Edward Kitsis & Adam Horowitz na Wonderconu 2012

20. března 2012 v 20:11 | Cenicienta |  videos › interviews
Tvůrci našeho oblíbeného seriálu se ukázali na WonderConu a tady je jedno moc pěkné, sedmiminutové video s rozhovorem s touhle dvojkou. Vysvětlují tu několik věcí :).


Emma vždy rozpozná, když někdo lže. Přitom Sidney jí lže přímo do obličeje a ona na to ještě nepřišla!
Edward Kitsis: "Na tohle bych řekl to, co řekl Emmě Gold v jednom díle. Když tě začnou ovládat emoce, můžou zastínit tvou schopnost. Takže když jste do něčeho emocionálně zapojení, je to mnohem jinačí, než když jste pouze "lovkyně lidí" a snažíte se někoho najít. Takže když vám na Mary Margaret skutečně záleží, když vám skutečně záleží na všech lidech, tak potom chcete udělat všechno možné, abyste je osvobodili. Tyhle emoce se jí dostaly do cesty. A přiznejme si, kolikrát jsme my sami šli do něčeho, o čem jsme věděli, že je to špatné, ale šli jsme do toho, protože jsme doufali, že se to třeba vyvine tak, jak my chceme."
Adam Horowitz: "Taky jde o to, že v pilotu byla vážně soustředěná, když poznala na Henrym že lže. Nebo na Regině. Teď se stalo to, že někomu chce věřit a proto na to Sidneymu skočila.

Další věcí je to, že nevíme, jestli třeba pan Gold nemá možnost opustit Storybrooke. Ta kletba ho přecijen nezasáhla úplně, protože si pamatuje svůj minulý život...
Adam Horowitz: "Tohle ještě prozkoumáme. Nechceme to všechno rovnou říct, ale ještě o tom uslyšíte. Jako například jaká je ta kletba, jak lidi ovlivňuje,... To se dozvíme ke konci této série."
Edward Kitsis: "A co se Golda týče... vzpomeňte si v pilotu, když byl ve vězení a ptal se Sněhurky, jak se bude jmneovat její dcera. A pak ke konci pilotu měl na tváři výraz "AHA", když slyšel jméno "Emma".. Takže to vám mohlo napovědět."

Váš pohled na Karkulku byl úžasný. Jak jste na to přišli a jak to ovlivňuje zbytek jejího příběhu?
Edward Kitsis: "Vždycky jsme chtěli vysvětlit proč byla Karkulka tak....... flirtující, abych to řekl diplomaticky.. Ve Storybrooke. A chtěli jsme vysvětlit, proč je tohle její kletbou. Co bylo její nejistotou. Takže v pohádkovém světě jí vidíte jako vyspělou holku z malého města, která se odtamtud chce dostat a pak ve Storybrooke ji vidíte, jak jí ta sebedůvěra chybí. A ten díl napsala Jane Espenson, která je fantastická."
Adam Horowitz: "Takže jsme chtěli vyprávět příběh ženy, která chce opustit to malé město a zároveň ženy, která musí čelit tomuhle příšernému tajemství. Takže její pohádková verze musela získat spoustu síly. A její Storybrooke verze je verze předtím, než tu sílu získala. A je tu aspekt té pohádkové postavy, která za svůj život zažila neskutečnou tragédii. A teď se s tím musí naučit žít a..."
Edward Kitsis: "Jo, jestli příjde úplněk, mějte se na pozoru!"

Ona se přeměnila i ve Storybrooke?
Edward Kitsis: "Neviděl jsem jí přeměnit se."

Já mám otázku: Proč jsou všichni chlapi ve Storybrooke - kromě Golda - takový pitomci?
Adam Horowitz: "K tomu řeknu asi tohle - oni bojují proti té kletbě. Jako například David - on vážně bojuje proti té kletbě, aby byl tím dobrým mužem. Tím princem, kterým kdysi byl."
Edward Kitsis: "On je opravdovej chlap. A opravdovej chlap by udělal to, co udělal David. A tím nemyslím opravdový muž jako správný muž, tím myslím opravdový, každodenní muž, který se snaží, aby byl každý šťastný a nakonec to pokazí. A takhle je to u Davida. On je tak čestný, a je to ten pravý muž v pohádkovém světě, ale v našem světě je zakletý k tomu, aby byl průměrný. A aby pokaždé udělal to, co není správné. Ještě to není hrdina."
Adam Horowitz: "A taky se nachází ve složité situaci. Je zamilovaný do někoho, kdo není jeho žena. Teda vlastně je to jeho žena, ale on to neví."
Edward Kitsis: "Cítí se provinile kvůli nějaké falešné vzpomínce."
Adam Horowitz: "A to způsobuje spoustu problémů, které on bude muset vyřešit. A my se mu snažíme pomoct."
Edward Kitsis: "Jo, snažíme se udělat, co je v našich silách."

Mám vždycky chuť za ním jít a říct mu: "Vzmuž se!"
Edward Kitsis: "Jo, je to smutné. Jen se snažil ušetřit Kathryniny city. Ale ano, měl udělat to, co je správné. Jen doufám, že pro něj ještě není pozdě."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Team AliceJasper Team AliceJasper | E-mail | Web | 20. března 2012 v 20:28 | Reagovat

a já jdu škemrat o překlad :-) moc moc moc moc moc prosím o překlad :-) :D :D :D bylo by to naprosto úžasný .-) a nemusí to být hned dnes :-)

2 Ajinka Ajinka | Web | 20. března 2012 v 21:44 | Reagovat

Taky jsem jim moc nerozuměla... jinak je to super video

3 directioner directioner | E-mail | Web | 21. března 2012 v 6:58 | Reagovat

Trošku huhlaj :D Nejde rozumět :D

4 Lilith Lilith | Web | 21. března 2012 v 8:01 | Reagovat

Rozhodně ráda se spřátelím. Once Upon a Time miluju!!

Ta animace v menu je nádherná! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama