Meghan Ory o Once Upon a Time

18. března 2012 v 14:51 | Cenicienta |  Interviews
Ach jo, ten blog.cz mě vážně dokáže občas naštvat. No dobře, pokus o překlad tohoto článku už podruhé :) Naštěstí není moc dlouhý. Jinak chci říct, že jsem moc ráda, že se věci začínají motat i trochu kolem jiných lidí než jen Jennifer, Ginnifer, Lany a Roberta - ne, že bych je neměla ráda, já je mám moc ráda, ale přecijen, je fajn, když se objeví novinky o někom jiném.
Ať už jí máte rádi v Once Upon a Time jako Ruby - sexy servírku, ze které se každému chlapovi ve Storybrooke podlamují kolena, nebo jako Červenou Karkulku, nevinnou mladou dívku, které se za úplňu proměňuje ve vlka, Meghan Ory je v obou světech naprosto úžasná.
Tvá postava má spoustu fanoušků. Už tě na ulicích poznávají lidé a chtějí po tobě autogramy?
Ani ne, protože ve skutečnosti nevypadám tak, jak vypadám v seriálu. Kdybych si vyšla do města v červeném oblečení, s bláznivou červenou rtěnkou a černými linkami, pak možná. Ale teď jsem pořád docela inkognito, což je zábavné.

Takže ten Amy Winehouse make up není tvůj styl?
Pro mě, v mém osobním životě, ani tolik ne. Ale na Ruby jsem to milovala. Přesto to bude hezké, když uvidíte, jak se od toho začne oddělovat a bude více přirozená.

Věděla jsi už od začátku, že tvá postava bude tímhle vlkodlakem? Jak moc jsi na tom postavila to, jak jsi hrála Ruby a Karkulku?
Dozvěděla jsem se to docela brzo, několik epizod předtím a bylo to poměrně vzrušující. Do mého způsobu hraní to přidalo ohromou, novou dimenzi a bylo to moc zábavné hrát.

Existuje jakákoliv naděje, že je Peter stále naživu, nebo jsi ho určitě snědla?
Myslím si, že Peter zemřel. Nevím, nechci prozradit moc spoilerů, částečně proto, že toho sama taky moc nevím, ale podle mě Peter zemřel. Myslím, že Karkulka bude ve svém životě potřebovat nového muže.

Ty a Graham jste měli vždy takové tajemné, tiché propojení. Myslím, že to bylo z části proto, že jsi byla vlk. Čekají Karkulku nebo Ruby nějaké nové lásky?
To doufám! Myslím, že si to obě zaslouží. Nebo ne?

To určitě! Který herec by se na to hodil podle tebe nejlépe?
To nevím, ale myslím, že by to měl být někdo nový. Ale člověk nikdy neví, možná někdo čeká někde za rohem, někdo, na koho jsme v tomhle smyslu nepomysleli. Existuje tolik skvělých pohádkových postaviček, ze kterých bychom si mohli vybrat. Myslím, že někdo galantní by byl pro Karkulku nejlepší.

Máš za sebou hodně práce s fantasy. Máš ráda scénáře s fantasy?
Jsem obrovský, OBROVSKÝ fanoušek Harryho Pottera. A když hraju, už jen to je tak trochu fantasy. A pak ty kostýmy. Miluju to. Je to zábavá.


Vypadalo to, jako kdybys byla s Ginnifer Goodwin v minulém díle vážně v lese. Vím, že hodně scén se natáčí před zeleným plátnem, ale tohle vážně vypadalo tak skutečně!
Bylo to skutečné! Když jsme natáčeli a všude kolem nás to vypadalo tak nádherně, říkaly jsme si: "Schválně, jestli si lidé budou myslet, že to natáčíme před plátnem," protože to vypadalo tak dokonale! Ten sníh na stromech byl absolutně nedotknutý. Bylo to neuvěřitelné.

A to bylo ve Vancouveru?
Ano, to bylo na vrcholku hory Seymour. A bylo nám tepleji, než jsme si původně mysleli, že nám bude. Měli jsme na těle nalepené "hot shots", abychom se zahřáli. Vím, že si lidé museli myslet, že nám byla hrozná zima, ale tak to nebylo. Byla mi zima na nohy, ale krom toho to bylo úplně v pohodě. Hodně se o nás starají.

Hodně jsi pracovala s Ginnifer Goodwin. Komu myslíš, že se více podobá - Mary Margaret, nebo Sněhurce?
Ginnifer je úžasná herečka, ale nemyslím si, že se podobá kterékoliv z nich. Ginnifer Goodwin prostě JE Sněhurka. Když jsme natáčeli na vrcholku hory, kolem nás poletovaly ptáčci. A teď si nedělám legraci: jeden z nich přistál NA její ruce. Všichni jsme říkali: "Fajn, ty vážně JSI Sněhurka. Reinkarnovaná Sněhurka."

Když jsi tu roli dostala, dělala jsi si nějaké přípravy? Jako že bys třeba sledovala pohádky?
Četla jsem hodně knížek o psychologii a mytologii skryté v pohádkách, protože si myslím, že to je vážně fascinující a je tam toho hodně skrytého. Sama jsem obrovským fanouškem pohádek, takže to bylo vážně vzrušující. Od té chvíle, co jsem četla pilot jsem si říkala: "Chci toho být součástí! Budu hrát klidně i kámen, je mi to jedno!"

Přemýšlela jsi o tom, kam by mohl tvůj příběh směřovat v druhé sérii?
Nejdřív musíme zjistit, jestli dostaneme povolení na další sérii, ale doufám, že ano. Bylo by překvapivé, kdybychom povolení nedostali, ale člověk nikdy neví. Myslím, že my všichni chceme vidět, kam ten příběh bude směřovat, protože my sami jsme fanoušky seriálu.

Ruby "roste tam, kde byla zasazená". Co ty? Cestuješ hodně?
Jsem velkým fanouškem cestování. Byla jsem na Galapágách, když jsme měli pauzu v natáčení. Vážně vám to místo doporučuju, pokud chcete vidět lidmi nedotčenou přírodu.

To je to místo s obrovskými želvami?
Jo, s těmi obrovskými želvami, chameleony... Je to tam nádherné.

Zůstal s tebou nějaký z psychologických výkladů pohádek?
Hodně z příběhu Červené Karkulky je vlastně varováním - varuje to mladé dívky před muži - predátory. Vidět vlka bylo něco jako přijít o panenství. Myslím, že je to zajímavé. Četla jsem citát od Charlese Dickense, který řekl: "Červená Karkulka byla mou první láskou a myslel jsem si, že když si vezmu Červenou Karkulku, bude můj život něco jako blaho." Ona je něco jako symbol nevinnosti a čistoty a všeho podobného, ale pak potká vlka a začne její přeměna. A myslím, že to je vážně skvělý příběh, kterého jsem součástí.

Můžeš nám prozradit něco o té vraždě a o tom, kam až se to dostane?
Myslím, že to bude vážně bláznivé, jestli Emma bude muset zatknout Mary Margaret. Myslím, že to budou vážně bláznivé scény. Ale koneckonců, její otisky byly v truhle skutečně nalezeny, takže Emma bude mít pádný důvod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vaše oblíbená postava?

Sněhurka/ Marry Margaret 14.9% (188)
Princ Krasoň/ David 11.2% (141)
Zlá královna/ Regina 11.7% (148)
Rampelník/ Pan Gold 15.9% (201)
Emma Swan 11.6% (146)
Henry Mills 6.7% (84)
Jiminy Cricket/ Archie Hooper 7.1% (89)
Šerif Graham 8.6% (108)
Jiná 12.4% (157)

Komentáře

1 K. K. | Web | 18. března 2012 v 15:45 | Reagovat

Ahoj! Odepisuji na tvou nabídku ke spřátelení a ačkoliv jsem doteď o seriálu Once Upon a Time neměla ani tucha, hned jsem si to tu zamilovala, takže bych chtěla určitě spřátelit! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama