Srpen 2013

Once Upon a Time: Season 3 - another spoilers

30. srpna 2013 v 18:52 | Patty |  Spoilery
Co se stane Henrymu ve Once Upon a Time?
- Melanie
I přestože celá Krasoňova rodina a jejich nepřátelé společně pracují na záchraně Henryho, skutečnou otázkou, na kterou se možná chcete zeptat je, co se stane Henrymu, když ho zachrání? Půjde domu s Emmou, Sněhurkou a Krasoněm? Nebo má ohledně jeho budoucnosti Zlá královna svůj vlastní plán? Ze všeho nejdříve budou muset přijít na to, co Peter Pan od Henryho chce. "V prvních několika epizodách začnete přicházet na to, co od Henryho vlastně chce, ale stejně jako v každé správné záhadě, se nedozvíte všechno, dokud neshlédnete všech 11 epizod," říká výkonný producent Edward Kitsis.

Můžeme se těšit na nějaké zásadní scény mezi Emmou a Sněhurkou ve 3. sérii Once Upon a Time? A dostane se Sněhurka konečně zpátky na svou válečnou stezku?
- Christina
Ano a ano. Jako matka a dcera čelí Zemi Nezemi společně, zatímco si stále zvykají na jejich rodinnou dynamiku. "V mnoha ohledech, Mary Margaret nebude schopná utvořit si s Emmou pouto, ovšem jako Sněhurka s ní má mnoho společného," říká Edward Kitsis. To znamená, boj proti Peteru Panovi a jeho Ztraceným chlapcům posune luk-třímající Sněhurku do popředí. "Minulou sérii řekli David a Mary Margaret 'Jsme obojí,'" připomíná Kitsis. "Ale tento rok, 'Potřebujeme Sněhurku a Krasoně.' Tohle tento úkol vyžaduje."


Hollywood Game Night (Emilie) - August 29, 2013

30. srpna 2013 v 16:52 | Lucy |  Gallery update

Emilie se včera zúčastnila talk show 'Hollywood Game Night', kterou uvádí televize NBC a vypadala úžasně. Moc se mi líbí její outfit a líčení. Sluší jí ta červená rtěnka. V galerii najdete 8 fotek.

002~47.jpg 003~44.jpg 004~42.jpg 005~41.jpg 006~38.jpg

Webová galerie byla zprovozněna.

30. srpna 2013 v 14:09 | Patty |  Zprávy od nás
Během včerejšího dne se nám s Lucy konečně podařilo zprovoznit webovou galerii :) Odkaz v záhlaví je již také funkční, takže se do galerie dostanete obvyklým způsobem.
Design na galerii jsem narychlo splácala já, Lucy ho nakódovala a momentálně v ní najdete něco málo přes 2 000 fotek. Veškeré promo fotografie herců, oficiální fotky z epizod i BTS fotky jsou již nahrané, některé fotky z akcí také. Zbylé fotky budeme postupně ještě doplňovat. Kliknutím na obrázek výše se můžete podívat do galerie.

Oficiální synopse ke 3. sérii

29. srpna 2013 v 10:10 | Patty |  Spoilery
Stanice ABC na své stránce zveřejnila oficiální (a pěkně dlouhou) synopsi ke 3. sérii Once Upon a Time. Nečekejte nic převratného, první odstavce jsou totiž jen shrnutím předchozích dvou sérií a až ten poslední trochu nastiňuje děj série třetí. Musím ale říct, že kdybych nikdy předtím seriál neviděla, byla bych z té synopse hodně, hodně zmatená :-D
Mistři vypravěči, Edward Kitsis a Adam Horowitz, zvou všechny, aby se připojili k Emmě, Sněhurce, princi Krasoňovi, Rampelníkovi, Hookovi a zlé královně Regině na jejich cestě portálem do Země Nezemě, aby tak zachránili Henryho.

Vítejte ve Storybrooku, Maine, v malém městečku, které se Vám pravděpodobně nebude zobrazovat na GPS, ale ke své návštěve si nemůžete vybrat kouzelnější místo. Realita a mýtus splynou v jedno poté, co Emma zlomí Regininu kletbu, která zbavila všechny pohádkové postavy jejich vzpomínek a uvěznila je v našem světě. Když konečně znovu získají své identity, s hrůzou zjistí, že se nemohou dostat zpátky do pohádkové země. Aby toho nebylo málo, Rampelník - pan Gold - se rozhodne do města přivézt magii, ale tohle je náš svět a tak má její přivedení k nám nezměrné důsledky.

Mary Margaret a Emma - znovu shledání matky s dcerou - byly vtaženy do portálu, díky kterému se ocitly v pohádkové zemi. Setkaly se s Mulan a Aurorou, které jim pomohly proti Coře a Hookovi a umožnily jim dostat se zpátky do Storybrooke, kde se Emma znovu shledala se svým otcem, Davidem, a synem Henrym. Cora a Hook si našli jiný portál, kterým se dostali do Storybrooke, kde se Cora setkala se svou dcerou Reginou. Cora se pokoušela najít dýku pana Golda, aby ho mohla zabít a stát se místo něj Temným. Hook měl také v úmyslu Golda zabít, ovšem nešlo mu o moc, ale o pomstu. Gold se vydal do New Yorku, aby tam s pomocí Emmy a Henryho našel svého syna. K překvapení všech se ukázalo, že Goldův syn, Bae, je bývalou láskou Emmy, Neal, který je zároveň otcem Henryho. Zpátky ve Storybrooke, Mary Margaret udělá něco, co je úplným opakem její povahy - použije černou magii k zabití Cory - což způsobí, že její vlastní srdce potemní. Greg Mendell, který byl ještě jako chlapec svědkem magie ve Storybrooke a věří, že Regina ví, kde by mohl najít svého pohřešovaného otce, spolu se svou partnerkou Tamarou, plánují vymýtit magii z našeho světa a to za pomocí spouštěče, který Regina použila pro svou kletbu. Během boje za záchranu Storybrooke byl Neal postřelen Tamarou a vtažen do portálu, přes který se dostal do Začarovaného lesa, kde ho našla Aurora, Mulan a princ Philip. I přestože byl jejich plán zmařen, Greg a Tamara unesli Henryho, protože věřili, že i tak mají ještě pořád šanci zničit magii ve všech světech. S pomocí Hooka se na jeho lodi vydávají Emma, Mary Margaret, David, Gold a Regina za Gregem, Tamarou a Henrym do Země Nezemě.

Prvním úkolem této série je zachránit Henryho. Ale Země Nezemě je mnohem temnějším místem, než na jaké si pamatujete a aby mohli naši hrdinové dokončit svou misi, budou muset čelit nepříteli mnohem silnějšímu, než jakým je Temný. Co chce Peter Pan od Henryho? Můžou dát naši hrdinové své neshody stranou a spolupracovat? Podaří se Mulan, Auroře a Philipovi vyléčit Neala a pomoci mu, aby se znvou shledal se svou rodinou? Budou odhaleny nové pohádkové postavy, ale znovu se setkáme také s těmi, které jsme již měli možnost vidět.

Spoilers from TV Line

25. srpna 2013 v 22:04 | Patty |  Spoilery
Q: Nějaké nové informace o Once Upon a Time?
- @Bezi12.
Čeká nás 11 epizod dlouhý výlet do Země Nezemě, "je to jako jedna série, jako jeden obrovský film. A jako v každém dobrodružném filmu, nechybí romantika, jsou tam věci, které jsou děsivé a věci, které jsou srdcervoucí. Tohle bylo vždy našim cílem." S příslibem mixu "romantiky, akce a poklidnějších momentů," Adam Horowitz dodal, "Nejlepším druhem horské dráhy je ten, který jede skrze všechny tyto věci."

Q: Ve Once Upon a Time se za všechnu magii vždy platí, takže, zaplatí Robin Hood za to, že pomocí magie vyléčil Marianu?
- Mirza.
Ano. "Je tady cena a také dluh," řekl Adam Horowitz o připravovaném příběhu Seana Maguire jako princi zlodějů.

Možné oficiální plakáty ke 3. sérii

24. srpna 2013 v 16:13 | Patty |  Spoilery
Server spoilertv.com zveřejnil výběr plakátů, z nichž se jeden nejspíše stane oficiálním plakátem 3. série Once Upon a Time. Na prvním je Regina s hákem, na druhém Hook. Ten třetí již byl použit jako plakát pro 2. sérii.
Chápu, že Hook je teď jednou z hlavních postav a jelikož se bude část děje odehrávat v Zemi Nezemi, tak je zcela jistě i důležitou postavou, ale opravdu ho musí všude cpát? Nemám ho ráda. A už vůbec nejsem fanouškem páru Hook/Emma. Ano, jsem totiž ta jedna z mála, která Hookovi nefandí :-D

Který plakát se nejvíce líbí Vám?
(po kliknutí na obrázek se Vám zobrazí v plné velikosti)

3x01 The Heart of the Truest Believer - BTS Photo

24. srpna 2013 v 14:53 | Patty |  Gallery update
Objevila se jedna fotka z natáčení premiérové epizody 3. série "The Heart of the Truest Believer." Galerie zatím není zprovozněná, takže sem fotku dávám jen takhle. Již si fotku můžete prohlédnout v galerii.

BTS3x01.jpg
Gallery Link:

Spoilers from TV Guide&TV Line

24. srpna 2013 v 8:05 | Patty |  Spoilery
Q: Jsem nadšená z toho, že JoAnna Garcia získala roli Ariel. Nějaké bližší informace?
- Nina
Jak už se producenti dříve zmínili, Ariel má spojení s postavou, kterou již známe. "Ariel je někým, kdo chce vidět svět. Setkáme se s ní překvapujícím způsobem," říká výkonný producent Edward Kitsis. Dozvídáme se, že se to stane v Zemi Nezemi, kde ostatní mořské panny nemusí být moc milé. Dobrou zprávou je, že se také pravděpodobně setkáme s princem Erikem!

Q: Nějaké spoilery o Once Upon a Time?
- Patti
Adam Horowitz a Eddy Kitsis prozradili, že skrze flashbacky budou ve 3. sérii vyplněny nějaké mezery v příběhu. 2. epizoda 3. série je zaměřena na Sněhurku a Krasoně a podíváme se na dobu mezi Sněhurčiným probuzením z kletby a tím, kdy se Sněhurka s Krasoněm s Reginou potkali na bitevním poli. "Jak bude Regina na Sněhurčino probuzení reagovat? A kdo jí to jako první řekne?" říká Horowitz. 3. epizoda 3. série bude zaměřena na Vílu Zvonilku, objeví se také Modrá víla a tato epizoda se bude soustředit na zodpovězení otázky: "Co dělá vílu vílou?" Na podzim se také dozvíme další kousek z Rampelníkovi minulosti a uvidíme, jak se Hook stal pirátem. Je také jasné, že v šesté epizodě - "Ariel," jejíž název mluví sám za sebe, se podíváme na příběh malé mořské víly.

Returning Fall Shows: Once Upon a Time

23. srpna 2013 v 13:50 | Patty |  Spoilery
Server tvguide.com zveřejnil seznam 40 seriálů, které se na podzim vrátí na televizní obrazovky. Celý seznam najdete na tomto odkazu.
ONCE UPON A TIME (ABC)
PREMIÉRA: 29. září (pro nás 30. září)

KDE JSME SKONČILI: Emma, Mary Margaret, David a jejich nepřátelé - pan Gold, Hook a zlá královna - se vydali na cestu lodí do Země Nezemě poté, co Tamara a Greg unesli Henryho. Belle zůstala, aby ochraňovala Storybrooke. Zatímco, Neal, který utrpěl střelné zranění a spadl do portálu, skončil v péči Mulan, Aurory a Philipa v Začarovaném lese.

CO NÁS ČEKÁ: Ve 3. sérii se nám představí Země Nezemě, kterou tvůrci nazývají "fantastickým ostrovem," kde se může stát cokoli. Bohužel, tady je Peter Pan mnohem temnější postavou, než jakou známe z pohádek. Na druhou stranu, setkáme se s Vílou Zvonilkou. Celá Krasoňova rodina bude nucena spolupracovat se svými nepřáteli, kteří mohou používat dost neetické prostředky, aby tak dostali Henryho zpět, což Snow ještě více ztěžuje nalezení světla, aby tak spravila své ztemnělé srdce. Díky údajné Nealově smrti by Emma mohla hledat útěchu u Hooka. Plus, blíží se Ariel!