Březen 2012

Barbara Hershey o Coře a nedělní epizodě

31. března 2012 v 20:26 | Cenicienta |  Interviews
Jestli jste si mysleli, že Zlá Královna, která všechny pohádkové bytosti uvěznila do našeho světa, aby se pomstila Sněhurce, je tou nejzlejší postavou v Once Upon a Time... Tak si počkejte, až se seznámíte s její matkou.
Díl, na který netrpělivě čekáme, nám představí Regininu (Lana Parrilla) ještě zlejší matku, Coru (Barbara Hershey), která nám pomůže zjistit, jak se z mladé, nevinné dívky stala Zlá Královna. Zároveň zjistíme, co přinutilo Zlou Královnu k nenvisti k Sněhurce (Ginnifer Goodwin) - a možná to způsobí, že se z několika fanoušků stanou zástupci "Týmu Regina"!
"Myslím, že k Regině pocítí více sympatií," vysvětluje Barbara Hershey. "Lana dostala úžasnou šanci zahrát si Zlou Královnu ještě před tím, než se stala královnou a než se stala zlou. Uvidíte v ní tu nevinnost. Dozvíte se, proč tolik nesnáší Sněhurku a taky proč se stala zlou."
Reginina matka má ohledně Reginy velmi vysoké očekávání. "Cora je zlá. Je zlem pohlcená a ovládá neskutečnou magii, takže toho je hodně v sázce. Chce, aby její dcera dělala správná rozhodnutí. Má ohledně ní určité ambice a rozhodně nechce, aby si vzala kluka od stájí. Chce, aby si vzala krále."
I přesto nemohla ani Cora tušit, jak zlou se Regina stane - což ale neznamená, že by nebyla spokojená s tím, že její dcera vypustila na pohádkový svět kletbu všech kleteb. "Nejspíš by byla na Reginu pyšná, byla by pyšná na její moc a na to, že dokázala vytvořit něco takového. Nejspíš by to ani nebrala jako něco zlého."
Pokud uvidíme více sérií Once, dozvíme se i více o Coře. Ale pravá otázka zní spíše takto: Když potkáváme Coru takhle pozdě na konci série, co se s ní vůbec stalo? Zmizela před vypuštěním kletby? Bude vůbec ve Storybrooke? "Její příběh má velmi otevřený konec, a já jsem otevřená jakémukoliv pokračování."

Screencaps z příštího dílu.

31. března 2012 v 19:07 | Cenicienta |  News
Pokud jsem si nebyla jistá u toho screencapsu, který se objevil s Emmou, u tohohle jsem si naprosto jistá. Je to prostě jen něco, co nás má navnadit na novou epizodu Once Upon a Time s mladou Reginou a její maminkou. Co vy, jak se těšíte?

Josh a Ginnifer tvoří pár

31. března 2012 v 13:39 | susan
Myslím, že to není moc překapující, ale každopádně jim to moc přeju a snad svůj vztah brzo potvrdí:)

Ginnifer Goodwin si našla svého prince!
Hollywoodská herečka od loňského podzimu tajně chodí se svým kolegou ze seriálu Once Upon a Time, Joshem Dallasem. Několik zdrojů to potvdrilo Us Weekly.
Když spolu herci začala loni v létě ve Vancouveru natáčet ,,opravdu si padli do oka" popisuje jeden ze zdrojů. ,,Ona a Josh spolu něco mají a okamžitě mezi nima byla chemie."
Pár spolu 18. března vyrazil do vegetariánské restaurace Naam ve Vancouveru. ,,Podržel jí židli a zaplatil účet. Takže rytíři přece jenom nevymřeli."
,, Je to opravdu milý muž. V srdci gentlaman a a myslím, že Ginnifer opravdu oeňuje, že je víc šetrnější než ostatní muži z Hollywoodu. Je to mezi nima vážné od té doby, co se dali dohromady a jejich láska zesílila právě kvůli seriálu. Díky tomu spolu mohou trávit hodně času."
Ačkoliv veřejně o jejich partnerství nemluví, Josh Dallas ví, co od své partnerky očekává: ,,Hledám zábavu a chytrost...vtipnou, silnou, sexy ženu." svěřil se US Mgazínu.
Herec by byl také rád, kdyby se jejich charaktery v seriálu dali dohromady před koncem první série. ,,Byl bych rád, kdyby jeden druhéno našli a žili šťastně až do smrti," prozradil na PaleyFestu. ,,Rád bych je dal dohromady, aby žili v blaženosti."
Před jejím vztahem s Dallasem byla Ginnifer Goodwin zasnoubená za herce Joeyho Kerna. Josh Dallas si vzal britskou herečku Laru Pulver v roce 2007, nyní žijí odděleně.

01x19- The Return

31. března 2012 v 10:59 | susan
Originální název: The Return
Český název: Návrat
Režisér: Paul Edwards
Scénář: Edward Kitsis a Adam Horowitz a Jane Espenson
Datum vysílání (USA): 22. dubna 2012

01x18 - Stable Boy: Sneak Peeks #3

30. března 2012 v 23:20 | Cenicienta |  videos › sneak peeks
Tak nakonec přecijen vylezlo víc sneak peeků, než jen dva. Konečně vidíme pořádně Daniela a taky Storybrookovou verzi krále George a po nepřímnosti v minulém díle opět August :)

Jamie Dornan nadále propaguje Once Upon a TIme

30. března 2012 v 21:30 | Cenicienta |  News
Jak už jsme tu psaly, Jamie Dornan teď hodně propaguje Once Upon a Time. Ne snad proto, že by se mu zastesklo, ale proto, že je teď jako jediný z herců v Anglii a právě tam teď Once Upon a Time míří. Nejprve jsem chtěla rozhovor přeložit, ale pak jsem si to rozmyslela. Jamie tam neříká vůbec nic nového a hlavně musí mluvit i tak, aby neprozradil věci, které se v Once doposud udály, protože ten rozhovor je dělaný tak, aby lidi nalákal k sledování Once. Takže mi přijde zbytečné rozhovor překládat. Pokud jste hodně zvědaví, můžete si rozhovor přečíst tady.

Barbara Hershey pro The Hollywood Reporter

30. března 2012 v 19:40 | Cenicienta |  Interviews
Herečka nominovaná na Oscara, Barbara Hershey, se v neděli zastaví v pohádkovém světě jako Cora, matka Zlé Královny Reginy (Lana Parrilla) v díle, který se jmenuje "The Stable Boy". A jak nám Hershey sama řekla, Cora "má pro svou dceru hodně ambicí", jako každá jiná matka. Jediný háček je v tom, že její přání pro Reginy nepochází zrovna z čistého místa.
"Když otevřete zlu dvěře a vpustíte ho dovnitř sebe samých, vleze to do vás a uspořádá si oslavu. Začne přebírat moc," prozradila Hershey The Hollywood Reporter. "V době, kdy se s Corou seznámíme je už zlem pohlcená."
Můžeš nám Coru popsat?
Barbara Hershey: Cora je matka Zlé Královny. Dokonce je ještě zlejší. Má pro svou dceru hodně ambicí. Má ambice, co se týče její lásky. Chce, aby její dcera byla v pořádku a aby byla šťastná. A je přesvědčená, že šťastná bude jen tehdy, když si vezme krále. Rozhodně ne, když si vezmě někoho od koní. V tom díle uvidíte nápovědy o tom, co k tomu Coru samotnou vede, ale o její minulosti není uvedeno nic jasně. Ona chce pro svou dceru to, co by pro svou dceru chtěla většina matek, není na tom nic zvláštního - jen to, že má postava je vážně zlá a je zlem pohlcená a ovládá velmi pochybnou magii. Což bylo zábavné hrát.

Jeden z tvůrců seriálu řekl, že Cora má velmi specifický pohled na svět. Můžeš nám o tom říct něco víc?
Eddie a Adam tvrdí, že zlo se nerodí, zlo se tvoří. A řekla bych, že je to nejspíš pravda. Nevím, možná, že zlo se i rodí. Lidé se můžou narodit bez empatie, tak, jako se někteří rodí třeba bez končeniny. Ale Cora má rozhodně velmi specifické důvody. Když otevřete zlu dvěře a vpustíte ho dovnitř sebe samých, vleze to do vás a uspořádá si oslavu. Začne přebírat moc. V době, kdy se s Corou seznámíme už je zlem pohlcená. A jestli se takhle narodila, to nevím. Myslím si, že ne. Není na sedadle řidiče v tomhle původu zloby.

