Květen 2012

Módní Policie: Gosh

31. května 2012 v 18:36 | Cenicienta
Už dlouho nebyla žádná aktualizace v interaktivních záležitostech. Jen vám chci připomenout, abyste hlasovali v duelu mezi Belle a Karkulkou, protože stav je vyrovnaný 41 ku 41 :). Tak, a tentokrát jsem na hodnocení oblečení vybrala Gosh na The White House Correspondents Dinner, kde oba vypadali... no... to vlastně řekněte vy. Jak se vám tu líbí?

Josh: Details Photoshoot

30. května 2012 v 20:46 | Cenicienta
Blíží se na nás "a very charming photoshoot", tak vás chci jenom předem připravit. Josh Dallas nafotil nový photoshoot pro časopis Details pro vydání červen/červenec. Doufejme, že se objeví co nejdřív a že bude fotek co nejvíc, protože množství Joshových photoshootů je vážně až moc malé. :)


Všechno nejlepší, Jarede!

30. května 2012 v 1:00 | Cenicienta
Dnes je nejmladšímu z obsazení, Jaredovi Gilmorovi, 12 let. Jared je taky na twitteru, popřát mu tak můžete tady - @Jared_Gilmore

Ginnifer out in Hollywoodu (26.5.2012)

29. května 2012 v 17:45 | Cenicienta
Objevily se nové candids s Ginnifer, kdy si v hollywoodu užívala svou kávu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Deset seriálů s největší sledovaností v sezóně 2011/12

29. května 2012 v 16:30 | Cenicienta |  News
V USA nedávno vyšel žebříček se seriály, které měly za poslední rok největší sledovanost u diváků mezi 18-49. Once Upon a Time se umístilo na osmém místě a porazilo tak několik velikánů mezi seriály, kteří se vysílají už delší dobu. Spolu s 2 Broke Girls a New Girl je to nový seriál, který se umístil v první desítce.
Celý žebříček:
  1. Modern Family
  2. The Big Bang Theory
  3. Two and a Half Men
  4. 2 Broke Girls
  5. Grey's Anatomy
  6. New Girl
  7. How I Met Your Mother
  8. Once Upon a Time
  9. NCIS
  10. Family Guy

Lana: At Vancouver Airport (24.5.2012)

29. května 2012 v 15:20 | Cenicienta
Lana Parrilla byla s jejím přítelem spatřena na letišti ve Vancouveru. Na fotky se podívejte a pochopíte, že další komentář snad ani není třeba :) Fotky přidala susan a děkujeme za ně naší spřátelené stránce, http://lana-parrilla.net/.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot: TV Guide

29. května 2012 v 14:01 | Cenicienta
Konečně se zase začínají objevovat věci k přidávání. Tentokrát je to tahle fotka, která byla pořízená při focení tohoto photoshootu. Pořád trochu zoufale doufám, že se objeví víc fotek ze shootu, protože dvě fotky jsou málo.

imagebam.com

Katee Sackhoff mohla být hlavní hvězdou Once Upon a Time

28. května 2012 v 16:08 | Cenicienta |  News
Protože se vážně ocitáme v dalším novinkovém suchu, přeložím vám i tohle. Je to docela zajímavá informace.

Říká vám něco jméno Katee Sackhoff? Někomu asi ano, někomu ne. Nedávno se s ní objevil nový rozhovor, ve kterém zmiňuje, že se v loňském roce ucházela o roli v seriálu Once Upon a Time. A jaká to byla role? "Byla to role Jennifer Morrison. Ale oni doopravdy chtěli jí. Poznala jsem to hned od začátku, oni jí vážně chtěli. My dvě se takhle hodně srážíme - jsme hodně podobné. Ale tohle je její práce a moje je v Longmire. Jsem ráda, že věci dopadly tak, jak dopadly."

Co vy? Dokážete si představit, že by Emmu hrál někdo jiný? A třeba zrovna Katee? Nebo máte Emmu spojenou s Jennifer?"

Jamie Dornan na natáčení "The Fall"

27. května 2012 v 12:00 | Cenicienta
Jamie Dornan už začal s natáčením seriálu The Fall. V galerii je už několik fotek. Seriál se ještě nevysílal, ale už se začalo mluvit o druhé sérii - což ale pro Jamieho nejspíš nic neznamená, protože bude hrát vraha a myslím, že vrah to do druhé série nepřekoná. No, uvidíme, zatím jsme neviděli ještě ani první díl.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Meghan: Supernatural Magazine Scans

27. května 2012 v 10:17 | Cenicienta
Jak si možná pamatujete, Meghan Ory měla hostující roli v seriálu Supernatural. Pro fanoušky Supernatural pravidelně vychází i časopis, a v tom nejnovějším díle je věnovaná dvoustránka právě Meghan, rovnou i s rozhovorem. Bohužel jsem našla jen fotku, scan žádný.

imagebam.com