Producenti prozrazují něco málo o následujících dílech

25. února 2012 v 14:18 | susan |  Interviews
Herec Sebastian Stan, známý ze seriálu Gossip Girl, se objeví v sedmnácté epizodě, která se bude odehrávat v Říši divů. A jaká že bude Stanova role? Nikdo jiný než Kloboučník. ,,Chceme zjistit, jak se Kloboučník stal šíleným," prozrazuje autor seriálu Kitsis ,,Sebastian je v té roli tak dobrý. Ne, je briliantní."
A jak se bude lišit tato Říše divů od té, kterou známe ? ,,První rozdíl je v tom, kdo Klobučník byl ve své minulosti. Potom se také dozvíme, co Říše divů je a co chceme také nadále rozvíjet," svěřuje se Kitnis. ,,Doufáme, že vám to řekne příběh o Kloboučoníkovi a zároveň zanechá otázky o Říši divů."Herec z Vampire Diaries nebo Alias, David Anders, se také v této sérii vrátí jako doktor Whale, ale jeho pohádkový protějšek zatím nebude odhalen. Jeho hereká kolegyně z Alias, Amy Acker, si odbyde svůj debut v seriálu hned v následující čtrnácté epizodě. ,,Pomůže nám vysvětlit, jak se Rejpal stal Rejpalem," říká Kitsis o její postavě Nově.Nebojte, ani na Bellu se nezapomnělo, jejíž protějšek ve Storybrooke sedí uvězněný v cele. ,,Má krásnou malou scénu v čtrnácté epizodě," prozrazuje Kitsis ,,Sedí tam se člověkem, který jí miluje a ona to neví. ale nechci prozradit, kdo to je." Ale fanoušci si budou muset počkat na odpovědi týkající se Belly ,,Vrátí se pravděpodobně ještě víckrát."


Konečně se dokčáme i Barbary Heshey jako matky Zlé Královny. O jejím charakteru Kitsis řekl jen toto: ,,Zlo se nerodí, jë tvořeno. Její matka má specifický pohled na svět." a jeho kolega Horowitz dodal: ,,Doufám, že dostanete dobrý pohled do nitra Reginy a pochopíte, proč je taková jaká je."

Pravá láska je těžká. Zmizení Davidovy manželky Kathryn bude zásadní v jeho vztahu s Mary Margaret. ,,Tohle pro ně bude test," říká Kitsis a Horowitz ho doplňuje: ,,David a Mary Margaret opravdu bojují s ketbou, která jim brání být spolu a tohle je jen další část kletby." Zmizení Kathryn bude hlavní linka v následujících čtyřech nebo pěti epizodách a zavede nás k závěru série.
Ale fanoušci Davida a Mary Margaret nezoufejte. I když se může zdát, že překážky, které se před ně staví, jsou nekonečné, Horowitz říká: ,, Připravujeme pro ně něco velkého a těšíme se, až to zjistíte." Kitsis k tomu dodává: ,, Jejich láska je tak silná, že je stále svádí dohromady bez ohledu na to, jak silně se je snažíme držet od sebe."

Polibek z pravé lásky přece může zlomit jakoukoliv kletbu, tak proč se tak nestalo u Davida a Mary Margaret? ,,Myslím, že když se políbili, nebyl to pro ně ten moment ,,Aha!", protože kletba ještě nebyla zlomená a evidentně oni nejsou klíčem k jejímu zlomení, jsou jen klíčem k tomu, jak najít zachránce."

Všichni víme jak moc Zlá Královna nenávidí Sněhukru, ale nevíme proč, Kitsis a Horowitz říkají, že diváci to konečně zjistí v osmnácté epizodě. Devatenáctá zase odhalí něco víc o Rampelníkovi a jeho vzahu s jeho synem. Co se týče otce Henryho, neočekávejte, že se dozvíme, kdo to je nějak brzo, ačkoliv producenti už to ví. A velký zlý vlk se ukáže v epizodě patnácté.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vaše oblíbená postava?

Sněhurka/ Marry Margaret 14.9% (188)
Princ Krasoň/ David 11.2% (141)
Zlá královna/ Regina 11.7% (147)
Rampelník/ Pan Gold 15.9% (201)
Emma Swan 11.6% (146)
Henry Mills 6.7% (84)
Jiminy Cricket/ Archie Hooper 7.1% (89)
Šerif Graham 8.6% (108)
Jiná 12.5% (157)

Komentáře

1 Patty Patty | Web | 25. února 2012 v 15:25 | Reagovat

Cenicienta: možná, že čmucháš správně :-D ale myslím si, že takhle brzo se ještě asi nepřizná :-D ale je vidět, že jí to pomalu začíná všechno docházet, že takhle to nejspíše nepůjde :-D

2 xo.Nikushka xo.Nikushka | Web | 25. února 2012 v 15:29 | Reagovat

Jáj děkujeme za spřátelení, teprve teď jsem si uvědomila, že jsi odepisovala, jak jsem tam sama a Kate je na horách tak nestíhám, ale už vás máme zapsané ;)

3 Cathie. Cathie. | Web | 25. února 2012 v 15:34 | Reagovat

tak to už se těším :) jsem zvědavá na tu Říši divů :)

4 Patty Patty | Web | 25. února 2012 v 15:36 | Reagovat

Cenicienta: a já si už delší dobu myslím, že přesně takhle to bude. Ve finále se to dozví a konec :-D Ne, ještě horší by bylo, kdyby se to ve finále dozvěděl Andrew a tím by to celé skončilo:-D Aby se to třeba chudák nedozvěděl u oltáře, jestli k té svatbě teda dojde :-D

5 LiZz- aff :) LiZz- aff :) | Web | 25. února 2012 v 17:59 | Reagovat

Na kloboučníka jsem hrozně zvědavá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama