Edward & Adam o budoucnosti seriálu

26. března 2012 v 20:15 | Cenicienta |  Interviews
Další rozhovor s tvůrci, provokují nás ohledně finále. Ten rozhovor se objevil v neděli před vysíláním dílu, proto o Hat Trick mluví jako o nadcházejím dílu.
Jak se vyvinulo Once Upon a Time? Pokračuje to tak, jak jste to vždycky zamýšleli, nebo se vydalo jiným směrem?
Edward Kitsis: Naším snem vždy bylo odvyprávět určité příběhy. Jako proč je Rejpal Rejpalem. Proč nesnáší Zlá Královna Sněhurku. A dnes večer to bude třeba proč je Kloboučník šílený. (Why the Mad Hatter is mad). A co je skvělé je to, že v průběhu toho seriálu spoustu lidí poznáme. Poznáme Roberta Carlyla. Poznáme Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison a Lanu Parrillu. A všechny ostatní. Oni ten materiál pozdvihují. A pak už začnete psát věci, které by mohli pozdvihnout. A oni to pak pozdvihnou. Je to, jako kdybychom pletli něco unikátního. A to něco žije vlastním životem.
Adam Horowitz: Seriál je něco jako organický proces. Je to vytvořeno z talentované skupiny lidí - z herců a z obsazení. Byli jsme tak požehnáni tím, že se do toho všichni tihle lidé zapojili. Díky tomu se stává to, že vaše plány a věci, které chcete v seriálu udělat, tak trochu žijí a seriál se s nimi vyvíjí. Snažíte se jen zůstat u vize, kterou jste pro seriál plánovali, ale zároveň chcete dovolit talentovaným lidem, se kterými pracujete (herci, designeři jak kostýmů, tak scén), aby do seriálu přinesli úžasné věci.

A co ono opouštění Storybrooke?
EK: Pravidlo, kterého se držíme je to, že všichni z kouzelného lesa byli zakleti do tohoto světa a nemůžou opustit Storybrooke. Je jasné, že jediní dva, kteří Storybrooke opustit můžou jsou Henry a Emma. A pak je tu nový chlápek, který se ve městě objevil. Ať už je to kdokoliv.
AH: Nikdy to nemělo být způsobeno nějakým silovým polem, které by vás odrazilo. Je to spíš o tom, že vám něco zabraňuje odejít, něco vás drží ve Storybrooke.
EK: V pilotu řekla Karkulka: "Měla jsem se přestěhovat do Bostonu," Babička jí pak řekla: "Omlouvám se, že tě můj infarkt přinutil zůstat." To, co vás drží, může být i rodinná pohotovost. Může se vám rozbít auto. Můžete začít rodit.
AH: Příchody a odchody lidí ze Storybrooke, to ještě blíž prozkoumáme. A v našem seriálu to bude hrát roli.

Storybrooke se zdá být malým městečkem a zároveň se mnohdy zdá, že se někteří lidé vidí poprvé.
AH: Řekl bych, že to město není tak malé, jak se zdá. Viděli jsme z toho města kousek, ale to pořád ještě neznamená, že jsme viděli všechno.
EK: Prvních devět let svého života jsem strávil v městě Mankato. Je to malé město, které má 50 000 obyvatel. Ale 50 000 obyvatel neznamená, že budete pořád narážet na své známé. Ze Storybrooke zatím vidíte jen malou část. Zatím vám ukazujeme, že jste všechny ještě nepoznali, ale zároveň to vypadá, že Storybrooke je pěkná komunita.


Uvidíme, jak se Storybrooke začne pomalu ale jistě více stavět proti Regině, když se do příběhu zamíchá více postav?
EK: Emma dostává lidi k tomu, aby se postavili proti svým tyranům. Ať už je to Regina, nebo nespravedlnost.
AH: Už teď jsme viděli, jak jí lidé dávají zabrat - více, než kdykoliv v průběhu těch osmadvaceti let, než přijela do města Emma. A neexistuje žádný důvod, proč by to nepokračovalo.

Už jsme viděli Emilie de Ravin (Ztraceni) jako Belle, Giancarlo Esposito (Breaking Bad) se ukázal jako Zrcadlo, Emmu Caufield (Buffy) jako slepou čarodějnici a Amy Acker (Angel) jako vílu. Jaké další hostující hvězdy ještě uvidíme v této sérii?
EK: Sebastiana Stana jako Kloboučníka v sedmnáctém díle. Je naprosto úžasný! a Roger Daltry nám daboval mluvící housenku.
AH: Pak máme nějaké lidi, na které se vážně těšíme, jako na Barbaru Hershey (Černá labuť), která si zahraje Regininu matku v osmnáctém díle.

A co nám řeknete o záhadném cizinci - Augustovi Wayne Boothovi?
EK: Další tři díly nám prozradí více o tom, proč je ve Storybrooke.
AH: Před finálem už budete vědět, kdo to je a co dělá ve Storybrooke.

Uvidíme Rampelníkova syna?
EK: Ano. Pochopíte, co se mezi nimi stalo. Řekl bych, že to je vážně skvělý díl. S Robertem a se synem. Ale řekl bych, že to možná nebude v téhle sérii.
AH: Ale možná to bude v téhle sérii. Postava Baelfira, Rampelníkova syna, se ještě ke konci série objeví. A jestli to bude ve Storybrooke, nebo v pohádkovém světě, a jak se to celé odehraje, to už chceme ponechat jako překvapení.
EK: Lépe řečeno, prostě chceme, abyste to sledovali dál. (smích)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patty Patty | Web | 26. března 2012 v 20:56 | Reagovat

No to víš, že jo ona mu to řekne a konec, zvonec :-D

2 Jean Jean | 26. března 2012 v 21:26 | Reagovat

Aaaa...poslední otázka mě zaujala nejvíc!!! Rumpelův syn je "možná" ve Storybrooku...já si moc přeju aby byl naživu :-D

3 Cenicienta Cenicienta | Web | 26. března 2012 v 21:29 | Reagovat

[2]: Mě to přinutilo vrátit se k myšlence, kterou jsem už nedávno zavrhla - že je to August... Zároveň se mi na té teorii něco nezdá... Sakra, já už to potřebuju vědět. =D

4 Jean Jean | 26. března 2012 v 22:38 | Reagovat

[3]:Také sem si myslela, že je to August..ale je k tomu moc nepřesností..třeba věk a tak. No nemůžu se prostě dočkat :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama