Knights of the Old Republic a Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords as Carth Onasi.
Daboval i posstavu profesora Zei v třinácté epizodě Nickeldonova Avatar: The Last Airbender.
Hrál také v "telenovele" s názvem The Young and the Restless. Zahrál si hlavní postavu v seriálu Better Days, která byla ovšem vysílaná pouze po dobu pěti týdnů a pak byla zrušena, pro nízkou sledovanost.
Teď hraje jednu z hlavních postav v americkém pohádkovém dramatu, Once Upon a Time.

Nové pomocné síly :)

28. prosince 2011 v 19:07 | Cenicienta |  Zprávy od nás
Upřímně řečeno se teď sama za sebe trochu stydím, protože jsem si uvědomila, že jsem tu nikdy nepředstavila druhou webmiss, susan, která je webmiss i na dalších dvou fantastických fanblozích, lovely-annehathaway.blog.cz a fanning-source.blog.cz. Jenže susan je tu se mnou skoro od úplného počátku, přidala se ke mě jen pár dnů poté, co jsem blog založila, takže jsem nějak na představování nějak neměla čas - hlavně jste si toho už asi i všimli, takže nebylo ani představování třeba.
A mám obrovskou, obrovskou, OBROVSKOU radost z toho, že vám můžu představit dvě nové webmiss na tomto blogu.
První, kdo se k nám dnes přidal, je Lens. Jsem si jistá, že spousta z vás ji zná :). Vede fantastický fanblog zaměřený na Leu Michelle z Glee - lea-michele.blog.cz a fanblog o naší seriálové Sněhurce, Ginnifer Goodwin - ginnifer-goodwin.blog.cz.
Druhou je Nikí, kterou jsem já osobně poznala díky jennifer-morrison.blog.cz, blogu o "Naději" seriálu. Když napsala, že nestíhá, napadlo mě, že když se přidá k nám, stíhat možná bude. A tak jí teď najdete tady a ještě na jejím druhém blogu o Pixie Lott, pixie-lott-4fans.blog.cz.

Takže, závěr článku by mohl být, že to tu teď bude pěkný babinec a blázinec :). Těším se na to, jak to tu bude (doufejme) šlapat.

Jared Gilmore - Biography

28. prosince 2011 v 16:48 | Cenicienta


Celé jméno: Jared Gilmore
Místo narození: San Diego ve státe Kalifornie, USA
Datum narození: 30. kvetna 2000
Postava v Once Upon a Time: Henry Mills

Jared hraje už od svých osmi let, poprvé se objevil v seriálu Beze stopy, kde měl malou roličku v jednom z dílů. Od roku 2008 hrál v několika dalších seriálech, jako Hawthorne, Mad Men a - jak je nám dobře známo - Once Upon a Time.
Kromě seriálů se objevil i v pár filmech jako Opposite Day nebo Overnight.
Jared má dvojče, sestru Taylor. Taky vlastní dva psy - Coopera a Emmu, kočku, která se jmenuje Tiger a králíka Benjalina.

Gallery Update #7

28. prosince 2011 v 11:17 | susan |  Gallery update
Dneska jsem i já konečně přispěla k doplnění galerii a co za nové fotky tam najdete:

Jednak fotky z natáčení seriálu bohužel z neznámého data, ale je to z epizody s Jeníčkem a Mařenkou, která nás po novém roce čeká
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dále pak společné candids fotky herců, kde jsou zatím jen dva sety
Jednak fotky z Disneylandu z května
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A druhé fotky jsou pak s Joshem a Ginnifer z Vancouveru, kdy si zašli na večeři na začátku prosince
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A nakonec nějaké ty osobní fotky herů z jejich twitterů
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert Carlyle - Biography

28. prosince 2011 v 1:18 | Cenicienta
Celé jméno: Robert Carlyle
Místo narození: Glasgow, Skotsko
Datum narození: 14.duben 1961
Postava v Once Upon a Time: Mr. Gold / Rumpelstiltskin (Rampelník)

Robert Carlyle je skotský televizní a filmový herec. Je známý pro jeho různorodost rolí, jako například v Trainspotting, Hamish Macbeth, The Full Monty, The World Is Not Enough, Angela's Ashes, The 51st State, a 28 Weeks Later. Představoval Nicholase Rushe v Stargate Universe.
Narodil se v Maryhillu, Glasgow. Je synem Elizabeth, zeměstnankyní autobusové společnosti a Josepha Carlyle, malíře a dekorátora. Byl vychovávaný otcem, poté, co je matka opustila, když mu byli čtyři. V šestnácti opustil školu bez jakýchkoliv kvalifikací a začal pracovat pro jeho otce jako malíř a dekorátor, ač pokračoval ve svých studiích návštěvami nočních hodin v Cardonal College, v Glasgow.
S divadelnictvím začal ve věku jednadvacetilet, na Glasgow Arts Centre. Odmaturoval později na Royal Scottish Academy of Music and Drama. V roce 1991 našel s přáteli divadelní společnost Raindog a hostoval v The Bill. V tom samém roce se objevil ve svém prvním filmu, Riff-Raff, režírovaným Kenem Loachem. V roce 1994 hrál milence - gaye - otce Grega ve filmu Priest.
Jeho první velká role přišla s rolí Albieho Kinsella, v roce 1994, v epizodě seriálu Cracker. Díky této roli se Robert ukázal světu a ukázal, jak dokáže být ve svých rolích intenzivní.
Krátce po jeho výstupu v Crackeru, přišla role policisty Hamishe Macbetha v BBC komediálním dramatu Hamish Macbeth. Seriál běžel po tři série, od roku 1995 do roku 1997. Mezi těmito roky se objevil v rolích jako byl psychopatický Francis Begbie v Trainspotting, nebo Gaz, vůdce amatérních mužských striptérů v The Full Monty, což později Carlylovi obstaralo cenu BAFTA za Nejlepšího herce v hlavní roli. Taky si zahrál ve filmu Face, kde hrál Malachyho McCourta (otce Franka McCourta) v adaptaci z roku 1999. Ve stejném roce si zahrál záporáka v Bondovce The World Is Not Enough a dále kanibalistického vojáka ve filmu 1999.
V roce 2002 se objevil v hudebním videu kapely Oasis, v písničce "Little By Little".
V roce 2003 si zahrál Adolfa Hitlera v minisérii Hitler: The Rise of Evil. Další velká role přišla s filmem Eragon, kde si zahrál záporáka Durzu. Poté v roce 2007, Carlyle hrál jednu z hlavních postav ve filmu 28 Weeks Later. Mezi dalšími filmi a seriálovými počiny pak také stihl odvyprávět a nahrát audioknihu knížky The Cutting Room.
V roce 2008 byl Robert v castingu vybrán na roli doktora Nicholase Rushe ve Stargate Universe.
Krom spousty dalších rolí se objevil v roce 2011 v seriálu Once Upon a Time v roli bláznivého Rampelníka a Mr. Golda.
Je známý svou autentičností a oddaností v rolích. Často měnil vlastní životní styl i jeho vzhled, aby porozuměl lépe svým postavám: než hrál bezdomovce v Safe, přestěhoval se na místo, kde se natáčelo a udělal si licenci řidiče autobusu (jeho postava byla řidič autobusu).
Je patronem charity School For Life Romania. Oženil se s Anastasií Shirley, make-up umělkyní, se kterou má tři děti: Avu (narozena v roce 2002), Harveyho (2004) a Pearce Josepha (2006). Žijí ve Skotsku, v Glasgow.

Lana Parrilla - Biography

27. prosince 2011 v 23:53 | Cenicienta

Celé jméno: Lana Parrilla
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Datum narození: 15. července 1977
Postava v Once Upon a Time: Regina Mills / Evil Queen (Zrá Královna)

Lana Parrilla je Puerto Rikánsko-americká herečka, kterou nejvíce proslavily role v seriálech jako jsou Spin City, 24, Boomtown a Miami Medical. Teď hraje v Once Upon a Time a to Zlou Královnu a Reginu Mills.
Je dcerou Sama Parrilla, profesionálního hráče baseballu za Philadelphia Phillies z raných sedmdesátých let.
Hrála v pár filmech, jako Very Mean Men, Spiders, Frozen Stars a Replicant. Poprvé si jí lidé začali víc všímat, když se objevila v seriálu Spin City v roce 2000, kde po dobu jedné série hrála Angie Ordonez. Poté se přidala k Donniemu Wahlbergu a Nealu McDonoughovi v roce 2002 v seriálu Boomtown, za což dostala Imagen Award za Best Supporting Actress. Seriál byl ale později pro neúspěch zrušen.
Dále jsme měli možnost vidět jí v seriálech jako JAG, NYPD Blue a Six Feet Unde, 24. V seriálu 24 byla po šesti epizodách zařazena mezi regulérní herce v seriálu, po třinácté epizodě, byla bez udání důvodu z hereckého obsazení vymazaná. Další z jejích seriálových úspěchů byli Windfall, Greatest Hits a Through the Looking Glass. V roce 2008 se objevila ve filmu The Double Life of Eleanor Kendall. V tomtéž roce hrála v seriálu Swingtown. V roce 2010 se objevila v úspěšném seriálu Miami Medical na CBS. Objevila se i v mnoha dalších seriálech jako Covert Affairs, Medium, The Defenders a Chase. Od roku 2011 hraje Zlou královnu a Reginu Mills v seriálu Once Upon a Time.