Rozhovor s Jennifer Morrison pro TVline.com

1. prosince 2011 v 17:09 | Cenicienta |  Interviews
tvline.com si volali s Jennifer a ta jim odpověděla na několik jejich otázek ohledně Once :) Video nejde do článku vložit, nejspíš proto, že je skryté. Pokud si chcete pustit rozhovor, mrkněte sem. V rozhovoru Jennifer mluví hodně o Emmě a jejím vztahu k Henrymu, Mary Margaret, Popelce... Dělá si legraci z toho, že by klidně mohlo být i šest sérií ONCE a mluví třeba i o Henryho otci. Celkové rozhovor ale neobsahuje žádný spoiler, byla hold hodně opatrná s odpovědmi :).

Jaké bude mít následky to, že Emma teď žije s Mary Margaret? Stane se spojencem Emmy a Henryho?
Jennifer: Tohle je zajímavé, protože vztahy postav se postupně vyvíjejí a pro Emmu je to s Mary Margaret hrozně těžké, protože je hrozně milá, starostlivá a velkorysá a myslím, že pro Emmu je to hrozně znepokojující, protože na to není zvyklá. Takže mám pocit, že se jí chci otevřít a pak zase rychle hodím zpátečku. A Mary Margaret je určitě spojencem pro operaci Kobra, ale rozhodně v tom není namočená celá, je to spíš takový konsultant.

Dočkáme se momentu, nebo epizody, kdy Emma Henrymu uvěří?
Jenn: Netuším kdy se to stane, ale předpokládám, že v určitý moment to pro vývoj příběhu bude nezbytné. Ale teď natáčíme jedenáctý díl a ještě jsme se k tomu nedostali. Ona do toho jde, protože chce pomoct Henrymu, protože je přesvědčená, že tohle je jeho způsob, jak se vyrovnává s emocemi a problémy, které má. Takže do toho jde proto, aby mu pomohla dostat se z určitých věcí, a neuvědomuje si, že je něco z toho možná pravda.Co nám můžeš říct o příběhu Emmy a Popelky?
Jenn: Ashley/Popelka je postava, ke které se Emma rozhodně připodobňuje. Svým způsobem na příběhu Popelky ukazují, jaká Emma doopravdy je a něco z její minulosti, protože tam nemůžou dát flashback z mého pohádkového světa, protože jsem nikdy v pohádkovém světě nežila. Takže Popelky trochu využívají jako část příběhu Emmy. Rozhodně mě problémy, které Ashley má zajímají a chci jí pomoct, narozdíl od toho co by udělali ostatní lidé, protože v ní vidím hodně ze sebe samé.

Přijde Emmu hledat někdo z její minulosti?
Jenn: Upřímně si myslím, že ne. Myslím, že je ohromná samotářka, ale to proto, že to tak chtěla. Četla jsem hodně vzpomínek lidí, co byli vychováváni v pěstounských rodinách a strašně často mluvili o tom, jak těžké je mít v dospělosti vztah, kdy druhé osobě důvěřujete, protože jim bylo v minulosti tolikrát ublíženo. Takže si myslím, že Emma se od ostatních hodně izoluje, aby se vyhnula množství bolesti, která by mohla přijít. A už jen to, že se sbližuje s Henrym a otevírá se mu, přinese spoustu věcí, které nikdy nepoznala a nikdy jimi neprošla a otevírá se i zranitelnosti, což nikdy předtím nedovolila. Což taky uvidíte v následujících dílech.

Co Henryho otec? Dostaneme se k němu během první série, nebo to bude jako finále první série?
Jenn: To by mohlo být finále šesté série. (smích) Slyšela jsem nějaké to štěbetání kolem nápadu o Henryho otci a jak ho do příběhu zařadí a rozhodně to zabere spoustu času, aby se to vysvětlilo.

Existuje nějaký díl, který ti přijde vážně zlomový?
Jenn: Mně přijdou všechny díly zlomové. Vážně si přijdu jako mučená, když čtu scénář, protože chci hned pokračování. Je to jako kdyby mě někdo provokoval s jednou kapitolou příběhu. Ale řekla bych, že pro mě osobně byla vážně zábavná sedmička. O čemž nemůžu nic prozradit. Ale co o tom můžu říct, je, že ten díl je poslední díl, který diváci uvidí, než si dáme na chvíli pauzu, protože je to poslední díl před svátky, takže je to napsané skoro jako poslední díl série, děje se tam spousta věcí a stane se toho hrozně moc najednou, protože věděli, že tam bude ta dlouhá pauza ve vysílání.

Spekulace ohledně šerifa jsou, že je buďto lovec, který má zabít Sněhurku, nebo vlk. Potvrdíš to, popřeš to, nebo nám řekneš víc?
Jenn: Já to nechci potvrdit, popřít, ani říct víc.

A dostaneme na to odpověď, dříve nebo později?
Jenn: Mmmm. Ano. Dostanete na to odpověď v téhle sérii.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vinnie.♥ Vinnie.♥ | Web | 1. prosince 2011 v 19:44 | Reagovat

úžasný rozhovor :)

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:47 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama