Josh Dallas o své roli a seriálu

11. prosince 2011 v 11:33 | Cenicienta |  Interviews
Když byla škola, neměla jsem moc času překládat články. Teď, když je víkend jsem pro vás přeložila několik rozhovorů - nejprve s Jennifer Morrison, potom nový s Jamiem Dornanem. Teď přichází na řadu Josh Dallas, náš princ Charming, který tenhle rozhovor udělal před vysíláním 01x06 - epizodou zaměřenou na jeho postavu, ale jak říkám, nebyl čas ho přeložit. Doufám, že alespoň někdo z vás ty rozhovory čte, abych to nedělala naprosto zbytečně a že to není moc kostrbatě přeložené. Rozhovor v originále si můžete přečíst tady.

Teď, když se zima pomalu blíží, začíná se objevovat seznam výherců a poražených mezi seriály a jejich úspěšnost na podzim. Nováček mezi seriály, Once Upon a Time na ABC, úspěšně vyhrává v ratinzích. Pro ty, co o tom ještě neslyšeli - seriál je od tvůrčích sil seriálu Ztraceni a je zaměřený na město Storybrooke ve státě Maine a na pohádkové postavy, které byly pomocí kouzla, které maže vzpomínky, uvězněni v naší době. Takže, například Sněhurka (Ginnifer Goodwin) neví, že je Sněhurka, ale myslí si, že je učitelka Mary Margaret.
Krom Sněhurky v seriálu najdeme i jejího prince Krasoně (Charming), kterého do života přivedl Josh Dallas. Princ také zapomněl na to, kým vlastně je, a tak se z něj stal David Nolan, který je podle všeho předurčený k tomu, aby byl s Mary Margaret, ale má milující a oddanou ženu (Anastasia Griffith).
AfterElton.com: Takže se konečně dozvíme víc o princovi Krasoňovi. Co nám můžeš říct?
Josh Dallas: Díl je nazvaný The Shepherd - pastýř, takže se vracíme k původu prince Krasoně a prozkoumáme víc z jeho minulosti - odkud pochází. A uvidíme událost, která změní jeho cestu a život nejspíš navždycky. A ve Storybrooke si bude muset David vybrat mezi povinností a city.

AE: Jeden z důvodů, proč lidé mají tento seriál rádi je, že vidíme originální a nové příběhy klasických hrdinů. Předpokládám, že toho se dočkáme i v tomto díle?
JD: Ano - a to je na seriálu pro herce nejzábavnější. V jistém slova smyslu objevujeme všechny tyhle klasické postavy, které všichni známe a milujeme a obejvujeme jejich minulost a jejich původ. Zaprvé, je to obrovská čest být u toho a zadruhé, je pro nás, jako herce, vzrušující sledovat, co tyhle lidi prožívají.

AE: Je na vás svým způsobem nějaký tlak? Protože ukazujete příběhy těchto postav, které jsme nikdy předtím neviděli.
JD: V tomhle směru žádný tlak necítím. Myslím, že velmi zajímavé je, že vytváříme něco reálného. Vytváříme tyhle vzorové hrdiny, postavy, ale vytváříme je více reálné a živé, uvěřitelné, tím, že jim dáváme opravdové city a opravdové emoce a opravdové příběhy. To je vážně vzrušující.

AE: Seriál má za sebou dobrý začátek, ale než seriál začal, byli jste nervozní a báli se, jestli to vůbec vyjde?
JD: Samozřejmě! Myslím, že nezáleží na tom, jaká je show a jaké jsou příběhy a kdo je k tomu připoutaný, stejně nikdy nevíte, jestli to vyjde nebo ne, prostě to nevíte. A o to víc s naším seriálem, protože je to něco naprosto rozdílného a úplně "mimo mísu" a nikdy předtím nikdo neudělal nic takového a v televizi nic podobného není. Všichni, co jsme do seriálu zapojení do toho jdeme vážně vášnivě a nadšeně, těšíme se každý den do práce a těšíme se na scénáře a na to, co z toho bude, ale nikdy nevíte, jestli si nás lidi naladí a jestli s námi zůstanou, ale oni to zatím dělají! Je to úžasné, že zatím každý týden byli s námi. Jsou důvodem, proč jsme dostali povolení na celou sérii. Mám twitter a chodí mi zprávy od fanoušků, kteří seriál milují a kteří se o něj zajímají a zajímají se o naše postavy - to je úžasné!

AE: Když mluvíme o twitteru - ihned, co se vysílal pilotní díl jsi dostával zprávy od lidí...
JD: IHNED! Je to bláznivé. Jsem na Twitteru nováček, ale je skvělé vidět tu okamžitou zpětnou vazbu od lidí. I když je zrovna díl v televizi, tweetujou, zatímco to sledují a říkají, jak moc si to užívají. Milujeme naše diváky!

AE: Když oblékneš kostým prince Krasoně, používáš nějaké z tréninků Shakespeara? [Josh pracoval pro Royal Shakespeare Company v Londýně]. Taky jsi mluvil o studování Errola Flyna pro tvou postavu v Thorovi. Propojuje se to všechno dohromady?
JD: Myslím, že ano. Jedno se propojuje s druhým, určitě. Momentálně mi to připadá jako dar z nebes, protože ve Vancouveru [kde se natáčí] je hrozná zima, že se občas i ptám, jestli bych si nemohl vzít svůj kostým.

AE: V show taky jezdíš na koni. Jak ti to jde?
JD: Měl jsem tam hodně takových scén a tak jsem se do toho zamiloval, že si chci koupit koně. Je to úžasné, a pro mě je to vážně velká čest - jízda na koni. Tím chci říct - vždyť je to skoro doslova sen každého kluka.

AE: Jedna z věcí, kterých jsem si všiml je, že všichni muži ve Storybrooke jsou vážně namakaní. Kde je ve Storybrooke posilovna?
JD: (smích) Netuším, ale jsem přesvědčený, že jí vede Mr. Gold (kterého hraje Robert Carlyle).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 11. prosince 2011 v 11:38 | Reagovat

Aha diky =) tak snad se to k nam dostane =)

2 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 11. prosince 2011 v 12:06 | Reagovat

Asi si to stahnu protoze me to moc laka =) sem zvedava na to =) a neni to na kinottip?? =)

3 Julli Julli | Web | 11. prosince 2011 v 12:41 | Reagovat

Hlavně ta poslední otázka :D a že ji vede Rampelník no to mě dostalo :D

4 Lens Lens | Web | 11. prosince 2011 v 14:58 | Reagovat

Je úžasné že se fanoušci o to tolik zajímají! ♥ A já se jim ani nedivím :) Doufejme že tento seriál bude mít hodně sezón, jelikož ho tak strašně zbožnuju :) PS: úžasně přeložený rozhovor! :) četla sem ho celý! :):)

5 zigina zigina | E-mail | Web | 11. prosince 2011 v 20:14 | Reagovat

Úžasný seriálek :) Aúú Josh jako princ ♥ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama