Jennifer Morrison o Once a Housovi

26. února 2012 v 1:06 | Cenicienta |  Interviews
Once Upon a Time - příběh o pohádkových postavách zakletých v našem světě a hlavně o vnukovi Sněhurky, který najde svou matku - Emmu Swan - a snaží se jí přesvědčit, že pohádkové postavy existují a že právě ona, dcera Sněhurky, je jedinou zachránkyní pohádkového světa.
Pro teď je ale Emma velmi skeptická, a za to je Jennifer ráda: "Je to zábavné, vidět věci z této perspektivy, protože tam musí být někdo, kdo by řekl, jak bláznivé to celé je. Je zábava mít na všechno ryzí odpověď. Kdybych tomuhle měla čelit já, myslím, že by mi to připadalo stejně šílené. Takže je skvělé mít tuhle svobodu co se reakcí týče."
Jennifer nemá ani ponětí když se tahle iluze roztříští - to je na Kitsisovi a Horowitzovi. Ale řekla, že proteď hraje hrdinku s tvrdým a zároveň křehkým zevnějškem.
"Vidím to tak, že její život byl hrozně těžký - byla opuštěná jako dítě a vyrůstala v dětských domovech a prošla si mnohými hroznými věcmi, které později poodhalíme. A navenek je tak hrozně silná, tvrdá. Myslím, že zrovna jí to bude trvat, než se otevře té myšlence že je ta idea pohádkového světa skutečná."
Jennifer hraje dceru někoho, kdo je v jejím věku - postavy Ginnifer Goodwin - Mary Margaret, která v pohádkovém světem byla Sněhurkou. A to jejímu výstupu v seriálu dodalo ještě jeden stupeň významu.
Je to ironické a zároveň naprosto pochopitelné, že z Jennifer a Ginnifer se na natáčení velmi rychle staly dobré kamarádky.

"Mary Margaret je pro ní odzbrojující, protože je tak milá a zdá se, že nemá žádné postranní úmysly. Emma se v životě s ničím podobným nesetkala - lidé na ní byli milí jen tehdy, když něco potřebovali. Je to zvláštní, ale přesně takhle se cítím, když jsem s mými rodiči. Když jsem doma, jsem najednou zase čtrnáctiletá. Nezáleží na tom, kolik vám je, říkáte si: "Bože, cítím se, jako kdybych si půjčovala klíče od jejich auta", nebo tak něco. Emma se takhle cítí, když je s Mary Margaret - a tomuhle pocitu moc nerozumí."
Morrison už přijala Vancouver jako její domov. Hodiny na natáčení jsou dlouhé, ale ještě nezažila nic podobného v jakémkoliv jiném městě: "Je to nádherné město, to je jasné. Jenom bych si přála, abych měla víc času se tu pořádně rozkoukat, protože je spousta věcí, co bych tu mohla dělat. Zažila jsem tu ale skvělé, úžasné časy, protože lidé jsou tu tak otevření a ohromně podporují náš seriál! To pro mě znamená hodně, protože tohle ve skutečnosti není můj domov. Samozřejmě že tu byl čas, kdy se všichni museli přizpůsobovat, ale lidé to vážně pochopili a díky nim se cítíme, jakobychom sem patřili - to pro mě hrozně moc znamená."
Jennifer je známá především pro roli v seriálu House. Jak sama říká, obsazení rozhodně nebylo špatné, ale lidé ve Vancouveru jsou prostě speciální. Někdy pracuje i déle než 14 hodin denně a pět pracovních týdnů se mnohdy prodlouží až do soboty. Na natáčení se může stát spousta věcí, ale každý stojí při sobě - ať už osvětlovači, nebo produkční asistenti.
"Máme neuvěřitelné obsazení, neuvěřitelné," říká Morrison. "Ginny Goodwin a já roznášíme každý týden každému kafe, protože jsme unešeni tou těžkou prací a talentem, který jim patří. Jsou dospělí, profesionálové. Jsou ženatí, mají děti, jsou to vážně rodinné typy. Jsou to fandové našeho seriálu, čehož si moc vážíme. Nemůžu uvěřit tomu, kolik hodin týdně stráví s námi, a pak náš seriál stejně sledují. To pro nás hodně znamená. Jsme vážně jako rodina."
House hrál v jejím životi velkou roli po celých šest let. Teď House končí - finále seriálu bude 21. března - a všichni, co se do seriálu zapojili - ať už dříve nebo teď - se ohlížejí za minulostí House.
"Byl to nádherný seriál, neuvěřitelně napsaný," řekla Morrison. "Měla jsem ohromné štěstí, když jsem mohla hrát doktorku Cameronovou po tak dlouhou dobu. Chci říct, bože, ona byla úžasná. Každý herec, který dostane tuhle možnost, hrát dobře napsanou postavu, se bude cítit v té roli neskutečně dobře. Bylo to úžasné."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 27. února 2012 v 20:28 | Reagovat

Popsala to parádně. Člověk si kolikrát řekne, že přece jenom hrají, něco předstírají, ale natáčet jednu epizodu týden dá zabrat. A je hezké, že tak pěkně vzpomíná na House.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama