Říjen 2013

Colin O'Donoghue mluví o polibku, Hookovi a Nealovi a flashbacích.

26. října 2013 v 21:19 | Patty |  Interviews

Jaký byl mladý Killian Jones?
Byl jiný než Killian Jones, kterého jste až doposud viděli. Byl důstojníkem vojenského námořnictva, poručíkem, a tímto žil. Byl prudérní, věřil v dobro a zlo. Bylo skvělé hrát ho ráno a odpoledne hrát kapitána Hooka. Změna kostýmu byla příjemná. (směje se)

Jaký vztah má Killian se svým bratrem Liamem?
Jsou si velice blízcí. Vyrůstali spolu a teď jsou spolu na lodi jako důstojníci. Liam je kapitán a oba dva se vzájemně opravdu respektují. Má to souvislost s tím, že se Hook rozhodl ukázat svou druhou tvář a pomoci Davidovi. Z části v něm vidí svého bratra a myslím si, že právě proto mu chce pomoci.

Uvidíme ve flashbacích rozhodující okamžik, který vedl k tomu, že se z Killiana stal Hook?
Ano. Zjistíte proč se stal tím, kým je teď, proč se stal pirátem. Také uvidíte, jak se prvky Killiana vrací k Hookovi, což má souvislost s tím, že jako mladý chlapec byl velmi idealistický a starý Hook je více otrávený. Ale Hookovi se začíná vracet optimismus.

V této epizodě se také dočkáme polibku. Byli jste v šoku, když jste se při čtení scénáře dostali k této scéně?
Jistým způsobem se to dalo očekávat... Myslím si, že Hook a Emma mají zvláštní vztah, ve kterém jsou tak trochu spřízněnými dušemi, ale ten polibek se stane v opravdu nečekaném momentě. Je to překvapivé, ale i přesto je to polibek!

Kdo z těchto dvou je tímto okamžikem více ovlivněn?
Myslím si, že oba. Nemyslím si, že to Hook očekával a jsem přesvědčen o tom, že Emma také ne. Ale také si nemyslím, že to někomu z nich vadilo!

Pokud by se Hook dozvěděl, že je Neal na ostrově, chtělo by jeho podlejší já zabránit jeho setkání s Emmou?
Bude to zajímavé sledovat. Jeho vztah s Baelfirem je velmi složitý. Hook by se vzdal všeho, aby mohl být pro Baelfira otcovskou postavou a tím myslím i teď, o stovky let později, pořád ho vidí jako malého chlapce. I přestože ho přenechal Ztraceným chlapcům, pokud by se Baelfire obrátil a řekl, "Chci zůstat," udělal by všechno, co by bylo v jeho moci, aby s ním zůstat mohl. Hook opravdu miloval Milah, Baelfirovu matku, a stále ji v něm vidí. Takže by to bylo složité, ale zajímalo by mě, jak by na to Hook reagoval.

Takže pokud by Emma utekla do Nealovy náruče, nutně by to neznamenalo, že to bude pro Hooka "spouštěčem" k tomu, aby se vrátil ke svým nelítostným pirátským způsobům?
Ne nutně. Myslím si, že Hook si věří natolik, že si myslí, že pokud bude chtít, může snadno dostat každou ženu. Takovýmhle člověkem on je! Zda se mu to povede nebo ne, to už je věc jiná.

Zdroj: tvline.com

Název epizody 3x10

26. října 2013 v 21:19 | Patty |  Spoilery
Adam Horowitz na svém twitteru zveřejnil název další epizody. Epizoda 3x10 dostala název "The New Neverland."


Magazine Scans: TV Guide - October (2013)

26. října 2013 v 16:49 | Patty |  Gallery update
Objevily se dva nové scany z magazínu TV Guide a na obou si můžete prohlédnout dvě nové fotografie s malou mořskou vílou Ariel (JoAnna Garcia), na kterou se již příští týden můžeme těšit.

001~56.jpg 002~52.jpg

Ginnifer Goodwin on Playing Jackie

26. října 2013 v 8:00 | Patty |  videos › others
Ginnifer mluví o hraní Jacqueline Kennedyové v jejím nejnovějším filmu Killing Kennedy.


New Episode Stills: 3x05 Good Form

25. října 2013 v 21:24 | Patty |  Gallery update
V galerii najdete 3 nové fotografie (Hook/Emma) k epizodě 3x05 "Good Form."

32.jpg 33.jpg 34.jpg
Gallery Link:
Episode Stills > season three > 3x05 Good Form (24x + 3NEW)

DISKUZE ›› 3x04 Nasty Habits

25. října 2013 v 11:54 | Patty |  Diskuze

Čtvrtá epizoda je za námi. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete rozpovídat. Piště cokoliv, co Vás napadne. Co se Vám na epizodě líbilo, co se Vám naopak nelíbilo, nejlepší moment z epizody, Vaše postřehy i to, jak si myslíte, že by se děj mohl dále vyvíjet. Ráda si to přečtu a také se ráda zapojím do debaty :)

Diskuzi najdete v záhlaví pod rubrikou SHOW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze starších dílů, máte možnost.

On the Set - Season 3 (October 22nd, 2013)

24. října 2013 v 22:19 | Patty |  Gallery update
V galerii si můžete prohlédnout 12 fotografií s Lanou (Regina) a Raphaelem (Archie), které jsou pravděpodobně z natáčení flashbacku pro epizodu 3x09.

002~51.jpg 004~45.jpg 007~41.jpg 009~38.jpg 012~35.jpg

Sneak Peek #2: 3x05 Good Form

23. října 2013 v 21:58 | Patty |  videos › sneak peeks
Tak a máte to venku :)


PEOPLE'S CHOICE AWARDS 2014: Nominujte seriál Once Upon a Time!

23. října 2013 v 11:07 | Patty |  News
Každoroční udílení cen People's Choice Awards se nám kvapem blíží a na oficiální stránce peopleschoice.com byly spuštěny nominace. Na nic nečekejte a běžte nominovat jak seriál Once Upon a Time tak i herce, kteří v něm hrají.

PEOPLE'S CHOICE AWARDS - NOMINACE!


Posters: Season 3 - Belle, Neal & Henry

23. října 2013 v 10:20 | Patty |  Gallery update
Na internetu se objevily tři plakáty zbývajících hlavních postav - Henryho, Neala a Belle. Belle a Neal jsou ve dvou verzích, s potiskem a bez něj, ale plakát s Henrym je pouze bez potisku.

1.jpg 2.jpg 3.jpg Belle_poster.jpg neal_poster.jpg
Gallery Link:
Promotional photos > season three > Posters (8x + 5NEW)