Rozhovor s Lanou Parrillou

31. prosince 2011 v 0:41 | Cenicienta |  Interviews
Nevím, jestli je tohle nový, nebo starší rozhovor s Lanou, ale objevila jsem ho až teď. Rozhodně v tom novinkovém suchu přijde vhod, přidávaní starých fotek mě už trochu nebavilo. Talže jsem pro vás přeložila nový rozhovor, doufám, že se vám bude líbit. Kdybyste chtěli použít, prosím se zdrojem :)

Vždy, když jako malá holka sledovala Sněhurku, poloviční Puerto Ričanka, Lana Parrila, fandila Zlé královně. Teď dělá čtyřiatřicetiletá herečka Sněhurce ze života peklo jako klasický záporák v novém seriálu na ABC - Once Upon a Time. Lana udělala rozhovor s Latina.com o této show. (která byla nedávno jmenovaná jednou z pěti nejlepších nových show tohoto roku!)

Řekni nám něco o tvých latinských předcích.
Jsem napůl z Puerto Rico a napůl ze Sicíle. Můj tatka byl Puerto Ričan. Hrála pro Phillies a pro Indians (baseball). Zemřel, když mi bylo 16. Byli jsme si velmi blízcí. Rodiče se rozvedli, když jsem byla mladší, ale vychovávali mě oba. Jedla jsem arros con gandules a chuletas a pernil (latinskoamerická jídla) a z matčiny strany to byla italská kuchyně. Arros con Gandules jsou mí favorité.Řekni nám o Once Upon a Time!
Je to o ztracené princezně, která je uvěznená v alternativním světě a je předurčena k záchraně pohádkového světa. Je skvělý, že tam mají Latinskou herečku! Jsem ráda, že mě vzali. (smích)

Hraješ v show dvě zdánlivě zlé postavy - Zlou královnu a Reginu, starostku města. Jsou obě jen a jen zlé?
Tuhle otázku můžu zodpovědět. Královna, ta je zlá, už podle jména. Ale uvnitř ní existuje bolest, která zdůvodnuje všechno, co dělá. Je ohromně zraněná. Není to jako kdyby si řekla: "Chci zraňovat lidi, protože prostě chci zraňovat lidi." Někdo ji zranil a ona si to na všech vybírá zpátky. A Regina, no, myslím, že v týhle kletbě je část, která si s lidmi prostě pohrává. S Reginou je to komplikované! Občas si myslím, že je sociopat a občas si říkám: "No, je to prostě jen příliš ochranářská matka." Ale vážně si myslím, že svého syna miluje víc, než cokoliv jiného na světě a že se ohromně snaží ochránit vztah, který s ním má. A když se na scéně objeví druhá osoba ohrožující jejich vztah, rozhodně se nebude chovat zrovna mile. Nechce ho ztratit. Takže pokud to vezmeme z téhle strany - té víc lidské - nemůžu o ní přemýšlet jako o někom záporném, zlém. Ano, dělá špatně věci - ale ze strachu.

Četla sis jako malá pohádky?
Četla. Milovala jsem Jeníčka a Mařenku, to byl asi můj pohádkový oblíbenec. Popelka byla taky nádherná. Nikdy jsem ale nechtěla být Popelkou, jen se mi ten příběh líbil. Nikdy jsem nechtěla být princeznou. Nejsem princezna. Nikdy jsem s žádnou nevyrůstala a nikdy jsem se za princeznu nepovažovala. Vždy se mi líbili záporáci a pořád mi přijdou mnohem zajímavější.

Takže to dává smysl, že zrovna ty jsi Zlá královna.
Jo, já vím. (smích)

Četlas jako malá Sněhurku?
Jistě, že jo. Ale nebyl to příběh, do kterého bych se nějak výrazně zamilovala. Když jsem sledovala film, připadal mi pomalý. Ale Zlou královnu jsem milovala - vždycky, když se objevila na scéně, říkala jsem si: "OK!" Byla prostě fascinující.

Jaká je tvá vysněná Hollywoodová role?
Připadá mi, že teď dostávám skvělé role. Ale kdybych si měla vybrat, chtěla bych pokračovat po cestě těchto velmi silných, komplexních a "vrstvěných" žen. Z těchto rolí se učím víc i o sobě samé. Říkám si: "Fajn, co to na mě je, že hraju tyhle ženy?" Asi mám taky tuhle vnitřní sílu. Mám výrazné vyjadřování a jsem velmi vyzývavá v tom, jak žiju vlastní život. Myslím hodně na Glenn Close - má kariéru, kterou bych hrozně ráda měla. Hraje komplexní postavy, ale na druhou stranu má sladkou, nádhernou stránku a je taky hrozně sexy, svým vlastním způsobem. Postavy, které teď hraju zapadají hodně do řad jejích postav v její kariéře. A doufám, že jednou dosáhnu toho, co ona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Duel: Rumpelstiltskin, nebo Emma?

Rumpelstiltskin
Emma

Komentáře

1 Pajuša♥ ©BRIDGITMENDLERFAN Pajuša♥ ©BRIDGITMENDLERFAN | E-mail | Web | 31. prosince 2011 v 11:42 | Reagovat

Keď budem mať viac času určite si to prečítam :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama