Tvůrci o temných stránkách jejich postav

21. března 2012 v 15:17 | Cenicienta |  Interviews
Další překlad dalšího rozhovoru. Tentokrát s tvůrci Once Upon a Time.
Tvůrci a producenti Once Upon a Time - Edward Kitsis a Adam Horowitz - se oba ukázali na WonderCon - události v Anaheimu. Once tam mělo vlastní panel a producenti tak mohli udělat spoustu rozhovorů. Trochu jsme mluvili o tom, co jsme viděli v minulém díle - "Heart Of Darkness" a bavili jsme se o budoucnosti tohoto seriálu.
V době, kdy jsme rozhovor pořizovali ještě nespatřilo Heart Of Darkness světlo světa, takže jsme nevěděli, co měla Sněhurčina temná stránka osobnosti znamenat. Když jsme se zeptali na novou Sněhurku, Kitsis řekl, že diváci uvidí, co se stane, když "máte v srdci prázdnotu a snažíte se jí zaplnit."
"Viděli jsme to po celou sérii u Zlé Královny, takže teď to uvidíme u Sněhurky. Protože každé kouzlo má vždy svou cenu. Viděli jste to v druhém díle, když Zlá Královna dostrala varování: "Když tu kletbu vypustíš, v tvém srdci zůstane prázdnota. Prázdnota, kterou nikdy nebudeš schopna naplnit." Myslím, že když se vrátíte ke všem dílům této série, uvidíte, jak se tu prázdnotu snaží zaplnit."
Když už mluvíme o Královně, Adam Horowitz poznamenal, že "Zlá Královna je postava, která v sobě skrývá spoustu bolesti a uvidíme, odkud ta bolest pochází." Něco z její minulosti zjistíme už v osmnáctém díle, který je nazván "The Stable Boy". Před několika dny se objevily fotky z této epizody. Když jsme se ptali, o čem je tento díl, Kitsis poukazuje na Reginin citát z posledního dílu, kdy řekla: "Zlo se nerodí, zlo se vytváří." Taky slibuje že "Stable Boy" bude dílem, kdy rozpoznáme kořeny nenávisti ze strany Královny k Sněhurce.

"Uvidíme Reginu tak, jak jsme jí předtím ještě neviděli. A ano. Uvidíme jí v modrém a s úsměvem na tváři," dodává Horowitz. Barbara Hershey si zahraje Coru, její matku.
Další postava, která se v průběhu seriálu změnila, je Emma. Co se s ní děje? Je pořád taková drsňačka jako v pilotu? "Neustále o ní mluvíme jako o postavě, která hledá domov, který nikdy neměla. Takže jak ví, co to vlastně domov je? Poprvé v životě si připustila dva lidi k tělu - Mary Margaret a Henryho. A když k sobě někoho citově připustíte, může to na vás mít vliv. V mnoha směrech. Takže když k někomu máte citovou vazbu, ovlivní to vaše přemýšlení," Vysvětlil Kitsis.
"Emma je postava, která nemá ráda, když jí někdo k něčemu postrkuje. Jestli do ní někdo strčí, ona do něj strčí zpátky." dodává Horowitz, i když potom Kitsis podotkne, že "každý hrdina má svou slabou chvilku."
Kitsis a Horowitz taky řekli, že Disney je velmi podporovalo v tom, jak ukazují všechny ikonické pohádky. "Hodně, hodně nás podporovali. Samozřejmě, že když slyšeli, že nejprve bylo osm trpaslíků a že jsme jednoho z nich zabili, chtěli s námi mluvit... ale jinak byli vážně skvělí a vážně nás podporují. I od začátku. Myslím, že to bylo úplně poprvé, co jsme v televizi viděli Sněhurku s mečem, nebo jak rodí. A to jen díky povolení od Disney. Řekli: "Fajn, užijte si to.""
A protože se Once Upon a Time řítí do finále první série, dalším krokem bude vyčkávat na informace o druhé sérii. Jsou nějaké novinky? Horowitz tvrdí, že oficiálně ještě nic neslyšeli, ale že celý tým pracující na Once je velmi optimistický a plný nadějí. "Máme několik nápadů, které bychom rádi viděli. Pokud dostaneme druhou sérii," odhaluje. Co bychom mohli v druhé sérii vidět je díl, který by se odehrával buď jen ve Storybrooke nebo jen v pohádce. "O tom jsme hodně diskutovali. Musel by to být ten správný příběh. Nemůžete to dělat jen kvůli tomu triku, který je v příběhu skrytý ale musíte to dělat proto, že si to příběh zaručuje. Je to vážně skvělý nápad."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vaše oblíbená postava?

Sněhurka/ Marry Margaret 14.9% (188)
Princ Krasoň/ David 11.2% (141)
Zlá královna/ Regina 11.7% (148)
Rampelník/ Pan Gold 15.9% (201)
Emma Swan 11.6% (146)
Henry Mills 6.7% (84)
Jiminy Cricket/ Archie Hooper 7.1% (89)
Šerif Graham 8.6% (108)
Jiná 12.4% (157)

Komentáře

1 Patty Patty | Web | 21. března 2012 v 15:48 | Reagovat

Mě se ptej, já jsem z toho proma vedle jak ta jedle :-D Já už se na ty proma ani nemůžu dívat, protože mě vždycky akorát tak naserou :-D Ať Catherine shnije v pekle :-D

Rozhovor je to zajímavý. Jsem moc zvědavá na její minulost, takže už se na díl The Stable Boy těším :-)

2 Patty Patty | Web | 21. března 2012 v 15:48 | Reagovat

na Regininu minulost

3 Team AliceJasper Team AliceJasper | 21. března 2012 v 18:44 | Reagovat

perfektí :-) konečně jim člověk rozumí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama