Jennifer Morrison: Rozhovor pro Metro

27. března 2012 v 15:04 | Cenicienta |  Interviews
Další rozhovor, který jsem přeložila je nový s Jennifer Morrison. Je moc pěkný, a jak už se mezi fanoušky řešilo, je fajn, že se jí pro jednou zeptali na něco jiného než "Jestli Emma brzy uvěří, že je tu kletba," a nebo "Čeká Emmu nějaká nová láska, když už tam Graham není?"
Emma je hodně zraněná žena. Hádám, že ty tak zraněná nejsi.
Ona je mou součástí, ale ona je něco jako velký extrém. Hodně mezi sebou a lidmi staví zdi a je velmi skeptická. Já sama často stavím zeď, aby se zdálo, že jsem v pořádku a aby si lidé neuvědomovali, jak citlivá, nebo dojatá v tu chvíli možná jsem.

Ginnifer Goodwin hraje tvou maminku, Sněhurku. To je nejspíš zajímavé.
Je to nádherné, protože já samozřejmě nevěřím, že je to moje matka. Takže si jen musím říkat: "Jaké by to bylo, kdybych byla s mými rodiči stejně stará?" Ona je taky Emmina první opravdová přítelkyně a Emma je stále dítětem, protože tím způsobem, jakým jsou dospělí citově vyspěli, ona ještě nevyspěla.

Máš v seriálu nadpřirozenou sílu - dokážeš říct, kdy někdo lže. Chtěla bys takovou moc v opravdovém životě?
To by mohlo být něco, co mám s Emmou společného. Mám silný instinkt co se týče toho, jestli mám lidem věřit nebo ne a jestli jsou ke mě upřímní. A občas je to zajímavé, protože když se cítím, že by se do toho mohly dostat moje city, nebo když něco řeším s mužem, ke kterému něco cítím, ta schopnost může vypnout... A s tímhle má i Emma problémy.

Pohádky jsou teď všude kolem. Proč?
Můžu jen odhadovat, ale řekla bych, že není náhoda, že Sněhurku vydali v období Velké Deprese. Tohle období je obdobím, kdy jsou všichni neschopni ustát ekonomické situace a na světě se děje spousta věcí. Všichni z nás vyrostli na pohádkách, takže je to pro nás něco pohodlného, k čemu se rádi vracíme i jako dospělí a prožíváme je v jiném směru.


Tví rodiče jsou učitelé. Jak se z tebe stala dětská modelka a pak herečka?
Nemám ani ponětí. Upřímně řečeno mě to nutí přemýšlet o minulých životech, protože už odjakživa jsem chtěla být herečkou.

Když už tak dlouho pracuješ jako herečka, pomohlo ti to "odmystifikovat" kult celebrity?
No, myslím, že bych měla věřit tomu, že všechno se děje z nějakého důvodu. Nikdy nemůžu vědět dopředu, kam mě cesty zavedou.

Přebrala jsi od Hugha Laurieho v Houseovi nějaké bláznivé anglické výrazy, nebo jeho bláznivost pro zvláštní jídlo?
Hugh při natáčení vždycky mluvil v americkém akcentu, takže jsem od něj nepřebrala moc britské kultury. Na nějakých událostech nebo tak něčem to vždy bylo divné. Mluvil ve svém přirozeném, britském akcentu a my všichni na něj: "No tak, nech toho s tím přízvukem!"

Tvůj přítel v Once Upon a Time, Jamie Dornan, program opustil. Chybí vám?
Hrozně moc. Tolik jsme si to s ním ve Vancouveru užili. Vždycky našel novou malou hospůdku se skvělým pivem, a vždycky jsme tam chodili hrát arkádové hry - třeba Big Buck Hunter. On to vždycky hrozně rád hrál. Já a Ginny Goodwin jsme mu pak koupili pravou Big Buck Hunter, aby to mohl hrát doma, v Londýně.

Kromě Once Upon a Time jsi taky zaneprázdněná natáčením filmů. Nedávno jsi hrála ve filmu Warrior s Tomem Hardym a teď začneš natáčet další film, Some Girls. Jsi ráda zaneprázdněná?
To jsem, ale zároveň se musím snažit starat se o sebe. Nedávno jsem byla pořád nemocná, protože jsem pořád jela, jela, jela. To je ale pro herce typické. Pořád se cítíte, jako kdyby to byla vaše poslední práce a že si podle tohohle někdo bude myslet, že vůbec nevíte, co to vlastně děláte. Ale v určitém momentu vám dojde: "Myslím, že nikdo neví, co sám dělá, všichni na to přicházíme po cestě životem." Ale stejně. Když jste herec a máte příliš volného času, může to být nebezpečné.

A co děláš, když nepracuješ?
Naprosto závislácky sleduju filmy. Připadá mi, že s tím množstvím filmů, které existují, bych mohla sledovat filmy celý den a celou noc a stejně bych nikdy nedohnala všechny, které chci vidět. Mám vždycky sloupce z DVD a BluRays, které chci hrozně moc vidět, a taky mám sloupec knih. Teď jsem začala The Beautiful And The Damned od Scotta Fitzgeralda.

Koho jsi to vlastně hrála v Pán a paní Smithovi?
Byla jsem jedna z pomocných sil Angeliny Jolie, jedna z těch v krátkých sukýnkách a na vysokých podpadcích. Výplatu jsem měla šest měsíců a pracovala jsem s úžasnou skupinou dívek, které stále znám.

Do toho počítáš i Angelinu Jolie?
Myslím, že od té doby jsem na ní tak jednou narazila. Minimálně jsem s ní byla ve stejném pokoji při předávání cen.

Ale asi se neřadíš do těch mas, jen abys jí řekla "ahoj", že?
Ano, to určitě. Nepřidávám se k téhle skupině bláznivých lidí, kteří říkají: "Ahoj, pomatuješ si mě?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který svět máte radši?

Pohádkový svět 41.4% (108)
Svět ve Storybrooke 23% (60)
Oba 35.6% (93)

Komentáře

1 Grace Grace | E-mail | Web | 27. března 2012 v 15:08 | Reagovat

Skvělý rozhovor :-) děkuju za překlad...

2 susan susan | 27. března 2012 v 15:09 | Reagovat

No to souhlasím...konečně nějaké nové otázky a odpovědi...moc krásný rozhovor!

Ale jen chřipka, podcenila jsem počasí:))
to jsem ráda, tak já se to kdyžtak pokusím dodělat i k ostatním

3 susan susan | Web | 27. března 2012 v 15:26 | Reagovat

No chtít se mi bude...nemám nic lepšího na práci:))

Jo jo já vím jen jsem nikde nenašla nějakou fotku jen screeny a ty byly v otřesné kvalitě...ještě se mrknu:)

4 susan susan | 27. března 2012 v 15:53 | Reagovat

Díky:) Kdyžtak tam hodím ten nějakej ten screen :))
Já zas chtěla pochválit nádherný ikonky v menu:))

5 Lilith Lilith | Web | 27. března 2012 v 20:51 | Reagovat

Ona je hrozně sympatická už jen z těch rozohovorů (doufám, že je taková i doopravdy) ... :D já si vážně nemůžu pomoct, ale mně je hned líp když se s ní mluví o Jamiem. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama