Leden 2012

Jen dva únorové díly

31. ledna 2012 v 15:06 | Cenicienta |  News
Zatímco v lednu jsme se dočkali každý týden jednoho dílu - příběhu Rampelníka, Jeníčka a Mařenky, Sněhurky a prince a Zrcadla s Královnou, v únoru se dočkáme dílů pouze dvou - Skin Deep a What Happened To Frederick.
První díl - Skin Deep - bude zaměřen na příběh Krásky a Zvířete a podle scenáristky tohoto dílu, Jane Espenson, se v tomto díle dozvíme i více o Rampelníkovi a panu Goldovi. Bude to Valentýnský díl a dočkáme se ho 12. února, pro nás tedy spíše 13. února ráno.
Druhý díl, What Happened To Frederick, bude zaměřený na prince Krasoně a jeho hledání Sněhurky. Dozvíme se zároveň více o Abigail - snoubenka Krasoně a Kathryn - Davidově manželce. Dílu se dočkáme 19. února - opět, pro nás spíše 20. února. Mezi fanoušky koluje, že by díl mohl být postaven na motivy ne příliš známé pohádky Kathryn & Frederick. V tomto díle se opět setkáme s králem Georgem (/Jiřím), "otcem" Krasoně. Také se pravděpodobně setkáme s novým hercem v roli Frerericka.
26/27.února se žádného dílu nedočkáme.

Upldates- On the Set and Behind The Scenes

31. ledna 2012 v 13:55 | susan |  Gallery update
Jennifer, Ginnifer, Jared a náš cizinec Eion Bailey včera natáčeli nový díl seriálu. Je vidět, že se bavily, Jenn mě pobavila s tou obrácenou bundou:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Cast- On the Set 2012- 30.01.2012


Promo- 01x12 Skin Deep

30. ledna 2012 v 3:22 | Cenicienta |  videos › promo videos
Máme tu nové promo k dílu, který nás čeká až za dva týdny. Takže nás čeká první pohled na Krásku i na Zvíře. V promu tedy konečně odhalíme, kdo je Zvířetem, a jediné co k tomu můžu říct je: já-jsem-vám-to-říkala.

Pravé jméno prince & identita cizince

29. ledna 2012 v 10:54 | Cenicienta |  Spoilery
Tento článek může obsahovat obrovské spoilery.
Nic v tomto článku není úplně 100% potvrzené.

Pokud něco víme o jménu prince Krasoně jistě, pak to, že to není Krasoň. Víme i to, že to není James, protože James bylo jeho dvojče, které zemřelo a on jednoduše převzal jeho místo. A víme i to, že se nám scenáristi už po deseti dílech snaží zatvrzele jeho jméno neříct.
Děvčatům z nicegirlstv.com se ale podařilo ukořistit scénář k šestému dílu, kde je princovo jméno krásně napsáno. Teď je ale otázkou, jestli jméno nepoužili proto, že se jim nelíbilo, nebo proto, že ho použít nechtěli a čekají na lepší příležitost.

Jared Gilmore on Radio Disney

28. ledna 2012 v 21:40 | Cenicienta |  videos › interviews
Jared Gilmore se včera ukázal na Radiu Disney, aby trochu poreferoval o Once Upon a Time. :)


Giancarlo Esposito o příštím díle

28. ledna 2012 v 19:20 | Cenicienta |  Interviews
Už se nám blíží další díl a tak není překvapením, že se objevují nové rozhovory, hlavně tedy s těmi, co budou mít v díle větší prostor. Tentokrát jeden z rozhovorů udělal Giancarlo Esposito, tedy Sidney Glass/kouzelné zrcadlo. Překlad můj :)

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je pravou láskou Zlé Královny?
Zlá Královna (Lana Parrila) bez duše, která drtí srdce v Once Upon a Time měla taky jednou svou lásku - a nebyl jí Král Leopold (Richard Schiff), Sněhurčin otec, který nám bude už brzy představen (pro nás pondělí, ve dvě hodiny ráno). Abychom zjistili, kdo to byl, obrátili jsme se na pravou ruku Zlé Královny - její Zrcadlo, které je v tomto světě Regininým poskokem a novinářem, Sidneym.

Podle proma k přípštímu dílu se bude Sidney snažit pomoct Emmě (Jennifer Morrison), aby srazili Reginu na kolena.
Esposito: Jedna z divokých karet v tomto příběhu je Sidney. Nevíme, na čí straně stojí. Je dobrý? Je špatný? V téhle epizodě uvidíte, že se postaví proti starostce, což je poměrně zajímavé, protože to byla ona, kdo mu sehnal jeho práci. Samozřejmě to má mystickou historii, kterou objevíme v pohádkovém světě - ta, velmi často, koliduje s tím, co se děje ve Storybrooke. Je to zajímavý díl, protože nás to vede ke zjištění, kým ve skutečnosti Sidney je - v obou světech.

Pokud jde za Emmou, musela ho Regina hodně zranit.
Esposito: Jak určitě víte, Regina má všechno ve Storybrooke pod kontrolou - nebo to alespoň chce mít pod kontrolou. A vážně zranila jeho city. Sidney je ve skutečnosti chlap, který má svou čest. Je uvězněn ve světě novin a chce mít možnost říct pravdu. Celý tenhle příběh je o pravdě, a ona ho vážně sráží k zemi. Regina zraní jeho city v tak hlubokém smyslu, ale má to kořeny v tom druhém světě, o kterém ještě nic nevíme. Uvidíte taky obrovské překvapení, protože všechno to, co vidíte, není opravdové.


Personal & Screencaps - 01x10 & Sněhurčina galerie

28. ledna 2012 v 16:50 | Cenicienta |  Gallery update
Uznávám, že to poslední dobou trochu nestíhám. Prvotní nadšení trochu opadlo a teď jsem v té fázi, kdy mě to moc nebaví. Ale vydržím to, protože mě to zas bavit začne a pak to dohánět by se mi nechtělo :) Takže se omlouvám hlavně za to, že moc neobíhám.

Na tumblru se už dřív objevila spekulace, že Sněhurka určitě dřív nebo později začne ve vlasech nosit červenou stuhu stejně jako Disneyovská Sněhurka, díky tomu, že ve scéně, kdy za ní Rejpal přijde a řekne jí skvělou zprávu o nesvatbě Krasoně má na sobě takový vážně Sněhurkovský make-up.
Zajímavé, jak jsou ti fanoušci bystří. Na Twitteru Leea (Rejpal) a Raphaela (Archie) se objevily nové fotky a na jedné z nich má Ginnifer (Sněhurka) vážně ve vlasech onu stuhu.
imagebam.com imagebam.com
Gallery / The Show / Cast / Personal Photos

Rozhovor s Raphaelem Sbargem

28. ledna 2012 v 10:40 | Cenicienta |  Interviews
Tentokrát jsem pro vás přeložila nový rozhovor s Raphaelem Sbargem, kterého v seriálu vídáme jako Archieho Hoppera, nebo jako hlas Jiminyho Cricketa. Za případné chybky se omlouvám a budu ráda, když mě na ně upozorníte v komentářích :)

Vyrostl jsi ve světě divadla - vnímal jsi jako malý chlapec tu kolosálnost, nebo jsi to bral jako samozřejmost?
Raphael: Když se teď, jako dospělý, podívám zpátky, říkám si: "Wow, to bylo ohromné." Moje maminka byla profesorkou na divadelnické škola na Yalu v té době, co tam studovali Meryl Streep, Sigoney Weaver, Chris Durang a další. V té době jsem tam taky hrál a vzpomínám si, že jsem chodil na několik vystoupení a na několik zkoušek s těmito herci. Teď, když nad tím přemýšlíte, tak si říkáte: "Sakra, to je něco," ale tenkrát mi to připadalo úplně normální. Například mé děti (je jim 7 a 9) jely do Disneylandu s Jaredem Gilmorem (Henry v Once Upon a Time) a ohromně si to užili, ale myslím si, že jim to připadalo úplně normální. Možná, že za pár let se ohlédnou zpátky na tuhle dobu a bude to pro ně něco podobného jako pro mě.


Sneak Peeks: 01x11 - The Fruit of the Poisonous Tree

27. ledna 2012 v 6:50 | Cenicienta |  videos › sneak peeks
Hurá, konečně další Sneak Peeky :). Tentokrát Emma a Henry, Emma a Sidney, Henry a cizinec, Mary Margaret a David a Sněhurka, Zlá Královna a Sněhurčin otec. :)