Duben 2013

Jamie: The Fall - Promo video

30. dubna 2013 v 21:06 | Angelique
Jelikož jsem nenašla žádnou velkou novinku k seriálu, koukla jsem se na herce, kteří někdy v OUaT hráli a našla jsem promo na seriál "The Fall", ve kterém hraje Jamie Dornan neboli náš Lovec/Graham.
Seriál bude o zkoumání životů dvou lovců. Jedním z nich je sériový vrah, který pronásleduje své náhodné oběti v okolí města Belfast a druhým je talentovaný detektiv - žena, pracující pro Metropolitní policii, a pověřena jeho dopadením.


2x21- Second Star to the Right - Sneak Peek #1

29. dubna 2013 v 20:53 | susan |  videos › sneak peeks
Stanice ABC nám na předposlední epizodu druhé série vypustila osmiminutovou ukázku z dílu! Myslím, že po tomhle bude to čekání ještě delší:)


překlad v celém článku

Rozhovor TV Guide s herci a producenty

29. dubna 2013 v 20:47 | susan |  Interviews
Co je nejlepší věc na finále?
Robert Carlyle: Kejchal, který překročil hranice města, může dostat zpátky své vzpomínky.
Edward Kitsis: A jestli dostane zpátky své vzpomínky, tak šťastné shledání trpaslíků. Jsem zvědavý co další postavy?
Robert Carlyle: Je tam krásný okamžik, který jsem natáčel s Emilií a který Rumbelle fanoušci budou milovat. Ale je to ve stylu Once, takže nebude trvat dlouho.
Adam Horowitz: Po dvou letech se tyto postavy ocitnou na místě emociálně a fyzicky naprosto rozdílném, než kdy dříve zažili.
Ginnifer Goodwin: Ve finále je něco, co zboří schéma a těším se na to, jak ta změna ovlivní lidi.
Lana Parrilla: Líbí se mi, že je tam šance pro vztah Sněhurky a Reginy. Jsme všichni rodina.
Edward Kitsis: Všichni máme na rukou krev, ale všichni máme lásku v srdcích. Otázkou je, co spojuje naše rivaly? Magie si vyžádá svou cenu a je to neuvěřitelně smutné.
Josh Dallas: Jako ve finále první série se všechno změní.

Jak dobře znáte Once Upon a Time

29. dubna 2013 v 19:30 | Katie* |  News
To jsem tak jednou zabruslila na stránky ABC.com, což je stanice, která v neděli vysílá náš milovaný kouzelný seriál, a co jsem tam nenašla. Kvízy, které prověřují naše znalosti! Kromě kvízů, které jsou věnované především epizodám z druhé řady, si také můžete udělat testy, jak temné je vaše srdce, jak dobře znáte příběhy z Once nebo jak dobře znáte příběh Sněhurky či Zlé Královny. Zkuste si nějaký kvíz udělat i vy a do komentářů napište, jak jste prošli. Já osobně si zkoušela kvíz k epizodě Lacey, kde jsem získala 4 z 5 bodů a pak testík na příběhy (Origin Stories), kde jsem získala plný počet bodů - 10 z 10.
Jenom takové varování, ale to snad budete čekat, všechno je pochopitelně v angličtině. Stačí základní znalosti a určitě budete v pohodě rozumět ;))

Kvízy najdete na tomto odkaze.

Promo: 2x21 - Second Star to the Right

29. dubna 2013 v 16:22 | Paulette |  videos › promo videos
Úžasná správa! V poradí 21. epizóda druhej série seriálu "Once Upon A Time" je na svete! Mám pre vás aj najnovšie promo video a podľa všetkého sa máme na čo tešiť! Epizóda nesie názov "Second Star to the Right" a odhalí nám zoznámenie Neala s kapitánom Hookom.

Epizóda vyjde už 5. mája (května) 2013 na ABC.


překlad najdete v celém článku

Jamie Dornan měl včera svatbu

27. dubna 2013 v 20:18 | susan


Jedna šťastná novinka na konec dne! Jamie Dornan, náš milovaný a oblíbený Lovec, měl včera svatbu se svojí snoubenkou Amelii Warner. O jejich zasnoubení jsem vám tu kdysi v prosinci psala a teď teda přišla na řadu i vysněná svatba, která se konala v jedné vesnici v Anglii. A na svatbě byli podle všeho také Ginnifer Goodwin a Josh Dallas. Takže velká gratulace Jamiemu a jeho novomaželce:)

Lana o Regině ve finálních dílech série

27. dubna 2013 v 19:08 | Angelique |  Spoilery
Lana Parrilla poskytla pár informací TVLine o plánu Reginy ve finálních dílech série.

Mám pocit, že se v dalším díle Regina chystá udělat velmi agresivní hru.
Jo, no, to není nic jiného, ​​než kdy jindy! Vždycky je tu něco v rukávu, že je to tak? Ale tentokrát je Regina v jakési zoufalé situaci, takže tu bude trochu jinak. Cítí, že je Henrymu blíže, takže bude bojovat i za jejich vztah a o to to bude ještě silnější. Hledá způsoby, jak ho vzít někam jinam. Teď, když Regina objevila magické fazole - v její zkroucené mysli - má plán, kde lze nyní použít jedno z těchto semen a Henryho spolu s ní vzít zpátky do kouzelného lesa.

Ale jen ona a Henry, ne?
No, nemůže to udělat sama - potřebuje pomoc, a kdo jiný než pan Gold může být jejím nejlepším partnerem? Hook! Takže se spojí s ním, aby se pokusila ukrást fazole, otevřít portál a přivést ty tři zpátky.

2x20- The Evil Queen - Sneak Peek #4 #5

26. dubna 2013 v 21:23 | Angelique |  videos › sneak peeks
Další Sneak Peeky k epizodě 2x20. Překlad možná udělám zítra.


Sneak Peek: "Kill them all" - EXCLUSIVE CLIP

26. dubna 2013 v 14:02 | Paulette |  News
Zlá kráľovná chce Snehulienku a nič ju predtým nezastaví. "Informácie vedúce k dolapeniu Snehulienky budú bohato odmenené," povedala obyvateľom Storybrooku. A čo tí, ktorí budú stáť v ceste? "Všetkých ich zabite - nemajte žiadne zľutovanie." Presne toto je malá ukážka z najnovšieho dielu seriálu "Once Upon A Time". Epizóda vyjde už túto nedeľu a tu je krátky popis:

"Regina sa snaží dať svoj plán do pohybu pomocou Hooka, ktorý ju a Henryho pomôže prepraviť späť do rozprávkovej krajiny. Jej plán však prináša nebezpečestvo, ktoré vznikne pri ich preprave, ktorá bola súčasťou prekliatia, ktoré, ak ho spustí, môže zničiť Storybrooke a aj obyvateľov v ňom. Medzitým, v rozprávkovej krajine, Zlá kráľovná požiada Rumplestilskina (uvádzam radšej anglický názov, nakoľko v slovenčine sa to povie inak ako v češtine) o prezlečenie sa za roľníka, ktorý zabije nič netušiacu Snehulienku, s krutým cieľom získať lásku."

Problémy s videi

25. dubna 2013 v 14:46 | Sofie |  Zprávy od nás
Ahoj všichni,
nevím, jestli se Vám to tu dělá též, ale když načtu tento blog, tak videa vidím proházený :( ale po aktualizování jsou pak na svých místech ;). Moc se za tyto komplikace omlouvám, ale nevím, jak to spravit. Tak když se Vám toto přihodí, tak prosím, aktualizujte, aktualizujte a aktualizujte.
Magie s Vámi :)