Lana Parrilla: "Uvidíme víc z královnina příběhu - například jak se stala zlou a proč."

6. ledna 2012 v 23:39 | Cenicienta |  Interviews
Rozhovorů je teď opravdu plno a já ani nestíhám překládat. Čeká jich na mě ještě asi sedm. Nejvíc se jich teď objevuje asi s Lanou Parrillou, protože další záhadou v seriálu - po odhalení šerifovy pohádkové minulosti - je, proč se zlá královna stala zlou. A s blížící se epizodou 1x11, která bude zaměřená na vztah Zlé Královny, Krále Leopolda (Sněhurčin tatínek & manžel Zlé Královny) a Sněhurky má Lana vážně co říct. Tento rozhovor je mixem dvou rozhovorů s Lanou, jeden pro AcccessHollywood.com a druhý pro tvguide.com. Překládala jsem sama a tak se omlouvám, pokud vám překlad bude trochu motat hlavu.

Už několik týdnů hraje Lana Parrilla manipulativní, mocnou a zuřivou Zlou Královnu v Once Upon a Time na ABC. Ale její postava nebyla vždy tak zlá. A v příštích týdnech se fanoušci dozví, jak se to všechno stalo.

"Čeká nás několik dílů, kde jí uvidíme zranitelnější a je tu díl, který sice ještě nemá scénář, ale už bylo řečeno, že uvidíme víc z jejího příběhu - například jak se stala zlou a proč," řekla Lana stránce AccessHollywood.com.
I když diváci to ještě nevědí, Lana řekla, že ví, co tolik ovlivnilo královninu minulost - a že na to přišla sama.
"Věděla jsem to hned od začátku. Je to zajímavé. Napadlo mě to, když jsem si vyhledávala materiály ke Královně a podělila jsem se s tou myšlenkou s Adamem (Horowitz) a Eddiem (Kitsis) (oba jsou tvůrci OUAT) a oni řekli: "Jak jsi to věděla?" A tak jim říkám: "O čem to mluvíte?" a oni: "Tohle přesně plánujeme!" a já si jen říkala: Panebože, jsme synchronizovaní! To je úžasný!"

"Skrývá se to v jednom momentu," řekla pro TVGuide.com. "Je to jedna jediná věc a ta v ní prostě exploduje a rozdělí se na všechny maličké věci. Ale je to jen jedna vélká věc, která změní její život. Vrátíme se do pohádkového světa a uvidíme, jak se stala zlou královnou a kým byla před tím, než se jí stala. Tohle velké tajemství bude odhaleno."
Pro AH potom pokračuje: "Už jen záleží na tom, aby se ten příběh řekl. Do konce této série ho určitě uvidíte, dozvíte se o ní víc a uvidíte její jemnější stránku - tu, díky které si myslím, že diváci pochopí, proč nenávidí Sněhurku a proč má zlomené srdce."
Už víme, který díl by to měl být. Nejspíš by to mělo být v díle 1x11, The Fruit of a Poisonous Tree (= Ovoce z jedovatého stromu). "Uvidíme díl s královnou a králem a jejich těžký vztah. Uvidíte, jak nezdravý a navzájem nepodporující se vztah to byl. Jak král vždy upřednostňoval dceru před ženou."
Jestli doopravdy krále milovala, nebo jestli jen hleděla po královské koruně, to nevíme, ale Lana tvrdí, že to všechno se dozvíme. Jediné co víme je, že Zlá Královna je schopná někoho doopravdy milovat. "Už jste tu osobu viděli," odhaluje. "Uvidíte její vážně jemnou, křehkou stránku. I její hlas zjemní. Chce lásku, jen je to pro ní moc složité. A když už jí má, neví, jak ji udržet, nebo stabilizovat."

A pak (opět) řekla něco k příštímu dílu: "Regina a Gold stojí na opačných stranách barikád. Je to něco jako pěkně špinavá politika. Teď, když Graham zemřel bude Emma jedním ze zájemců o šerifovo místo a pro Reginu je to velmi, velmi ohrožující. Gold se v tomhle zastává Emmy. Dozvíme se, že tohle všechno je špinavá hra a uvidíme scénu mezi Goldem a Reginou, kde uvidíme, že hra právě začala."

Lana taky řekla, že smrt Grahama nebude pro její postavu něco, přes co se snadno dostane. "Uvnitř mně je prázdnota. Udělala jsem určitá rozhodnutí a teď je tu čas na truchlení. Nevím, jestli to uvidíte, ale skrz tu epizodu to ztělesňuji. A když Grahamovi drtí srdce, vidíte slzu, jak jí spadá z tváře, což je alespoň pro mě velmi výmluvné. Vidíte, že to nebylo jednoduché rozhodnutí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Julli Julli | Web | 7. ledna 2012 v 12:52 | Reagovat

Moc pěkně přeložené. Páji sem hrozně zvědavá, co se mezi ní a Sněhurkou stalo. Už se na ten díl, protože tohle mě hrozně zajímá už od té doby, co víme, že nebyla vždy taková.

2 Julli Julli | Web | 7. ledna 2012 v 12:52 | Reagovat

myslela sem PÁNI :D

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:46 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama