Listopad 2012

02x09 - Queen of Hearts: Sneak Peek #1 #2

29. listopadu 2012 v 21:53 | Vamp-Boy |  videos › sneak peeks
Tady jsou dva nové sneak peeky k zimnímu finále OUaT - epizodě 2x09 Queen of Hearts (Srdcová královna). V prvním můžete vidět Henryho, který se snaží dostat s Ruby za Emmou a Mary Margaret, ale Regina a Mr. Gold, jim to nechtějí dovolit. A ve druhém, můžete vidět Belle ve vězení se Zlou královnou a Hookem.


Všechno nejlepší, Kristin!

26. listopadu 2012 v 18:28 | Cenicienta |  News
Herečka, kterou nejspíš většina z vás zná jako Pam ze seriálu True Blood a nebo jako Maleficent z Once Upon a Time, Kristin Bauer, dnes slaví 46. narozeniny :).


Download 2x08 Into the Deep

26. listopadu 2012 v 9:19 | Flowerska |  Díly Download
uloz.to // bithsare // uploaded // titulky

Módní Policie: Jennifer Morrison

25. listopadu 2012 v 13:29 | Katie*
Už skoro půl roku tu je na blogu modní policie s oblíbený párem "Gosh." Teď, když přibylo trochu více fotek z nějakých akcích, tak jsem vybrala pro toto kolo outfit Jennifer Morrison z předávání cen The 40th American Music Awards.
Na vás teď je, abyste její outfit zhodnotili a oznámkovali v anketě pod článkem :))


Druhá řada už bez Augusta/Pinocchia?

25. listopadu 2012 v 13:08 | Katie* |  News

Na internetu jsem našla tuto twitter zprávu, ve které stojí: "Znovu už možná nedostaneme šanci ve Once Upon a Time vidět Augusta Waynea Bootha." Jedná se o postavu, kterou skvěle hraje/hrál Eion Bailey, představitel Augusta a Pinocchia, co se týká pohádkového světa. Pravdivost této zprávy mi není známa, ale snad je nízká, protože právě August je v příběhu Emmy velice důležitá postava!

Co na tuto zprávu říkáte vy? Myslíte si, že je možné, že se už v seriálu August neobjeví?

5 Spoilerů k epizodě 2x08 Into The Deep

25. listopadu 2012 v 12:56 | Katie* |  Spoilery
Už dneska se na ABC Family odvysílá další epizoda seriálu Once Upon a Time, který se po týdenní pauze vrací zpátky na televizní obrazovky, aby dychtícím fanouškům odhalil další části oblíbeného příběhu.
K nadcházející epizodě "Into The Deep" se objevilo 5 spoilerů!
.........................

1. Princ Krasoň? Spíše Princ Hrdina!
Zatímco je Henry ten, kdo s Aurorou naváže spojení ve svých ohnivých snech, Krasoň se rozhodne, že jeho vnuk takto riskovat už nebude. Požádá o pomoc pana Golda a Reginu, aby do jeho snů mohl vstoupit on sám.
"Je to velké nebezpečí. Mohl by se tam dostat, ale už se nevrátit," řekl Josh Dallas, představitel Krasoně.
Tak proč se tam tak hrne? Samozřejmě, kvůli své jediné pravé lásce!
"Chce ji prostě ještě jednou vidět, i kdyby to mělo znamenat, že se vrátí nebo ne," vysvětlil Dallas. "Věděl, že by tam mohla být. Věděl to. S pravou láskou máš spojení. Je to obrovská oběť. O tomhle nepřemýšlí. Přemýšlí ve stylu 'Chci vidět svou ženu.'"

2. Sněhurka a Krasoň - emocionální střetnutí
"Pokaždé, když jsem o této scéně četla ve scénáři, brečela jsem," přiznala Ginnifer Goodwin, která hraje Sněhurku. Zatímco se budou hledat mezi plameny "ani nebudou mít šanci se dotknout," odhalila Goodwin.

Adam Horowitz a Edward Kitsis odpovídají na "nejžhavější" otázky

25. listopadu 2012 v 12:54 | Katie* |  Interviews

Exkluzivní producenti seriálu Once Upon a Time, Edward Kitsis a Adam Horowitz, opět odpovídali na ty "nejžhavější" otázky, co se týkají tohoto seriálu. Tentokrát jsou jejich odpovědi trochu pestřejší, než ty jako "ano," "ne," "nemůžeme říct...." ;))

Dozvíme se, jak Emma získala své příjmení Swan?
Edward Kitsis: Jednoho dne.

Dozvíme se něco o Emmině tetování?
Adam Horowitz: Já bych řekl, že pravděpodobně ne.
Kitsis: Je to ta stejná kytka, kterou má její táta na erbu, ale proč ho má a proč si vybrala právě toto, není pravděpodobně něco, co se dozvíme tento rok.

Emilie DeRavin ve filmu The 34th Battalion

24. listopadu 2012 v 11:08 | susanEmilie De Ravin se objeví ve válečném dramatu The 34th Battalion vyprávějící příběh australské vojenské jednotky, která hrdinsky bojovala proti Němcům v První světové válce. Emilie bude hrát manželku Nicka Farnella, který si zahraje jednoho ze čtyř mužů, kteří se připojili k vojsku v roce 1916 po ničivém tažení na Gallipoli. Obsazení dále zahrnuje Luke Hemswortha, Charlese Mesura, Lese Hilla, Claire van der Boom, Henryho Nixona, Andrewa Leese and Vince Colosima. Autorem scénáře je Ian Sparke a režie se ujme jeho syn Luke Sparke. Natáčení je naplánováno na začátek příštího roku.

19.11.2012- Arriving at Vancouver Airport

24. listopadu 2012 v 10:58 | susan
Jennifer, Ginnifer a Josh se po předávání American Music Awards vraceli v pondělí 19. listopadu zpátky na natáčení do Vancouveru.

image host image host image host image host