Meghan Ory o vlčí Karkulce

19. března 2012 v 15:20 | Cenicienta |  Interviews
V předminulém díle Once Upon a Time nás čekal nečekaný zvrat událostí - Karkulka sama byla zlým vlkem. Věděla to ale sama Karkulka, Meghan Ory? "Věděla," přiznala se. "Adam a Eddy mi volali několik dílů předtím a řekli mi to. Byla jsem z toho nadšená!"
Ale věděla, že součástí příběhu bude to, že jejího přítele doslova "láskou sežere"? "Panebože! Zlomilo mi to srdce! Byla jsem smutná, i když jsem to jen sledovala. Nevěděla jsem, že v tom díle uvidíme, jak ho ten vlk stále žere, když tam za nimi Sněhurka s Babičkou přijdou. Bylo to příšerné."
Teď, když už víme pravdu, uvidíme v Ruby více vlčí části?
"Myslím, že to bude zajímavé, jak vlk ovlivňuje Karkulku ve Storybrooke. Ale prozatím ve Storybrooke neexistují žádná kouzla, ale samozřejmě že Ruby stále má nějaké malé náznaky, jako například dobrý čich a sluch. Bylo by zajímavé zjistit v průběhu seriálu, jestli je tam ještě něco víc."
A jaké to bylo, vzít konečně Ruby z babiččiny restaurace?
"Natáčení bylo zábavné," řekla Meghan o jiných lokacích. "Doufejme, že Ruby a Emma budou mít ještě nějakou práci... ale myslím, že Ruby miluje tu restauraci a že tohle bylo jen součástí její cesty životem... Aby si uvědomila, co má ráda a kde je a co dělá."
Teď, když měla Karkulka i Ruby více scén s různými postavami, s kým by si Meghan ráda natočila pár scén?
"To je ta nejtěžší otázka ohledně tohohle seriálu. Všichni jsou úžasní! Ale hroozně ráda bych měla nějakou scénu s Rampelníkem, nebo panem Goldem. Robert Carlyle a já jsme už měli na natáčení několik společných momentů. Tak v budoucnosti by se snad něco mohlo objevit."
Koho by si Meghan vybrala, kdyby si mohla zahrát jen Karkulku, nebo Ruby?
"Panebože! Na to se mě předtím nikdo neptal. Nemyslím si, že si mezi nimi můžu vybrat. Jsou obě naprosto unikátní, i když jsou vlastně jedna a ta samá osoba. Nemůžu si vybrat."
A co nějaké spoilery ohledně příštích dílů?
"Uvidíme, co způsobilo tu nenávist ze strany Královny ke Sněhurce a bude to úžasné odhalení... ke každému příběhu existují vždy dvě strany.. A Královna má skutečně své důvody... A my ještě nevíme, jaké to jsou."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 19. března 2012 v 15:30 | Reagovat

Jako ja si to nemuzu cist pak se tesim jeste vic =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama