Březen 2014


DOWNLOAD ›› 3x15 Quiet Minds

31. března 2014 v 6:35 | Patty |  Díly Download
Stahujeme! Pokud máte zájem o anglické titulky, stahujte ze stránky Addic7ed.com. Titulky, jako každý týden, překládá tým cwzone.cz. Stav překladu tedy můžete sledovat tam (ke stažení titulky bývají buď v pondělí pozdě večer nebo v úterý ráno).

bitshare.com > DOWNLOAD
freakshare.com > DOWNLOAD
uloz.to > DOWNLOAD


Nová fotka z natáčení 3x22

30. března 2014 v 10:12 | Patty |  Spoilery
Jistě máte v živé paměti fotky z natáčení (Regina/Robin/Roland) epizody 3x22, které jsem včera odpoledne nahrávala do galerie. Dnes k nim přibyla další fotka - z té samé scény, ovšem ta už je opravdu SPOILEROVÁ.

Fotku na svůj instagram postnul Mark Isham, který pro Once Upon a Time skládá hudbu. Poté fotku okamžitě smazal... Chybička se vloudila hochu, fotka mezitím stihla oblétnout celý internet. A něco mi říká, že pro další sérii bude hudbu skládat někdo jiný :-D

Já sice skáču metr dvacet (já miluju spoilery :-D), ovšem někteří fanoušci se vztekají a píšou nenávistné komentáře, které si opět nevyžral nikdo jiný, než Adam Horowitz.

Pokud se chcete na fotku podívat, rozklikněte celý článek.

On the Set - Season 3 (March 29th, 2014)

29. března 2014 v 14:15 | Patty |  Gallery update
V galerii najdete nové fotografie z natáčení. Momentálně se natáčí poslední epizoda - 3x22 "There's No Place Like Home." Na fotkách uvidíte Reginu, Robina a malého Rolanda (Já to dítě prostě zbožňuju, je k sežrání, nemůžu si pomoct. Kdybych s tím už začínala být otravná, dejte mi vědět :-D) Ptáte se, zda jsou fotografie spoilerové, vzhledem k tomu, že se jedná o finále 3. série? Nejsou... No, možná trošku, co se jedné fotky týká, kde se Regina a Robin -----. Katrina Tan, která byla u natáčení této scény na twitter napsala, že se jedná o velkou OMG scénu, v dobrém slova smyslu.

tumblr_n37kydOW671qavzhlo3_1280.jpg 8~7.jpg 3~8.jpg 2~8.jpg 6~7.jpg
GALLERY LINK:


Sneak Peek #2: 3x15 Quiet Minds

28. března 2014 v 9:00 | Patty |  videos › sneak peeks
Druhá ukázka k epizodě 3x15 "Quiet Minds," ve které Emma a David nacházejí Golda, ale jsou napadeni létající opicí. Ještě někdo si myslí, že ta opice je Neal?


DISKUZE ›› 3x14 The Tower

27. března 2014 v 18:38 | Patty |  Diskuze
Čtrnáctá epizoda je za námi. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete rozpovídat. Piště cokoliv, co Vás napadne. Co se Vám na epizodě líbilo, co se Vám naopak nelíbilo, nejlepší moment z epizody, Vaše postřehy i to, jak si myslíte, že by se děj mohl dále vyvíjet. Ráda si to přečtu a také se ráda zapojím do debaty :)

Diskuzi najdete v záhlaví pod rubrikou SHOW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze starších dílů, máte možnost.

Sneak Peek: 3x15 Quiet Minds

27. března 2014 v 7:07 videos › sneak peeks
Na youtube je k dispozici první sneak peek s Reginou a Robinem ze Storybrooku. Být Vámi, rozhodně si ho pustím :-D Škoda, že tam nedali ještě pár sekund navíc...


Regina/Robin Hood TV Guide Spoiler

26. března 2014 v 20:53 | Patty |  Spoilery
Kdy se dočkáme věcí, které byly zmíněny v rozhovoru s Lanou Parrillou?
- Sarah
Brzy, slibuji! Ale více neodkladnou záležitostí je Reginino znovu shledání s Robinem ve Storybrooku. I přestože má tento pár (zapomenutou) historii, nečekejte romantiku. "Je vyděšená. Bojí se své srdce otevřít lásce," říká Lana. "Přišla o tolik věcí. Nevěří tomu, že by tato láska mohla mít potenciál být tak hlubokou a reálnou, o jaké snila."