Takže netušíš, odkud ta zloba pramení?
Mám své vlastní nápady. Často si jako herec musíte vymyslet minulost vaší postavy sami. Což jsem udělala i v tomhle případě a poslala jsem to Eddiemu a Adamovi a okamžitě s tím souhlasili. Myslím, že by se jim asi některé detaily líbily jinak. Nejsem si jistá, jak to stoprocentně bylo. Ale vím, co jí změnilo, co se stalo.

Je možné, že v určitou chvíli uvidíme dobrou stránku Cory?
Možná, možná. Její dobrou stránkou, je láska k její dceři, ať už se vyvinula jakkoliv špatně. To je jediné místo, kde nechala lásce prostor. Ale protože je tak plná zla, vypadá ta láska velmi zvláštně. Ale myslím si, že jí Cora miluje.

Vztah Reginy a Cory je alespoň podle ukázek při nejlepším hašteřivý. Ovlivní to nějak budoucí vývoj?
Tomu příběhu nechali otevřený konec a já proti pokračování rozhodně nic nemám. Vůbec netuším, co plánují dál, ale to je to zábavné na seriálech. Nikdy nevíte, co pro vás napíšou. Vím, že je spousta nápadů na spoustu pohádek a že mají vymyšlenou spoustu skvělých příběhů. Jak to ale skončí, nevím.

Duel #7 - Graham & Ruby

30. března 2012 v 16:29 | Cenicienta
Minulý duel tam byl na můj vkus až moc dlouho. Navíc, Graham nad Augustem vedl o tolik, že to stejně nemělo smysl prodlužovat :). Proto tentokrát můžete vybírat mezi Grahamem - Myslivcem a Ruby - Karkulkou :)

Q&A Session s Robertem Carlylem #4

30. března 2012 v 12:00 | Cenicienta
Ve středu udělal Rampelník Robert Carlyle další twitter session pro své fanoušky. Opět jsem přeložila jen to hlavní a vynechávala jsem i otázky, na které už někdy předtím odpovídal (ty přecijen najdete v překladech jiných TS)
S kým jsi měl to tričko na Paleyfestu?
Audrey Hepburn.

Kdyby měl "Rumple" zvířátko, jaké by to bylo?
Pavouk.

Nebojíš se, že s tím množstvím Sněhurek, které se teď na svět vyřítili, se začne lidem Once Upon a Time zdát trochu okoukané?
Pokud bude seriál kvalitní, přežije to.

Jaké má Gold další povolání kromě toho, že pracuje v zastavárně, je právník a taky náladový nájemník?
Je neuvěřitelný tanečník tanga.

Jsem tak ráda, že California Solo vybrali jako film pro distribuci. Nemůžu se dočkat, až to uvidím.
Děkuju. Mám radost z toho, že to vydají ještě předtím, než umřu. To by mě docela mrzelo.

Jak se dnes máš?
Dobře... Už jsem skoro skončil s natáčením, už jen jedna scéna.

Tvá oblíbená herečka?
Těch je hrozně moc. Mám štěstí, že jsem pracoval se spoustou neuvěřitelně úžasných hereček. Vážně jsem si užil práci s Marisou Tomie.

Uvidíme mezi Rumplem a Charmingem "bromance"?
Myslím, že je tam toho pro ně spousta. Můžou si založit malý business.

Sleduješ hodně seriálů?
Mám rád ty staré. Columbo, Kojak, Twilight Zone...

Máš nějaký oblíbený kousek v Goldově obchodě?
Mosazný kousek s třemi opicemi (neslyší, nevidí, nemluví)

01x18 - Stable Boy: Sneak Peek #2

30. března 2012 v 6:45 | Cenicienta |  videos › sneak peeks
Další sneak peek :) Konečně vidíme i onoho chlapce od stájí.