Lana Parrilla o příští epizodě

6. ledna 2012 v 19:57 | Cenicienta |  Interviews
V neděli nás čeká nový díl Once Upon a Time a jedna z hlavních protagonistek, Lana Parrilla, která vdechla život Zlé Královně o něm i o své postavě řekla víc.
V posledním díle jsme skončili smrtí šerifa, jehož srdce Lany postava rozdrtila vlastníma rukama. "Myslím, že jí to poměrně zlomilo srdce - a tím teď nemyslím žádnou slovní hříčku. Vážně si myslím, že ho měla nějakým způsobem ráda, nebo o něj měla starost. A rozhodnutí, že mu rozdrtí srdce a zabije ho pro ní nebylo jednoduché."
Emma z jeho smrti bude rovněž velmi smutná a Parrilla řekla, že v příštím díle uvidíme moment s Reginou a Emmou týkající se Grahamovi smrti. "Uvidíme scénu, která se odehrává mezi Reginou a Emmou a uvidíte, jak moc ho milovala a jak moc jí na něm záleželo a jak moc těžké to pro ní bylo," prozrazuje Lana. "Ale v tenhle moment samozřejmě nikdo neví, že s tím ona má cokoliv společného."

A máme skvělou zprávu pro fanoušky šerifa. Zepali jsme se Lany, jestli v budoucnu uvidíme nějakou scénu mezi Zlou Královnou a Lovcem - Parrilla tvrdí, že "Možná."
Příští epizoda ovšem nebude soustředěná na šerifa. V příští epizodě se dozvíme víc o Rampelníkovi i jeho Storybrooke podobě, panu Goldovi.
Takže se musíme zeptat - byli v pohádkové zemi Rampelník a Zlá královna spolu, nebo proti sobě?
"To je velmi dobrá otázka," řekla Parrilla. "Myslím, že jsou obojí. Pořád ještě zbývá spousta co říct, když přijde na tenhle vztah. Myslím, že se stále vyvíjí. Je mezi nimi příbuzenství. Něco jako lásko-nenávist. Jsou přátelé i rivalové. Sama sebe se vždycky ptám, kdo z nich má větší moc. Myslím, že se tak trochu střídají. Snaží se toho druhého přebít, navzájem se vyzývají a myslím, že je to pro ně zábava. Alespoň tak to s Robertem hrajeme. Užíváme si to."
Všimli jsme si, že je v popisu příští epizody zmíněn Rampelníkův syn. Tak jsme se zeptali Lany, jestli je jeho syn i ve Storybrooke.
"Ne, není. Nebo je?" směje se. "Nevím. Je to velké tajemství. Uvidíme velmi jiného Rampelníka. Jak se z něj vůbec Rampelník stal? A ve Storybrooke se z Reginy a Golda stanou rivalové, jdou proti sobě."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vaše oblíbená postava?

Sněhurka/ Marry Margaret 14.9% (188)
Princ Krasoň/ David 11.2% (141)
Zlá královna/ Regina 11.7% (148)
Rampelník/ Pan Gold 15.9% (201)
Emma Swan 11.6% (146)
Henry Mills 6.7% (84)
Jiminy Cricket/ Archie Hooper 7.1% (89)
Šerif Graham 8.6% (108)
Jiná 12.4% (157)

Komentáře

1 Jill Jill | Web | 6. ledna 2012 v 20:03 | Reagovat

jee už sa tešim na dalši diel :)
mimochodom neviem či tam boli Starkids ak aj hej tak o tom neviem :/ ale myslím si že ak aj neboli určite na jeho vystúpenie pojdu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama