Giancarlo Esposito o příštím díle

28. ledna 2012 v 19:20 | Cenicienta |  Interviews
Už se nám blíží další díl a tak není překvapením, že se objevují nové rozhovory, hlavně tedy s těmi, co budou mít v díle větší prostor. Tentokrát jeden z rozhovorů udělal Giancarlo Esposito, tedy Sidney Glass/kouzelné zrcadlo. Překlad můj :)

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je pravou láskou Zlé Královny?
Zlá Královna (Lana Parrila) bez duše, která drtí srdce v Once Upon a Time měla taky jednou svou lásku - a nebyl jí Král Leopold (Richard Schiff), Sněhurčin otec, který nám bude už brzy představen (pro nás pondělí, ve dvě hodiny ráno). Abychom zjistili, kdo to byl, obrátili jsme se na pravou ruku Zlé Královny - její Zrcadlo, které je v tomto světě Regininým poskokem a novinářem, Sidneym.

Podle proma k přípštímu dílu se bude Sidney snažit pomoct Emmě (Jennifer Morrison), aby srazili Reginu na kolena.
Esposito: Jedna z divokých karet v tomto příběhu je Sidney. Nevíme, na čí straně stojí. Je dobrý? Je špatný? V téhle epizodě uvidíte, že se postaví proti starostce, což je poměrně zajímavé, protože to byla ona, kdo mu sehnal jeho práci. Samozřejmě to má mystickou historii, kterou objevíme v pohádkovém světě - ta, velmi často, koliduje s tím, co se děje ve Storybrooke. Je to zajímavý díl, protože nás to vede ke zjištění, kým ve skutečnosti Sidney je - v obou světech.

Pokud jde za Emmou, musela ho Regina hodně zranit.
Esposito: Jak určitě víte, Regina má všechno ve Storybrooke pod kontrolou - nebo to alespoň chce mít pod kontrolou. A vážně zranila jeho city. Sidney je ve skutečnosti chlap, který má svou čest. Je uvězněn ve světě novin a chce mít možnost říct pravdu. Celý tenhle příběh je o pravdě, a ona ho vážně sráží k zemi. Regina zraní jeho city v tak hlubokém smyslu, ale má to kořeny v tom druhém světě, o kterém ještě nic nevíme. Uvidíte taky obrovské překvapení, protože všechno to, co vidíte, není opravdové.Jeden z tvůrců, Adam Horowitz, nedávno řekl, že uvidíme, kým Sidney byl, než se vůbec stal Zrcadlem. Kým tedy byl?
Esposito: Vážně věřil v lásku a měl vlastní sny a aspirace. Kvůli tomu, co se mezi ním a Reginou stalo mu bylo všechno tohle odebrané. Teď mu zůstala trpkost, zlost a touha po tom, aby to změnil. Předtím to byl někdo, kdo doufal a věřil v lidi a v dobro. Takže uvidíme cestu někoho, kdo je zlomený tolika způsoby a teď se snaží najít cestu zpátky k dobru.

Lana Parrila nám prozradila, že Zlá Královna měla ve svém životě lásku v podobě postavy, kterou jsme už poznali. Když jsi nám teď řekl, že se něco stalo mezi vámi dvěma, je možné, že tvá postava byla její láskou?
Esposito: Možné to je. Řekl bych, že mezi nimi bylo něco mnohem hlubšího, co ale nevyšlo tak, jak mělo. Nic nikdy není tak, jak to vypadá. Předpokládáme, že to šlo různými cestami - a možná nešlo. Možná šlo o lest... Je to srdcervoucí.

Dozvíme se v tomhle díle, kým Sidney byl, než byl Zrcadlem?
Esposito: Dozvíte. Je to u téhle osoby tak zajímavý přechod. Byl zotročen a pak byl osvobozen tím, že ho znovu zotročili - jen jiným způsobem.

Co se v jejich příběhu dozvíme, co pomohlo ze Zlé Královny udělat Zlou Královnu?
Esposito: Uvidíte, že Regina je schopna mnohého. Je schopna neuvěřitelného zla. Maskuje to bolestí z vlastní ztráty, ale používá to, aby mohla být sama tou mocnou. Uvidíte Reginu - Zlou Královnu - jako mistra manipulace.

Jak pomůže Sidney se zlomením kletby?
Esposito: Ještě nevím, jestli s tím pomůže. Všichni se snaží kletbu zlomit, protože jsou uvězněni v tomhle světě, aniž by věděli proč. Uvnitř po tom touží, chtějí to vědět a chtějí svou svobodu. Myslím, že všechny postavy budou mít šanci na krátké procitnutí, které jim dodá touhu po tom, aby se odtamtud dostali. Myslím, že Sideny bude pomáhat v tolika možných způsobech, protože je důležitou součástí společnosti, když píše do novin, takže má velkou možnost být Paulem Reverem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 29. ledna 2012 v 19:11 | Reagovat

páááni teď mě teda pěkně navnadil :D

2 Mrs.Muggle |SB| Mrs.Muggle |SB| | Web | 31. ledna 2012 v 9:25 | Reagovat

Tento pán vypadá velmi sympaticky a hrozně mi někoho přípomíná, hmm...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama