Květen 2013

Lana Parrilla odhalila datum natáčení 3.řady OUaT

31. května 2013 v 18:38 | Katie* |  News

Ať už to bylo omylem nebo záměrně, Lana Parrilla už více jak před měsícem odhalila datum natáčení třetí řady Once Upon a Time. Jako první se tato informace objevila na českém webu věnovaném tomuto seriálu - tímto jim za tuto zprávu děkuju :))

Kdy začnete natáčet třetí řadu?
12.července

Nový filmový projekt pro Ginnifer Goodwin "Killing Kennedy"

31. května 2013 v 18:30 | Katie*
Na naši Ginnifer, představitelku Sněhurky a Mary Margaret, čeká nová filmová role. Tentokrát dostane možnost zahrát si manželku Johna F. Kennedyho, Jacqueline Kennedy, která nesla přezdívku "Jackie."
Film ponese název "Killing Kennedy" a mělo by se jednat o pokračování ze série, kterou odstartoval v letošním roce film "Killing Lincoln" - Vražda Prezidenta Lincolna. Tento nový projekt však nebude určen pro filmová plátna, ale pro televizní stanici National Geographic, která má spíše vzdělávací účel.
Představitelem samotného prezidenta by měl být herec Rob Lowe. Další hereckou kolegyní by pro Ginnifer měla být mladá herečka Michelle Trachtenberg (Super Drbna, Eurotrip, Znovu 17), která ztvární roli rusky mluvící Mariny Oswald.
Popis filmu je si myslím jasný. Asi každý ví, že na tohoto amerického prezidenta byl spáchán atentán a je po něm pojmenováno také new yorské letiště - JFK (jsou to jeho iniciály), které letos oslaví 50.výročí a právě v rámci této události bude také tento vzdělávací filmový projekt natočen. Já osobně doufám, že ho budeme moci vidět i my, Češi a Slováci. Co na tuto novou roli Ginnifer říkáte? Dokážete si ji představit jako první dámu?

Meghan Ory v seriálu Intelligence

27. května 2013 v 18:37 | Angelique
Meghan Ory (Ruby&č. karkůlka) si zahraje v novém seriálu TV stanice CBS Intelligence. Nedávno byl vydaný nový trailer, kde ji můžete vidět.


Jennifer: Some Girl(s) Sneak Peek

26. května 2013 v 14:25 | susan
V červnu půjde do amerických kin nový film s Jennifer, Some Girl(s). Před pár dny jsme vám tu dávaly traier na film, teď se objevila i první ukázka z filmu právě s Jennifer a také Adamem Brodym. A v galerii najdete také pár plakátu a stillek z filmu:)


Gallery Update: Jennifer Morrison na 2013 Billboard Music Awards

25. května 2013 v 10:42 | Katie* |  Gallery update

Opět se vám tu hlásím s dalšími fotkami s Jennifer Morrison z předávání hudebních cen Billboard Awards 2013. Nových fotek se objevilo opravdu hrozně moc, ale my vám naservírujeme pouze ty v nejlepší kvalitě.
Kromě spousty nových fotek z focení na pomyslném červeném koberci, se také objevily fotky ze samotné show. Opět musím říct, že Jenn vypadala naprosto fantasticky ♥

adpZKun5adgqgquXadn34TjKacibbU3gacqnpV5v

všechny fotky (18 + 156)

adjAva8mabia6Kn1aciU5VVfacpEfsTMabcAatQ3


Lana: 38th Annual Gracia Awards Gala (21.5.2013)

24. května 2013 v 11:43 | susan
Lana 21. května moderovala předávání Gracia Awards. Na akci vypadala opravdu nádherně, šaty jí nesmírně sluší! V celém článku si můžete prohlédnout i pár videí s Lanou z červeného koberce.

image host image host image host image host

Teen Choice Awards 2013 - Nominace&Hlasování

23. května 2013 v 12:12 | Angelique |  News
Již je možnost volit Teen Choice Awards 2013. OUaT dostalo jednu nominaci a z herců je také jedna nominace - Ginnifer Goodwin.

Choice TV Show: Fantasy/Sci-Fi
"Arrow"
"Beauty and The Beast"
"Once Upon a Time"
"Supernatural"
"The Vampire Diaries"
Choice TV Actress: Fantasy/Sci-Fi
Katie Cassidy, "Arrow"
Nina Dobrev, "The Vampire Diaries"
Ginnifer Goodwin, "Once Upon a Time"
Kat Graham, "The Vampire Diaries"
Kristin Kreuk, "Beauty and the Beast"

Volit můžete na: teenchoiceawards.com

Všechno nejlepší Ginnifer!

22. května 2013 v 18:14 | Katie*

Dneska, 22.5., slaví své 35.narozeniny představitelka Sněhurky a Mary Margaret v našem oblíbeném kouzelném seriálu Once Upon a Time, Ginnifer Goodwin. My všechny jí k těmto krásným narozeninám přejeme všechno nejlepší - hlavně hodně štěstí, zdraví, kariérních úspěchů a pevný a krásný vztah s Joshem.
Pokud máte twitter, můžete Ginnifer popřát i tam. Jestli ještě nejste jedním z jejich followers (následníků), twitter Ginnifer naleznete zde :)

19.5.2013- ABC Internatioanal Upfronts

21. května 2013 v 11:26 | susan
Josh, Ginnifer, Emilie a Meghan se v neděli zúčastnili upfrontu stanice ABC konaného ve spolupráci s Disney, který byl určen pro seriály z produkce ABC.

image host image host image host image host

Lana: Magic Bracelet Premiere (18.5.2013)

21. května 2013 v 11:20 | susan
Lana se v sobotu objevila na premiéře filmu Magic Bracelet, který vypráví skutečný příběh dívky Riny, která v roce 2010 zemřela ve věku patnácti let po dlouhém boji s nemocí. Na akci byla i Bailee Madison, naše malá Sněhurka.

image host image host image host image host