Producenti & herci o velkém finále

10. března 2012 v 17:00 | Cenicienta |  News
Postava Jennifer Morrison, Emma, doposud žila v ústraní od všech lidí. To se ale začalo měnit od jejího příjezdu do městečka Storybrooke, a mají v tom prsty dva lidé - Mary Margaret a Henry.
"Na začátku roku byla Emma osobou, která si střežila své city a nikoho k sobě nepřipustila. Vždycky jsme říkali, že je to postava, která hledá domov, ale neví, co to domov je, protože to nikdy nepoznala. Teď, v průběhu jednoho roku jsme viděli, jak jí Henry a Mary Margaret přirůstají k srdci. Pod její "slupkou" je role zachránkyně - a kdo chce mít práci zachraňování ostatních, když neví, jak zachránit sám sebe?"
I když Emma pracovala především na tom, aby odhalila pravé motivy starostky Reginy - která je vlastně Zlá Královna a tím pádem macecha Mary Margaret - s blížejícím se koncem série se do popředí opět dostane Emmina emocionální cesta. "Bude se muset rozhodnout, co chce v jejím životě dál. Musí si ujasnit, jaká její bude její role ve městě, chce-li v něm nadále zůstat."
A hlavně v epizodě, která nás zavede do Říše divů - 25. března, bude Emma stát na velkém rozcestí a bude velmi záležet na tom, jestli věří v existenci kletby, nebo ne. "Jistě, že v to nevěří, ale potkala mnoho lidí, kteří toho hodně řekli a už toho i hodně viděla, aby pochopila, že se v tom městě něco děje," řekla Jennifer Morrison. "Pomalu ale jistě se stává někým, kdo by tomu mohl uvěřit."
Pokud by měla uvěřit tomu, že ta kletba je skutečná a že všichni ve Storybrooke jsou vážně pohádkové postavy, znamenalo by to, že by musela uznat, že její nová nejlepší přítelkyně, Mary Margaret, je ve skutečnosti její matka, jejíž pravá identita je Sněhurka - o tom dvě spolubydlící často vtipkují. "Jednou se to určitě bude muset stát. Myslím, že jednou ten svět bude muset být odhalen. Emma nemůže být šest let skeptická," dodala Jennifer.
A Emminy nenávistné scény s Reginou velmi často připomínají vztah mezi Sněhurkou a Zlou Královnou. "Paralely mezi těmito postavami a fakt, že jsou vlastně jedna velká, nefunkční a zvrácená rodina je něco, s čím si hodně pohráváme a dáváme tomu velký význam," říká Adam Horowitz.
Tyto paralely budou hrát velkou roli v jedné z dubnových epizod, kde se diváci konečně dozví, co se stalo mezi Zlou Královnou a Sněhurkou. Aby v nás Kitsis při čekání vyvolal další otázky, řekl: "Proč byla Zlá Královna tak nešťastná na jejich svatbě? Proč jí ta svatba tak rozesmutněla?" K tomu Adam Horowitz dodává: "Pravá láska asi Zlou Královnu pěkně štve, ale proč?"
"Pro diváky je to velký dar, že jim to prozradíme už v téhle sérii," poznamenává Ginnifer Goodwin. "Je to velmi důležitý dílek puzzlí. A lidé začnou se Zlou Královnou sympatizovat takovým způsobem, jakým to nečekali."
A jak už víme, v této epizodě uvidíme mladou Zlou Královnu, mladou Sněhurku (kterou nebude hrát Ginnifer Goodwin) a matku Zlé Královny, Coru (Barbara Hershey). "Cora mi pomohla více porozumět Regině. Protože když jí vidíme s Henrym, vidíme, jak jejího syna moc miluje - možná ne úplně zdravě, ale miluje ho. A to je velmi podobné tomu, jak Cora miluje Reginu," říká Parrilla, která ještě naznačuje, že bychom mohli vidět ke konci série více rozdrcených srdcí. "Cora miluje její dceru, chce pro ní to nejlepší - a dělá to hroznými způsoby, manipulací, kontrolami... Dělá to samé, co Regina dělá Henrymu."
I když Parrilla nechtěla říct, jestli Regina nakonec změní svůj názor na kletbu, řekla, "Ohledně kletby je několik otázek, které uvidíte zodpovězené. Jako například, kdo tu kletbu udělal a co to bylo za kletbu?"
Kletba by mohla být v mnoha směrech ovlivněná, protože producenti plánují přivést do finále zpátky scénu s rozběhnutými hodinami z pilotu. "Je to ohromné," řekl Parlman o posledním dílu. "Je to velký díl, ve stylu Ztracených. Když Emma přišla v pilotu do města, hodiny se rozeběhly, což každého ve městě ovlivnilo - každého trochu jinak. Ve finále uvidíme, že se stane něco dalšího, co všechny ve městě ovlivní."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vaše oblíbená postava?

Sněhurka/ Marry Margaret 14.9% (188)
Princ Krasoň/ David 11.2% (141)
Zlá královna/ Regina 11.7% (148)
Rampelník/ Pan Gold 15.9% (201)
Emma Swan 11.6% (146)
Henry Mills 6.7% (84)
Jiminy Cricket/ Archie Hooper 7.1% (89)
Šerif Graham 8.6% (108)
Jiná 12.4% (157)

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 10. března 2012 v 17:56 | Reagovat

ty máš vždycky tam super teorie! :D já jsem nikdy nepřemýšlela ani o jedné z těch teorií,co jsou v tom článku.taky by mě zajímalo,jak to bylo s tou adopcí Henryho...opravdu nevím,jestli to Jen dokázala zahrát "jen" tak srdcerivně nebo je za tím opravdu víc...u Augusta si radši netroufám přemýšlet o tom,kým by mohl být...ale jsem si jistá,že budeme hodně překvapení :D

2 bitchsimcababy bitchsimcababy | Web | 11. března 2012 v 12:27 | Reagovat

páni ten článek mě úplně dostal a hlavně ten konec :o strašně se těším na finálový díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama