Červenec 2012

Druhá série začíná 30. září!

27. července 2012 v 16:00 | susan |  News
Stanice ABC zveřejnila plán vysílání pro následující televizní sezónu a je tak už nyní jasné, že na první díl druhé série Once Upon a Time se můžeme těšit v neděli 30. září od 20:00! Pro nás s časovým posunem následující ráno:)

Další novinkou je nová postava, která se objeví v seriálu a to princ Phillip, který souvisí s příběhem o Šípkové Růžence, kterou si zahraje herečka Sarah Bulger. Do role prince byl obsazen anglický herec Julian Morris, kterého můžete znát ze seriálu Pretty Little Liars.

Podle všeho by se 4. díl druhé série měl také zaměřit na kapitána Hooka, kde v současnosti probíhá casting do vedlejšich rolí. V epizodě by se měla objevit postava Milhy, kterou nebaví být ženou v domácnosti, a tak se přidá k bandě zlodějů a zločince Beamana.

OTS: 25/7/2012

26. července 2012 v 20:00 | susan
Tak včera podle všeho skončilo natáčení prvního dílu druhé série a ještě z posledního dne natáčení tu mám pro vás fotky. Můžete na nich vidět především fotky hodně zdevastovaného Storybrooke a pak i nějaké s herci, dala jsem tam i pár sa fanoušky, abyste měli přehled, kdo na natáčení byl:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sinqua Walls v roli Lancelota

26. července 2012 v 8:20 | susan |  News

Tak v druhé sérii se můžeme těšit na další známý příběh. Už takhle jich bude série opravdu nabytá, protože se chystají příběhy o Mulan, Jackovi a fazolích, Hákovi nebo Šípkové Růžence a nyní je na řadě Sir Lancelot známý jako člen kulatého stolu krále Artuše. Do této role byl už obsazen herec Sinqua Walls, který hraje v seriálu Teen Wolf. Podle všeho by si měl zahrát alespoň ve dvou epizodách.

Josh: TV Guide Photoshoot

25. července 2012 v 12:00 | susan
Objevil se staronový photoshoot Joshe pro časopis TV Guide

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Entertainment Weekly Scans

24. července 2012 v 12:00 | susan
Nové vydání časopisu Entertainment Weekly bylo věnováno letošnímu Comic Conu a objevil se v něm samozřejmě i Once Upon a Time. Mám tu pro vás dva hezké scany, ta fotka s Gosh nemá chybu, snad se objeví samotně:)

imagebam.com imagebam.com

21.7.2012- On the Set

23. července 2012 v 12:13 | susan |  News
Díky naší spřátelé stránce lana-parilla.net tu mám pro vás nové fotky z natáčení prvního dílu a to z 21. července. Tentokrát můžete na fotkách vidět právě Lanu a Jareda.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot pro EW z Comic Conu

20. července 2012 v 10:00 | susan |  News
Už jsem vám sem dávala jeden portrét z Comic Conu pro TV Guide, teď tu mám další společnou fotku herců, která je pro Entertainmnet Weekly. Opět je moc hezká:)
imagebam.com

OTS: 18/7/2012

19. července 2012 v 15:05 | susan
Ve Vancouveru začalo natáčení první epizody druhé série Once Upon a Time a už se nám objevila první hromada fotek. Můžete na nich vidět většinu herců, takže nás čeká nějaká společná scéna. Jinak strašně mě pobavily fotky s Jaredem a Davidem Andersem během přestávky:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Otevírací scény pro seriál

18. července 2012 v 20:00 | susan |  videos › others
ABC zveřejnilo video s otevíracími scénami, kterými vždy začíná každý díl Once Upon a Time, kromě již známých z první série jsou na konci vidět i ty, které nás čekají v sérii nadcházející a těšit se tak můžeme na příběh o Mulan, Jackovi a fazolích nebo Šípkové Růžence(princezna Aurora)

15.7.2012- At Vancouver Airport

18. července 2012 v 12:00 | susan
Hned po Comic Conu odletěla Ginnifer s Joshem do Vancouveru, kde budou natáčer druhou sérii. Mám tu pro vás pět hezkých fotek z letiště ve Vancouveru, kam přiletěli 15. července

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com