Červen 2013

OUTT i letos na Comic Conu

29. června 2013 v 11:15 | susan |  NewsLetos se již potřetí objeví Once Upon a Time na světoznámé akci Comic Con. Panel pro seriál, kde nebudou chybět producenti a herci, je stanoven na 20. července. Není zatím známo, kdo přesně se na akci objeví, ale myslím, že můžeme počítat s tradiční sestavou Edward Kitsis, Adam Horowitz, Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison, Josh Dallas, Lana Parrilla a pravděpodobně Robert Carlyle či Colin O´Donoghue. Letos hude na Comic Conu představen i spin off Once Upon a Time in Wonderland, který má panel ve stejný den. Takže se těšte na fotky a photoshooty:)

Jennifer: Some Girl(s) Premiere (26.6.2013)

29. června 2013 v 11:07 | susan
Jennifer se 26. června zúčastnila premiéry jejího nového filmu Some girl(s) v Los Angeles, ve kterém hraje mino jiné po boku Adama Brodyho. Vypadala naprosto úchvatně...taková víla:) Strašně se mi líbí její šaty, jí nesmírně sluší a i účes...no Jennifer ví, jak zazářit:)

image host image host image host image host

Lana: The Lone Ranger Premiere (22.6.2013)

23. června 2013 v 13:18 | susan
Lana si nenechala ujít včerejší premiéru nového filmu Johnnyho Deppa, The Lone Ranger, se kterým si pořídila i jednu společnou fotku:) Lana vypadala opravdu dokonale! V galerii najdete devět prvních fotek a v celém článku jedno video z červeného koberce.

image host image host image host image host

Colin: Saturday Night with Miriam (22.6.2013)

23. června 2013 v 13:13 | susan
Colin byl včera hostem v pořadu Saturday Night with Miriam. Na youtube je bohužel jen část rozhovoru, kde Colin mluví o hraní Hooka, ale tady se můžete podívat na celý rozhovor, Colin je tam od 52 minuty.:)


Robert: Photocall Prior to Radio 5 (21.6.2013)

23. června 2013 v 12:47 | susan
Robert se v současné době nachází ve Skotsku, na filmovém festivalu v Edinburghu, kterého se pravidelně zúčastňuje. Objevilo se pár fotek z pátku, kdy byl Rob na jedné z akcí pořádaných v rámci fetivalu.

image host image host image host image host

Jennifer: Chat with Fans on Fox11 (21.6.2013)

22. června 2013 v 10:05 | susan

Jennifer včera ve studiu Fox 11 pořádala chat se svými fanoušky, kde odpovídala na jejich otázky. Objevilo se pár fotek ze studia a také celý záznam chatu, kdyby měl někdo zájem, Jennifer je tam až posledních dvacet minut, takže začátek klidně přeskočte:)

image host image host image host image host

Robert: Interview on BBC The Culture Studio

22. června 2013 v 9:51 | susan
Konečně alespoň nějako novinka k Robertovi:) Ten byl včera hostem ve vysílání britské rádiové stanice BBC v pořadu The Culture Studio. V rozhovoru mluvil především o Once Upon a Time a co ho v následující době čeká.
Kliknutím na obrázek se dostanete na stránku s rozhovorem:)


Once Upon A Time - Season 2 DVD/Blu-Ray Promo

22. června 2013 v 9:39 | susan |  videos › others
Objevilo se krásně udělané promo video lákající na koupi 2. série seriálu na DVD/Blu-Ray, které bude dostání v Americe od 13. srpna:)


Jenifer: Good Day LA (21.6.2013)

21. června 2013 v 22:04 | susan
Jennifer byla dneska ráno hostem v pořadu Good Day LA, kde propagovala zejména její nový film Some Girl(s), jehož premiéra se kvapem blíží. Je to moc milý rozhovor, Jenn je okouzlující jako vždy a vypadá naprosto nádherně!


Jennifer: AskJen Interview

21. června 2013 v 9:20 | susan
Jennifer nedávno na twitteru odpovídala na otázky fanouškům, tak jsem vám to přeložila:) Myslím, že se takto člověk dozví o Jennifer asi nejvíc zajímavostí:)

Nejoblíbenější slova moudrosti, kterým se v životě řídit?
Vždycky se bavit, když je to jde.

Oblíbená pohádka?
Popelka a Alenka v Říši divů

Tvoje postava ve Once je hodně jiná od té v Housovi. Kterou preferuješ?
Mám strašně ráda hraní rozdílných rolí. Miluju je obě stejně.

Ahoj, Jennifer! Jak sis užila natáčení Grind? Strašně moc ten film miluju, je to stále moje číslo jedna!
Byla to strašná sranda! Miluju to a stále se přátelím s řadou lidí z fimu!