Říjen 2013

Post Mortem ›› Výkonní producenti mluví o obsazeni Pana, Nealově osudu, Mulan a dalších.

1. října 2013 v 10:48 | Patty |  Interviews
Jak se v posledních momentech premiérového dílu 3. série ukázalo, laskavý chlapec, který Henryho zachránil před Ztracenými chlapci byl ve skutečnosti sám Peter Pan, který v Henrym našel opravdový poklad - srdce toho, kdo věří ze všech nejvíce.

Když už je řeč o verzi Petera Pana, který se nám ve Once Upon a Time představil jako bezcitný lotr, řekl Eddy Kitsis, "Jsme nadšeni z toho, že máme 15letou postavu, i když ve skutečnosti je Panovi více než 200 let, takže má potřebnou moudrost, ale také kuráž kluka, který se Vám bude posmívat."

Tvůrci říkají, že jsou velmi šťastní z toho, že do této klíčové role obsadili Robbieho Kaye, "Až ho uvidíte, zejména ve druhé epizodě, budete překvapení," slibuje Kitsis. Adam Horowitz dodává, "Robbie byl schopný jednat svým vlastním způsobem a to ať už hrál s Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin nebo Robertem Carlylem - a to není snadné."

MÁ RAMPELNÍK PROBLÉMY S OTCEM? | Když Ztracený chlapec Felix vytáhl slaměnou panenku, měla pro Temného očividně velký význam. "V minulosti jsme naznačili, že jeho otec byl zbabělec a jméno jeho otce bylo něco, co ho pronásledovalo," připomíná Kitsis. "Chtěl prolomit kruh své minulosti a být dobrý otcem a ve čtvrté epizodě 'Nasty Habits' to více prozkoumáme."

MYSLÍ EMMA NA ROMANTIKU? | Kapitán Hook možná může flirtovat a pro někoho být okouzlující, ale kvůli čerstvé Nealově "smrti" a únosu Henryho nemá Emma na něco takového ani pomyšlení. Zatím ne. "Právě teď je Emma zaměřená na nalezení Henryho," říká Kitsis. Kromě toho, "Není člověkem, který by někomu jen tak otevřel své srdce - navíc to bylo už tolikrát zlomeno, že na 'randění' nemyslí."

JE ARIEL TAKÉ ZLOU MOŘSKOU PANNOU? | "Nemějte obavy, bude úplně jiná než mořské panny, které jste viděli v premiéře," ujišťuje Horowitz. Kitsis dodává, "Ariel je někým, kdo chce poznávat svět a zažívat nové věci."

JE ROBIN HOOD POUZE SPRÁVCEM HRADU?
| Robin Hood se neobjeví pouze v první polovině série, ale "Rozhodně dostane spoustu prostoru ve druhé polovině 3. série," říká Kitsis.

ODHALÍ NEAL MULAN, CO SE S NÍ STALO NA VELKÉM PLÁTNĚ, V JEJÍM ANIMOVANÉM DOBRODRUŽSTVÍ? | I za předpokladu, že by jí by schopen vysvětlit, co je to film, nebude mít možnost jí vyspoilerovat její pohádkový osud. "Bude muset počkat," říká Kitsis. "A možná to jednoho dne dostane na DVD."

NAJDE NEAL CESTU ZPÁTKY K EMMĚ? | "Ať to stojí, co to stojí." A podle všeho s pomocí Robina Hooda a Mulan - "Neal se vrátí do Země Nezemě," říká Kitsis. Horowitz upozorňuje, "Nebude to snadné a více zjistíme ve třetí epizodě."

VIDĚLI JSME HENRYHO NAROZENÍ. A CO JEHO ADOPCE? | "Kolem deváté epizody skrze flashback uvidíte, jak byla Regina obdařena synem."

KDY SE VRÁTÍME DO STORYBROOKE? | "Nebude to trvat dlouho," říká Horowitz. A ještě předtím uvidíme Belle.

____________________________________
Zdroj: tvline.com