Edward & Adam o Once Upon a Time

10. února 2012 v 23:09 | Cenicienta |  Interviews
Další z rozhovorů, který vylezl příhodně zrovna dneska, když toho je málo (sarkasmus vyčuhuje ze všech stran) je s tvůrci seriálu. Nejkrásnější část je, když mluví o čtvrté sérii, to vám srdíčko úplně poskočí radostí.
Jako první bych měl říct: Opožděně všechno nejlepší, Eddy!
Edward Kitsis: Děkuju!

A jako druhé: Gratuluju k ohromnému úspěchu seriálu. Jsem tak šťastný, že se z toho stal hit a musíte být šťastní z toho positivního feedbacku. Vím, že Comic Com a interview byly velmi důležité, když jste říkali, proč by si vás měli diváci pustit. Teď, když jste se "usadili" a vidíte ratingy, co myslíte že vaše diváky tak na téhle show tak uchytilo?
Adam Horowitz: Nikdy bych nepředpokládat, že pochopím, proč lidé sledují nebo nesledují jakýkoliv seriál. Vše, co umíme - a pokračujeme na tom - je vyprávět příběhy, o kterých si myslíme, že jsou zajímavé a skvělé. A vyprávíme je nejlépe, jak umíme... a doufáme, že diváci s námi do téhle jízdy nasednou. Doteď bylo to množství lidí, kteří to sledovali neuvěřitelně potěšující.

Udělali jste vážně dobrou práci se smícháním klasických pohádek jako jsou Sněhurka a Popelka a pak s těmi moderními jako Kráska a Zvíře. Dočkáme se i více moderních příběhů jako Aladdina, nebo Malé Mořské Víly?
AH: Plánujeme to, že si budeme hrát s dalšími rozdílnými mytologiemi, které jsme už v seriálu představili a taky plánujeme při naší cestě kupředu přidávat několik dalších. Taky máme připravených několik překvapení, které pro nás byly velmi zábavné, když jsme je připravovali a doufáme, že si je diváci taky užijí.
EK: Myslím, že si reservujeme právo ponořit se do všech těchto míst. Zatím jsme se k některým z těchto příběhů nedostali, ale doufáme, že jednoho dne ano. Rozhodně bychom rádi udělali Malou Mořskou Vílu a Rapunzel a Aladina, a teď už záleží jen na uskutečnění.


Jasně, jako třeba to, že se ujistíte, aby to zapadalo do příběhu celé série... a dokážu si představit, že právě teď se snažíte připravit poslední díly. Budou některé tajemství z téhle série pokračovat i v druhé sérii, třeba jako skleněná rakev skrytá pod Storybrooke?
AH: Můžeme vám říct, že věci jako například skleněná rakev, nebo cizinec jsou věci, které chceme už tento rok zodpovědět. Jsou tu samozřejmě tajemství, které budou ještě pokračovat - pokud budeme mít tolik štěstí a dostaneme šanci ještě na jednu sérii. Ale vážně chceme dokončit příběh, který jsme připravili pro tuhle sérii.

Máte nějaký nápad, kam byste chtěli tenhle seriál směřovat, když to vypadá s druhou sérií poměrně positivně?
EK: Adam a já rozhodně máme nějaké plány pro druhou sérii a doufáme, že uvidíte nějaké znamení už na konci téhle série - finále vás tam tak nějak dovede. A co se týče třetí a čtvrté série... Chci říct, dáváme sami sobě poměrně dost svobody. Teď řešíme tuhle sérii a čekají nás nějaké velké věci, ale nechceme, abychom si do budoucna omezili kreativitu. Protože občas myslíte nad tím, co by bylo dobré pro čtvrtou sérii, ale když jste ve čtvrté sérii, řeknete si: "Tohle teď už nejde." Takže nechceme být otroci věcí, které si naplánujeme tři roky dopředu.
AH: To, o co se snažíme je zůstat s těmito obrovskými nápady, které máme od té doby, co jsme přišli na tuhle show. Ale jak už Eddy řekl, chceme si dovolit svobodu, abychom vymysleli co nejlepší cestu pro tenhle seriál.

Zajímalo by mě, jak přivádíte tyhle příběhy k životu. Máte nějaký proces, kterým vytváříte, co si z pohádek vezmete?
EK: Myslím, že toho docílíme tak, že máme hrubý náčrt každého dílu. Jako například, věděli jsme, že chceme díl s Popelkou a věděli jsme, že chceme, aby naší zápletkou bylo to, že jí pan Gold - nebo Rampelník v pohádkovém světě - poslal na ples a že s ní udělal dohodu. Takže většinou začínáme s pohádkovým světem a pak pokračujeme do Storybrooke.

V seriálu je tolik herců a vedlejších postav, že mi to připomíná seriál Ztraceni - ale myslím, že Once se v několika postavách odlišuje, jako například v případě Emmy, Sněhurky a Reginy, které jsou tak nějak základem tohoto příběhu. Máte v plánu udělat to samé jako u Ztracených, kde se v průběhu série hlavní osazenstvo změní, nebo si myslíte, že zůstanete u základních postav?
EK: To je vážně těžké říct, protože i u Ztracených jsme představili i druhou část, a pak tu byli Desmond a Ben Linus... ale stejně jsme tam měli Jacka a Locke a Sawyera a Kate a oni byli základ a oni byli hrdinové. Takže pro nás jsou to Emma, Sněhurka, Krasoň a Gold. To jsou základní postavy. Ale samozřejmě, vždycky chcete víc lidí, se kterými chcete hrát.

Podívejme se na Emmu a její vztahy. Konečně se otevřela Grahamovi a oni ho zabili, takže bude to hrát roli v tom, jak se bude chovat k ostatním?
EK: Myslím, že Emma vždycky bojovala s připouštěním si lidi k tělu. Vždycky jsme tvrdili, že Emma je postava, která hledá domov, protože nikdy žádný neměla a neví, co to je. A myslím, že vždycky stavěla emocionální zeď, a proto když přišel Henry... myslím, že to je pro ní poprvé, co si připouští lidi k tělu. A myslím že co se týče Grahama... když zemřel, vzpomněla si... Je mnohem jednoduší si lidi nepamatovat, protože pak vás to nebolí. Ale myslím, že uvidíme Emmu, jak si uvědomí, že má vážně dobré přátelství s Mary Margaret - aniž by si uvědomovala, že je to její matka (smích). A uvidí, že jí na ní víc záleží a taky začně být Henrymu víc matkou. A tím její zdi začnou znovu padat.

Miluju všechny herce ze Ztracených, které jste přivedli - Alan Dale byl úžasný a samozřejmě, díl Emilie de Ravin nás čeká už příští týden, na což se moc těším. Je nějaká šance, že uvidíme víc "Ztracených herců" v budoucích dílech?
AH: Všechno je možné, ale máme se seriálem tak speciální pouto, že vždy, když chceme přivézt někoho, o koho se zajímáme, musí to být to pravé a musí to být něco, na co se všichni těší. Jako s Emilie - bylo to úžasné, mít jí tam v této roli a bylo to tak zábavné, přivést jí do tohoto světa. Těšíme se, až lidé uvidí víc Belle.
EK: Jistě že milujeme všechny herce ze Ztracených a budeme velmi potěšení, když s nimi budeme moci znovu pracovat. Jen to bude muset být v ten pravý čas a s tou pravou rolí.

Máte nějakou oblíbenou scénu, kterou jste doteď natočili? Nebo je něco, co vypadalo na papíře úžasně, ale na obrazovce to vypadalo ještě mnohem lépe?
EK: Musím říct, že se tak cítíme každý týden. Naše obsazení je ohromně silné a mě a Adama to dělá mnohem lepšími. Každý týden a každý den, přinesou něco nového do našeho materiálu a je to skvělé, protože teď, téměř po roce - protože tak dlouho už s nimi pracujeme - jsme všichni skoro sesynchronizovaní. Máme na mysli nějakou věc, oni mají na mysli nějakou věc, a když se to dá dohromady, je to všechno mnohem lepší. Jsme neustále uchváceni tím, co nám osazenstvo dává s těmito scénáři. Doopravdy věříme v to, že show vyzdvihují.

Miluju, jak si jsou ve skutečnosti stejně blízcí jako na obrazovkách. Je to na seriálu vážně vidět.
EK: Je to skvělé. Jsou to všichni tak skvělí přátelé a je skvělé s nimi být a jsme šťastní, že každý na tomhle seriálu pracují tak tvrdě, i ti, kteří nejsou moc často zmiňovaní. Jsou uprostřed lesa někdy i ve tři hodiny ráno! Všichni vážně pracují těžce, protože milují tenhle seriál - a k tomu je nenutíme, to se stalo nějak... přirozeně. A jsme vážně, vážně šťastní.

Jsou nějaké příběhy, na které se máme obzvlášť těšit? Vím, že nás čeká Zlá Královna a její matka... uvidíme ještě nějaký vývoj postav?
EK: Myslím, že uvidíme několik vzrušujících příběhů ve Storybrooke. Uvidíme, jak se věci vyvíjejí. A co se týče pohádek, můžeme vám říct, že se podíváme na Karkulku, jak se Rejpal stal Rejpalem a, samozřejmě, dozvíme se, proč Zlá Královna nesnáší Sněhurku. A dozvíte se, kdo je cizinec. Plánujeme spoustu zábavných dílů.

Takže moje hlava v podstatě vybuchne, protože nebudu vědět, co dělat se všemi mými teoriemi, že ano?
EK: V to můžeme jen doufat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte, že se dočkáme druhé série Once Upon a Time?

Určitě ano.
Spíše ano
Spíše ne
Určitě ne

Komentáře

1 Patty Patty | Web | 10. února 2012 v 23:17 | Reagovat

Spíš by udělali nejlépe kdyby se na film vykašlali. Mělo to všechno zůstat jen u knížek. To totiž ani film není, to je jakási hodně nepovedená parodie :-D Navíc jakýsi pokřivený pohled na upíry ala Stephanie Meyerová je k smíchu. Navíc na Edu se dívat nedá, Pattinson není můj šálek čaje, on prostě neumí hrát a to mi nikdo nevymluví. Hlavně, že září na sluníčku a třináctky se můžou po... :-D

2 Peťka >> Affs<<< Peťka >> Affs<<< | Web | 10. února 2012 v 23:29 | Reagovat

Ne to je v poho :-D

3 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 10. února 2012 v 23:40 | Reagovat

Ahojky pokusila sem se po velke odhodlavani napsat povidku, byla bych moc rada kdyby sis  ji precetla a napsala mi co se ti na libi a co ne =) byla bych ti moc vdecna =)

http://cumelky.blog.cz/1202/jeji-den-povidka

Snad nevadi =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama