Lana Parrilla o kostýmech, Henrym a Královně

10. února 2012 v 18:00 | Cenicienta |  Interviews
A další rozhovor s Lanou, tentokrát pro Insider. Lana je velmi ostražitá, aby neřekla něco, co ještě není odhaleno. Dnes to je už druhý rozhovor, který jsem s ní přeložila, ten první je tady.

Když fanoušci zjišťují, že Regina ví o jejím pohádkovém životě, je to pro seriál velká změna. Ale mění to způsob, jakým ji hraješ?
Lana: To je dobrá otázka, protože než se to zjistilo, hrála jsem pokaždé každou scénu dvěma způsoby: Dávala jsem tak tvůrcům šanci vybrat si to, co se jim hodí líp - jestli Regina, která ví o tom, že je Zlá Královna, nebo ta, která to neví. Teď je jasné, že to ví - a všichni to ví, což je dost zábavné. Ale musela jsem to trochu ztížit. Nemohla jsem udělat z momentu, kde zabíjím oblíbenou postavu nějakou oslavu. Udělala jsem to pro ní těžké. Její rozhodnutí, že rozdrtila Grahamovo srdce bylo určitě těžké a já chtěla, aby to bylo vidět.

Když to víme, myslíš, že bude pro fanoušky těžší, aby s Reginou sympatizovali?
Lana: To záleží na tom, jakou cestou jí scenáristi povedou, ale chci, aby vždycky měla lidské srdce (smích). Tím jsem nemyslela žádnou slovní hříčku. (smích) Je pro mě důležité, aby byla nějakým způsobem mírná, protože to se od ní neočekává. Doufám, že si všichni uvědomují, že i přes to všechno je Regina pořád jenom člověk.Když vezmu v potaz naše předchozí konverzace o Reginině srdci, jsem zvědavý, co nám řekneš o jejím vztahu s Henrym. Někteří fanoušci zvažují, jestli její posedlost s tím, že ho "musí mít" pochází z její čirosti, nebo z její zlomyslnosti.
Lana: Myslím, že nakonec všichni chceme lásku - obzvlášť tu mateřskou. Skutečně Henryho miluje. Miluje ho. A neustále bojuje o to, aby byl jejich vztah úspěšný. Uvnitř neskutečně potřebuje, aby jí měl rád a to je odůvodněním, proč je pro ní Emma taková hrozba. Stále nevíme, proč Henry tak moc nesnáší jeho matku a je to něco, na co se já, jako herečka, neustále tvůrců ptám. Myslím, že za nějakou dobu uvidíme, co se mezi nimi stalo a proč ji tolik nenávidí. Mezi ním a Reginou je prázdnota, stejná prázdnota, kterou v sobě měla Zlá Královna v pohádkovém světě. Myslela si, že když spustí tuhle kletbu, tak jí to pomůže, ale očividně tuhle postavu nečeká nic jiného, než nekonečný boj.

Hrozně bych litoval, kdybych ti neřekl, jak úžasné kostýmy máš každou epizodu. Máš nějakého favorita?
Lana: Pár bych jich měla. Ta svádějící scéna s Grahamem, to by byl jeden. Říkala jsem si, jak úžasné to je. A musím říct, i když mi Královniny kostýmy zanechávají na těle modřiny a jizvy, cítím se díky tomu hrozně vysoká - a občas i jsem díky těm podpatkům (smích). Hrát Královnu je neskutečná zábavna - když jsem ona, tak skoro lítám. Můžu být tak velká a tak výrazná, jak jen chci.

Mluvili jsme o tom, co má přijít. Zodpoví nám show v následujících dílech některé z našich otázek?
Lana: Tvůrci vždycky tak skvěle napsali části z jejich pohádkového světa a jejich minulost. Uvidíte mnohem zranitelnější Královnu - a jak se stala zlou. A ano, právě teď se píše jeden z dílů, ve kterém si odpovíme na jednu z otázek, kterou chtěli fanoušci mít zodpovězenou už velmi dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patty Patty | Web | 10. února 2012 v 18:26 | Reagovat

Ty jsi můj člověk :-D Kdybychom si k tomu sedly my dvě, to by byla jiná :-D Henry otravný pitomec, prásk! Siobhan ta se akorát snaží dělat dusno ve vztahu Bridget/Andrew, prásk! Olivia, jen čekám kdy se vytasí s tím, že našla v Henryho mobilu fotku Siobhan a Henryho, prásk! Malcolm ten mi nevadí, ale ve spoilerech bylo, že bude více mrtvých, takže prásk! :-D Do toho ten cvokař cvok :-D A ty díly by mohly být vesměs jen o Bridget a Andrewovi, vůbec by mi to nevadilo :-D Už se těším hlavně na ten díl, kdy ji Andrew požádá o ruku, z té svatby se holka asi nevykroutí :-D

2 Patty Patty | Web | 10. února 2012 v 18:44 | Reagovat

No kdyby za 12, bacha, už máme jen 10 dílů...To rozhodně nemůžou vyřešit, vyřeší se tak maximálně to, že v předposledním nebo posledním díle přijdou na to, že Bridget si hraje na Siobhan...už vidím ten WTF konec a další řada nikde. Jedině, že by stoupla sledovanost, o čemž už teda začínám dost pochybovat. No, hlavně, že ti lidi čumí na 90210

3 Patty Patty | Web | 10. února 2012 v 18:55 | Reagovat

Jsem na tom podobně jako ty, já původně vůbec neměla v plánu to sledovat, trailery mi připadaly stejně jako tobě takové divné, zvláštní, přesvědčil mě až trailer z Comic-Conu, to jsem si teda řekla, že to zkusím no a teď ten seriál miluju :-D Ano a tradičně mi ho zruší. Ordinace :-D Máš pravdu lidi jsou divný, přijde mi, že tam je to snad každý s každým o ničem jiným to není a lidi to stejně hltají. Zajímavé.
Aspoň, že o Once se bát nemusím, ten určitě druhou sérii mít bude.

4 Patty Patty | Web | 10. února 2012 v 19:12 | Reagovat

Jenže češi bohužel zřejmě nejsou schopní vymyslet něco koukatelného, stejně jako jejich slavný Comeback (teď se omlouvám, jestli se na to koukáš), ale tak trapné a ubohé vtipy, které tam předvádí to je hrůza.
Stejně mi nejde na rozum jak Gossip Girl nebo 90210 můžou mít už tolik řad. Takové seriály bych rovnou zakázala točit, takový typ seriálu totiž nesnáším

5 Patty Patty | Web | 10. února 2012 v 19:26 | Reagovat

How I Met Your Mother jsem pár dílů viděla, ale nemůžu si pomoct, prostě mi to vtipné nepřijde, navíc mi strašně vadí ten herec, co hraje Marshalla, toho přímo nemůžu vystát :-D

6 Patty Patty | Web | 10. února 2012 v 19:40 | Reagovat

Možná se mi to jen zdá, ale nebylo náhodou How i met your mother obnoveno rovnou na další dvě nebo tři série, stejně jako The big bang theory? Protože Big bang má 7.sérii jistých a mám takový pocit, že How i met your mother bylo taky nějak tak obnoveno rovnou na více sérií...
No jo, to jsou ty seriály se sledovaností 11 miliónů a víc :-D

7 Buffy Buffy | Web | 10. února 2012 v 19:59 | Reagovat

super rozhovor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama