Září 2013

3x02 Lost Girl - sneak peek

30. září 2013 v 10:26 | Patty |  videos › sneak peeks
Objevil se první sneak peek k epizodě "Lost Girl," která nás čeká za týden. Díky Once Upon a Time oficiálně nesnáším Petera Pana :-D Btw, diskuzi k dnešní epizodě přidám buď zítra odpoledne nebo ve středu, záleží na tom, kdy budou hotovy titulky, aby se stihli na epizodu podívat i ti, kteří čekají na české titulky.3x01 Heart of the Truest Believer - DOWNLOAD

30. září 2013 v 6:42 | Patty |  Díly Download
Stahujeme! Premiérová epizoda 3. série byla odvysílána a vy si ji můžete stáhnout z níže uvedených odkazů :) Pokud by se našel někdo, kdo by měl zájem o anglické titulky, najdete je během dopoledne na Addic7ed.com. České titulky, stejně jako každý rok, překládá tým na cwzone.cz.

bitshare.com > DOWNLOAD
uploaded.net > DOWNLOAD
freakshare.com > DOWNLOAD
uloz.to > DOWNLOAD


Další spoilery ke 3. sérii

29. září 2013 v 12:18 | Patty |  Spoilery
Sesbírala jsme několik dalších spoilerů, které kolují na internetu. Snad už je to teď všechno a nic dalšího už se do premíéry neobjeví :)
3x01 Heart of the Truest Believer
♦ Zjistíme, pro koho Tamara a Greg pracují.
♦ Akcí nabitých 10 minut.
♦ Mulan je zmatená z toho, co je to film a nechápe, proč by v jednom měla být.
♦ Spousta mořských panen. A jsou kruté!
♦ Proč Neal zkončil v Začarovaném lese? Řekne nám to.
♦ Dočkáme se rvačky. A je k popukání úžasná.
"Tvá víra v lásku nebyla dost silná na to, aby překonala tvůj strach z odmítnutí."
♦ Vílí prach!

3x02 Lost Girl
♦ Peter Pan není tím chlapcem, kterého známe a milujeme z Disneyho filmu. Je manipulativní, falešný, nebezpečný a děsivý. I přes jeho sladký úsměv tento darebák využije svého temného šarmu, aby ukradl vše, co je blízké a drahé tvému srdci. Řekněme to takhle: Rampelník aka Temný stráví většinu první a druhé epizody v slzách.
♦ Flashbacky nám v této epizody ukáží více z příběhu Sněhurky a Krasoně.
♦ Čeká nás překvapivý návrat jedné postavy. Netušili jste, že tohle přijde!
♦ Emma se vydá na cestu sebe poznání.
♦ Překvapivá dynamika mezi Henrym a jedním ze ztracených chlapců.
♦ Odkaz na Merlina a Excalibur.
♦ Někdo bude smrtelně zraněn.
♦ Rodinné drama a spousta slz.
♦ Začínající románek mezi několika postavami, který způsobí pozdvižení mezi fanoušky.
♦ Kapitán Hook a David spolu dobře vychází... Ani ne.

________________________________
Zdroj: hypable.com

Season 3 - New Poster

29. září 2013 v 9:47 | Patty |  Gallery update
Čekání je téměr u konce! Již zítra si budeme moci stáhnout nový díl, ale mezitím si v galerii můžete prohlédnout další plakát, který stanice ABC zveřejnila.

once_poster.jpg
Gallery Link:
Promotional photos > season three > Posters (7x + 1NEW)

Kdo ve 3. sérii Once Upon a Time zemře?

28. září 2013 v 21:28 | Patty |  Spoilery
Připravte se na další smrt. V 1. sérii to byl všemi oblíbený šerif Graham, ve 2. sérii Cora. Podle nejnovějších spoilerů se ve 3. sérii dočkáme další smrti a mělo by se jednat o jednu z hlavních postav.

"Vzhledem k tomu, že Země Nezemě je mnohem více zvrácenějším místem, než jak je tomu v Disneyho verzi, můžete očekávat více tragédií - konkrétně, smrt jedné velice důležité postavy!"

Co si o tomto spoileru myslíte Vy? Kdo podle Vás zemře?

Zdroj: hollywoodlife.com
______________________________________________________________
Pokud se ptáte, co si myslím já... Asi nejsem sama, koho jako první napadl Rampelník. Vzhledem k proroctví, které se ho týká, je to jasná volba, ovšem dovolím si říct, že Robert Carlyle je příliš cenný na to, aby se ho zbavili. Doufejme :-D Za mě si myslím (fingers crossed), že to bude Hook, pokud by se totiž obětoval pro vyšší dobro, řekněme, že by tím zachránil Henryho, stal by se z něj opravdový hrdina a motto na jeho plakátu by tak nabylo významu. Za druhé, vyřešil by se tím ten trapně ohraný milostný trojúhelník Emma/Neal/Hook, který budu muset nějak přetrpět. No řekněte sami, nemám to skvěle vymyšlené? :-D

Co ve 3. sérii čeká Reginu?

28. září 2013 v 19:01 | Patty |  Spoilery
VE 3. SÉRII JE JÍ SPOUSTA. Pokud se náhodou obáváte toho, že by se postava Reginy mohla po 2. sérii odsunout do pozadí, nemějte strach, protože ve 3. sérii má Regina dostatek prostoru.

ROMANTIKA NA OBZORU? Podle Colina O'Donoghue je tu možnost románku mezi Hookem a Reginou. Ať už se tak stane nebo ne, Reginu tuto sérii určitě čeká láska.

NAUČÍ EMMU OVLÁDAT MAGII? Emma je od ovládání magie ještě hodně daleko a tak je možné, že se s prosbou o trénink obrátí na Reginu.

BUDE ZLÁ A NEBO DOBRÁ? Podle slov výkonných producentů udělá Regina cokoliv, aby svého syna dostala zpátky. Pokud si situace bude vyžadovat Reginu, bude Reginou, pokud si bude vyžadovat Zlou královnu, měli by si ostatní dávat pozor.

MÁ SPOJENÍ SE ZVONILKOU. Podle fotky, která byla před pár týdny zveřejněna je jasné, že Regina a Zvonilka se znají.

KRVAVÝ FLASHBACK? Fotka z natáčení ukazuje, že Regina má ve flashbacku krev na rukou - a to doslova!

REGINA A ARCHIE? Regina má v 9. epizodě scénu s Archiem. (fotka) Znamená to, že bude Regina zpět ve Storybrooke? Nebo se jedná jen o další flashback?

____________________________
Zdroj: wetpaint.com

Posters: Season 3 - Emma

27. září 2013 v 11:43 | Patty |  Gallery update
Na světě je slíbený poster s Emmou. Můžete si ho spolu s ostatními prohlédnout v galerii :)

emma_poster.jpg
Gallery Link:
Promotional photos > season three > Posters (6x + 1NEW)

10 spoilerů pro fanoušky.

26. září 2013 v 11:38 | Patty |  Spoilery
Premiéra 3. série se kvapem blíží a tak se objevuje stále více informací. Fanoušci mohli klást otázky na twitter magazín E!Online a ten jim na deset z nich odpověděl.
Abych byla upřímná, vše, co chceme jsou Rumbelle spoilery :) Takže pokud se s námi můžete o nějaké podělit, budeme Vám navždy zavázáni :)
I když jsou naši milovaní Rumple a Belle rozděleni světy, to neznamená, že je neuvidíme spolu. Abych citovala Rampelníka: "Země Nezemě je místem, kde má představivost volnou ruku," takže na to myslete během druhé epizody. Bonus: Jejich společné scény jsou ještě lepší, než v jaké bychom kdy mohli doufat. Tak sladké a láskyplné.

Dostane náš kapitán pár ran nebo ho čeká přijetí ze strany Krasoně?
Obojí! V první epizodě je tu jeden krutý boj a vody pro naše postavy nejsou moc přívětivé. I přestože všichni víme, že jsou atraktivní, nemají Krasoň a Hook mnoho společného a to vede k rozepřím.

Velice bychom ocenili něco o Hookovi a Emmě!
Jak už víte, Emma si myslí, že je Neal mrtvý a jak jsme již měli možnost vidět, Hook a Baelfire si byli jeden čas velice blízcí. Nicméně tato složitá pavučina přátelství a náklonnosti nezastaví Hooka od flirtování s Emmou, kdykoliv k tomu jen bude mít příležitost. Jejich chemie je očividná bez ohledu na to, jak moc se Emma snaží brátnit.

Kdy uvidíme více z Emminy minulosti, zejména dobu, kterou strávila v pěstounské péči?
Do Emminy minulosti nahlédneme již v první epizodě! Jedná se o flashback z doby před 11 lety, kdy se Emma vzdala svého chlapečka, ale tušili jste, jak srdcervoucí pro ni tohle rozhodnutí bylo? A ano, Emmin pobyt v pěstounské péči se také bude řešit.

Objeví se princ Erik tuto sérii ve více než v jedné epizodě?
Ano! Na prince Erika se můžete těšit ve více než v jedné epizodě! Horowitz říká, "Naše pojetí prince Erika je mírně odlišné od toho, jak ho znáte z filmu, ale doufáme, že se nám podařilo uctít to, co na něm lidé milují." Kitsis dodává, "I přestože se naše Ariel zaměruje mnohem více na sebe a na svou cestu, je nějak propojená s jednou z našich postav."

Bude se Regina chovat v Zemi Nezemi dobře?
Ne! Ale právě proto ji milujeme! Reginino motto vždy bude "nejdříve magie, otázky později," ovšem tento typ povýšeného a snadného východiska ze situace v Zemi Nezemi rozhodně není oceňován. Nicméně, Regina a Hooka mají skvělou společnou scénu, díky které se na padouchy budete dívat ve zcela jiném světle.

Něco o Rampelníkovi v prvních dvou epizodách, co by nebylo příliš spoilerové?
Připravte se obejmout své vnitřní zlo! Temný je zpět a stejně zlý jak si ho pamatujeme. Země Nezemě je místem, které Vás nutí ke konfrontaci s Vaší minulostí a Rampelníkova minulost je mnohem více zvrácenější, než si vůbec dovedete představit. Tři slova: problémy s otcem.

Uslyšíme Emmu znovu říkat Sněhurce a Krasoňovi mami a tati?
Slovo na "M" se objeví ve druhé epizodě, ovšem ne způsobem, jakým byste to čekali. Kitsis říká, že Emma bude tuto sérii čelit obtížnému uvědomnění si. Vysvětluje, "Emma se na Mary Margaret dívá jako na svou matku, ale smýšlí o ní také tak?" Pokud byste byli ve stejném věku jako Vaši rodiče, bylo by to velice zvláštní...

Nějaká naděje pro Neala a Emmu?
Vždy je tu naděje! Zejména proto, že Neal je ochotný udělat naprosto cokoliv, aby se vrátil zpět k ženě, kterou miluje. A tím cokoliv máme na mysli jednu jedinou věc, které se celý svůj život snažil vyhýbat. Bonus: Až uslyšíte, jak Neal vysvětluje Mulan, jak moc mu na Emmě záleží, zahřeje Vás to u srdce.

Nějaký spoiler o Robinu Hoodovi by byl skvělý. Jaký je tuhle sérii jeho příběh?
V prvním díle uvidíme nového Robina Hooda, a hádejte co? Nebude to skrze flashbacky! Robin Hood je jedním z těch šťastlivců, kteří po kletně zůstali v Začarovaném lese. Robin Hood bude pomáhat Nealovi dostat se zpátky k Emmě a podle tvůrců Once Upon a Time bude mít v této sérii spoustu prostoru.

_____________________________
Zdroj: eonline.com

Stahování a diskuze k epizodám.

26. září 2013 v 11:28 | Patty |  Zprávy od nás
Protože do premiéry 3. série zbývají pouhé tři dny, přišel čas, abych Vás informovala o tom, jak to bude vypadat s odkazy ke stažení aktuálního dílu. Mám ve zvyku nový díl stahovat vždy již v pondělí ráno, protože to se nejlépe a nejrychleji stahuje, takže Vám sem při té přiležitosti rovnou hodím několik odkazů na různé servery, odkud si nový díl budete moci bez problémů stáhnout :) Odkazy můžete očekávat každé pondělí mezi sedmou a osmou hodinou ráno.

Co se diskuzí k jednotlivým epizodám týká, měli jste možnost (a ještě stále ji máte) hlasovat v anketě a vyjádřit se tak, jestli máte nebo nemáte zájem o znovu zavedení diskuze. Drtivá většina hlasovala pro ano, takže článek, ve kterém budete moci diskutovat o aktuální epizodě, přidám někdy v polovině týdne, podle toho, kdy budou hotovy titulky k danému dílu, protože je mi jasné, že ne všichni z Vás sledují epizodu bez českých titulků nebo s titulkami anglickými. (Mimochodem, pokud byste měli zájem o titulky anglické a nevíte, kde je stáhnout, dejte mi vědět do komentářů). Odkaz na diskuzi také najdete v záhlaví pod rubrikou SHOW.