Mad Hatter: Spousta otázek

27. března 2012 v 20:49 | Cenicienta
Tohle jsem v životě nedělala a přitom bylo v každém díle tolik ztracených věcí, o kterých je potřeba mluvit. Nicméně, na tomhle díle je něco, co bych vážně ráda zminila. Snad mi někteří z vás odpoví na mé otázky, protože jich mám docela dost.

Předně chci říct něco já vám. Někteří z vás si to mohli domyslet, ale po shlédnutí tohoto dílu to bylo první, co mě napadlo. Víte, jak se Mary Margaret dostala na stanici (a za mříže) včas, tak, aby tam byla před Reginou?
To je jedna z mála fotek z natáčení tohoto dílu. Na scéne Eion (August), GInnifer, Jennifer. Všechny fotky si můžete připomenout tady. Eion je jedna z mnohých postav, která se v díle neobjevila, ale měla. Byl i na stills k tomuto dílu, podle nichž měl mít i scénu s Jeffersonem, ale bohužel byl díl asi moc dlouhý. Není to nic, co by se předtím nestalo - nevím, kolik scén bylo z kolika dílů vystřiženo, ale například scéna s Archiem a Davidem ve Skin Deep jaksi chyběla (Jane Espenson potvrdila, že pro Skin Deep bylo původně natočeno mnohem víc scén, jedna taky mezi Emmou a Goldem. Snad to bude na DVD).

Takže Eion v epizodě nebyl.

Pamatujete, jak jsem tvrdila, že ta stará ženština, kterou si Lana zahrála nemá s Lanou nic společného? Fajn. To tvrzení bylo založené na jednom rozhovoru z Paleyfestu: "A pak hraju úplně jinou postavu. Nevím, jestli mě vůbec někdo pozná." - "To je úplně jiná postava?" - "Úplně jiná postava." Podle toho jsem soudila, že ta čarodějnice není Regina. No, drahá Lano, není těžké tě nepoznat, když se na konci té scény na moment přeměníš v pravou Reginu. Což mě ale nutilo zamyslet se nad něčím jiným: "The Queen Of Hearts". Neviděli jsme její obličej a kromě "Off with his head" jsme pořádně neslyšeli ani její hlas. A říkejte si co chcete, její obličej není zakrytý jen kvůli tomu, že to tak královna nosí. Ta postava nás určitě překvapí, až se odhalí její obličej. A právě to "Nevím, jestli mě vůbec někdo pozná.", to zní docela lákavě. No, i kdyby to nebyla další postava Lany Parrilly, rozhodně to bude něco překvapivého.
A mimochodem, nechtějte, abych mluvila o tom, jak obě královny mají podivně podobnou lásku ke kolekci srdcí.


Jedna z často pokládaných otázek hercům (a toho si všimnete, když překládáte už xtý rozhovor) je, jak od sebe oddělují pohádkové postavy od těch ve Storybrooke. Lana (ano, opět Lana) tvrdí, že je vždy rozdělí hlasově. Tohoto jsem si tedy nevšimla já, ale děvčata z fuckyeahonceuponatime: v tomto díle mluvila Královna jako Storybrooková Regina - tedy, v pár scénách. Hlavně ve scénách, kde je pouze s Jeffersonem. Takže, Lana zapomněla přepnout, nebo to má nějaký význam? S blízkými kamarády je to prostě a nadále "Pravá Regina"?

A pak jsou otázky, které máme všichni - kde je teď Jefferson? Vrátil se tedy do pohádkového světa? Spadl do toho klobouku? Nebo je po pádu z okna zraněný a někam se odplazil?
A co to sakra Gold dělá? To věděl dopředu, (jako on ví vždycky všechno dopředu) že Emma Mary Margaret přemluví k návratu a prostě se mu hodila další domluva s Královnou?
A proč šerifku Storybrooke nezajímá, že její matka Mary Margaret vykopla někoho z okna a ten následně zmizel?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Any :) Any :) | Web | 27. března 2012 v 20:59 | Reagovat

Pěkné a moc hezký design!

2 Patty Patty | Web | 27. března 2012 v 21:28 | Reagovat

Že by Regina byla 'Srdcová královna'? Je to možný, ta má taky prsty ve všem :-D Tenhle díl byl obzvlášť zajímavý. Jefferson se podle mě odplazit nestihl, na to neměl dostatek času, pokud teda nedopadl na všechny čtyři a neodskákal :-D Řekla bych, že je docela možný, že klobouk fungoval. Ale kdo ví, nic není takové jak se zdá. Gold a Regina na konci dílu, to už mě ani nepřekvapilo. Těžko říct na čí straně vlastně stojí. Jednou je to tak, podruhé jinak. Jak se mu to zrovna hodí. To s Emmou asi trochu nedomysleli, protože divné to je, že Jefferson si jen tak zmizí a jí to vlastně ani nezajímá.

3 Cenicienta Cenicienta | Web | 27. března 2012 v 21:44 | Reagovat

[2]: Zase ale, kdyby Regina byla zároveň Srdcová královna, proč by od sebe sama něco kradla a pak si proto šla? =D Je to celý divný.
No, ono je smůla, že každý díl má jen 45 minut =D ono tam to moc nestihnou =D Vážně, nejprve musí vysvětlit pohádkový svět, to nějakou dobu zabere, půlku dílu. A pak se něco děje ve Storybrooke... Takže Emma moc nestíhá všechno komentovat. Třeba mě docela štve, že nikdy pořádně nemluvila o Grahamově smrti. Ale ono na to vážně není moc času =D (taky by mohly být díly dvouhodinové, mně by to nevadilo, že jo =D)

4 Patty Patty | Web | 28. března 2012 v 8:57 | Reagovat

[3]: no vidíš, to mi nedošlo, proč by vlastně sama sebe okrádala? to je fakt blbost. Každopádně jsem zvědavá jak to bude. Začíná to být čím dál tím zajímavější.

No, kdybys věděla, kolik skvělých scén vystřihli z Ringer. Hrůza :-D Já úplně miluju, když se podívám na promo k dílu a pak vidím samotný díl a scény co byly v promu v tom díle chybí. To mě vždycky pěkně naštve :_D

5 Tatar Tatar | E-mail | 28. března 2012 v 11:13 | Reagovat

taky mě štve že toho hromadu vystřihnou, ae víc by mě to štvalo kdybych byla tím hercem co tam hrál a pak byl vystřihnut. se s tím dře a pak ho vystřihnou jako nic :-(

6 Lucy › iheartsarah Lucy › iheartsarah | E-mail | Web | 28. března 2012 v 15:49 | Reagovat

Víš co si myslím o srdcové královně já? Zkrátka zakrývala svoji obludnou tvář:-D
Proto byla zahalená..spíš by mě zajímalo,kam se poděl Jefferson,napadá mě jedině to,že ten klobouk vážně fungoval a když vlastně padal dolů,tak do něho jakoby rovnou "vpadl" :D A třeba je teď uvězněnej zase v nějaké další dimenzi :-D A taky by mě zajímalo,jak to,že některé postavy o své minulosti v pohádkovém světě vědí hned a některé ne.

7 Katie* Katie* | Web | 28. března 2012 v 15:54 | Reagovat

tolik otázek,vážně tě obdivuju,že se nad tím dokážeš tak zamyslet...abych byla upřímná,nad tím,jak je možné,že se MM dostala tak rychle do vězení jsem taky přemýšlela...úplně jsem zapomněla na nějaké fotky z natáčení nebo stillsky,takže tím jsi mi vlastně objasnila jednu záhadu - hodil ji tam August,ale v epizodě nebyl.
Lana byla v roli té čarodějnici - či co to vlastně byla - opravdu děsivá.v takové podobě bych ji vážně nechtěla potkat.u Srdcové královny mě taky zarazilo,že jí nebyl vidět obličej.hádám,že to bude určitě nějaká postava,která už se v seriálu objevila...nebo teprve objeví - ale moc nevěřím tomu,že by Srdcová královna byla Lana,když vlastně předtím než byl Jefferson předveden před královnu,odešla Regina se svým otcem zpátky do jejich světa.ale nemyslím si,že by se dokázala objevit na dvou místech zároveň.
s tím Jeffersonem je to taky záhada.nemyslím si,že by se někam odplazil...myslím,že to nějak souvisí s tou kletbou.přece jenom,nikde nebylo zmíněno,co se stane s pohádkovou postavou,když ji někdo zabije - nabízí se tak otázka,můžou vůbec pohádkové postavy ve Storybrooke zemřít? navíc,pokud vím,tak ani nestárnou...Jefferson přece v jedné scéně říkal něco ve smyslu,že čekal 28 let na příchod Emmy - a přitom nezestárnul ani o den...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama