Duben 2012


Promo: 01x21 - Apple Red as Blood

30. dubna 2012 v 5:08 | Cenicienta |  videos › promo videos
Už jen dva díly zbývají. Ten příští uvidíme hned za týden a opět se v pohádkovém světě zaměří na Sněhurku a jejího prince.

Velká upoutávka od ABC

29. dubna 2012 v 19:28 | Cenicienta |  videos › promo videos
ABC vypustili do oběhu novou reklamu, která láká na spoustu jejich pořadů - mezi nimi Once Upon a Time. Vidíme tak pár záběrů (vždy jen krátké ukázky), které jsme ještě neviděli. Bohužel, video je kompletně bez zvuku.

Rekapitulace 1x20 The Stranger

29. dubna 2012 v 15:00 | Adelle
A máme tady nový díl, který se v USA vysílá dnes večer. U nás tedy v brzkých raních hodinách. A tak jsem si opět připravila menší rekapitulaci všeho, co o dvacátém díle víme.
Originální název: The Stranger
Český název: Cizinec
Režisér: Gwyneth Horder-Payton
Scénář: Edward Kitsis a Adam Horowitz

Synopse
August řekne Emmě, jak porazit Reginu a jak tak získat opatrovnictví Henryho. Regina vytváří plán, jak svést Davida, když je teď Mary Margaret zpátky. V pohádkovém světě se vytváří plán, jak zachránit Sněhurčinu a Krasoňovu dceru, se kterým souhlasí Geppetto, který ale nemyslí na nic jiného, než záchranu jeho dítěte.


Promos

Sneak Peeks

FROM YOU: Waiting for The Right Time [Charming/Snow White] | Lindsey

29. dubna 2012 v 12:00 | Cenicienta
Další fanvideo do rubriky FROM YOU je od Lindsey z thelinhl.mysteria.cz s párem Snowing.
Podle mě je nádherné, takže si ho užijte :) A Lindsey samozřejmě moc děkuju!

White House Correspondents' Dinner (28.4.2012)

29. dubna 2012 v 9:23 | Adelle

Včera se ve Washingtonu DC konala v Bílém domě slavná akce s názvem 'White House Correspondents' Dinner 2012', na které Ginny s Joshem nesměli chybět. Fotky už najdete také u nás v galerii, jelikož úžasná susan je už stihla přidat. Ginnifer měla naprosto fantastické šaty značky H&M a Joshovi to v obleku také sluší.


Entertainment Weekly Scans

28. dubna 2012 v 14:00 | Cenicienta
Seriálu Once Upon a Time je v novém EW! věnovaná dvojstránka. Jsou tam dosud neznámé fotky ze zákulisí od Ginnifer Goodwin. :)
imagebam.com imagebam.com

Empty Heart: 4. Dávný přítel

28. dubna 2012 v 12:00 | Cenicienta
A máme tu další část povídky od Tatar. Všechny předchozí části si můžete pročíst tady.

Ráno jsem se probudila a na stolku jsem měla lísteček s penězi a se vzkazem. "Ahoj zlato, jsem už v práci, snídani si kup u Granny s pozdravem táta."
Upřímně řečeno se mi snídani dělat nechtělo a tak mě napadlo, že by to nemusel být špatný nápad nasnídat se u Granny. Bude to příležitost, zase si připomenout kousek města, i když spíše poznat novou část města, protože má paměť byla doslova prázdná. Možná tam někoho potkám a možná také ne.
Oblékla jsem si nové oblečení, umyla se, nalíčila a hodila na sebe kabát s šálou a vyrazila jsem ven. Obloha byla zamračená, jako kdyby se z ní měl co nevidět spustit prudký liják, ale štěstí mi přálo a liják se žádný nespustil.
Šla jsem známými ulicemi města a ani jsem se nenadála, kupodivu ani moc nebloudila, a stála jsem u domku Granny, ze kterého se linula nádherná vůně pečiva a horké čokolády.
Nesměle jsem vyrazila rovnou za nosem a vešla do příjemné a útulné restaurace. Všichni na mě pohlédli a jen co se za mnou zabouchly dveře, vrátili se opět do svých rozběhnutých rozhovorů.
Snažila jsem se na to nemyslet a raději jsem si sedla na barovou židličku a rozpačitě oslovila servírku. Měla světlou pleť červené vlasy a rudou rtěnkou potřené rty. "Zdravím, dala bych si kakao a koláč."
"Jasně, a jaký koláč?" zeptala se mě a až teprve teď na mě pohlédla a zatvářila se nejdříve, jako kdyby viděla ducha a najednou se rozesmála, přeběhla pult a objala mě.
"Margie, ach můj bože jsi to ty? Bože, kde si byla celou dobu, neviděla jsem tě snad celou věčnost od tý doby co si s Joshem odjela."
"Ahoj, no to víš, co na to říct," rozpaky jsem se ztrácela, další člověk co mě zná a já jeho ne. "Snad jen to, že si ani za mák na nic nepamatuju, protože jsem ztratila paměť."
"Ne? Vážně?" nevěřila mi.
"Ano, no víš…"
"Ruby, přestaň se vybavovat a koukej pracovat!" okřikla ji starší žena, která seděla u zadního stolu v rohu se stolem obaleným papíry s mužem, do kterého jsem omylem vrazila v obchodě. Hleděl na mě svým tajemným temným pohledem a já raději tím svým uhnula, jak mě děsil.
"Minutku babi," houkla zpátky na ni ta červenovláska jménem Ruby. "seď tady na té židli, já zařídím tvou objednávku, trošku to tu poklidím, hosty obsloužím a zase se ti budu věnovat, dobře?"

Josh Dallas o jeho vztahu s Ginnifer Goodwin

28. dubna 2012 v 8:55 | Cenicienta
Ginnifer Goodwin a Josh Dallas spolu nejen hrají v moderním pohádkovém seriálu - oni žijí svou vlastní pohádku.
Hvězdy z Once Upon a Time, které se potkali na natáčení tohoto seriálu, se postupně více a více objevovali jako pár už od té doby, co měl seriál na podzim premiéru.
"Vždycky jsem si říkal, že zamilování se je překvapení," řekl Dallas časopisu People o tom, jak potkal svou budoucí přítelkyni. "Zasáhlo mě to jako oslepující světlo. Řekl jsem si: 'Tak, a teď mám problém.'"
Herec potom řekl, že tohle ještě k nikomu předtím necítil, a že "si rád myslí, že ona to cítí úplně stejně."

Elle Party (26.4.2012)

27. dubna 2012 v 15:06 | Cenicienta
A z včerejška z akce pod názvem "The Creative Coalition and Elle Celebrate Women in the Media". Ginnifer i Josh vypadají fantasticky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com