Dalších 7 spoilerů k epizodě "Souls of Departed"

28. února 2016 v 17:23 | Patty |  Spoilery


1. Nalezení Killiana je prioritou číslo jedna, takže se všichni rozdělí do menších skupin, aby ho našli rychleji.

2. Proč je Podsvětí pokroucenou verzí Storybrooku? Robin a Regina mají teorii. Myslete na slepici a vejce.

3. Připravte se, že budete skrze flashbacky transportováni zpět do první série (a tak trochu i do druhé, v jiné scéně), když se Cora spolčí s nepravděpodobnou osobou, aby své dceři připravila narozeniny, na které nezapomene.

4. Když už je řeč o hrozných rodičích, Peter Pan se vrací. Má to, co Rampelník potřebuje, ale co chce výměnou? Důležitější je, kdo bude v ohrožení, jestliže Rampelník s jeho podmínkami bude souhlasit?

5. Regina stojí před těžkou volbou: dokončit misi nebo riskovat život někoho, koho miluje. Emma, Cora a Henry (starší) k tomuto tématu mají co říct. Čí radu si Regina vezme k srdci?

6. Emma a Killian se znovu shledávají velmi nečekaným způsobem. Jeho objevení se nám poskytne náhled na podmínky podsvětí. Znovu, bude muset být učiněna volba.

7. V epizodě je načat více než jeden příběh. Věděli jsme, že plánem bude záchrana Killiana, ale rýsovat se začne také dodatečný plán. Ale to jen pokud jde o naše hrdiny. Zloduchové mají několik vlastních plánů.

Úryvky ze scénáře:

"Pokud nebudu chtít, nic nenajdeš."

"Ne, ale tvůj popis je docela přesný."

"Nezajímá mě, co jsou zač. Jsou odporní."

"Zabít je tady dole relativním pojmem."

"Zahrával/a sis s magií, které jsi nerozuměl/a."

"Neodejdeme dokud nenajdeme Hooka."


Once Upon a Time se s novými epizodami vrací 6. března.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | E-mail | Web | 28. února 2016 v 20:03 | Reagovat

Zdravím všechny!

Chci připomenout, že stále běží projekty pro Lanu a Bex, případně, pokud o tom nevíte, tak se o tom právě teď dozvíte :D Máme za sebou (snad úspěšný) projekt pro Jennifer Morrison a je na čase začít pracovat na dalších.

Jmenuju se Lucka a jako vy jsem fanouškem Once Upon a Time, hlavně teda Lany. Měla jsem to štěstí ji a některé další herce potkat a chystám se na to znovu. Protože vím, jak moc po tom většina fanoušků touží, a jak moc je to těžký herce potkat, chci se s vámi podělit o svoje štěstí a mám pro vás projekt.

Pokud se pohybujete na některé sociální síti, možná jste si všimli, že se před comic cony často dělají různé knížky se vzkazy fanoušků a organizují se všelijaké dárky. Já bych něco takového chtěla udělat pouze od českých a slovenských fanoušků.

CO: Knížka se vzkazy, dopisy a případně fotky, kde děláte Evil Regal nebo Wicked znak, fanart – kresby a malby, pokud máte talent, případně to může být i digital art ve Photoshopu či jiném grafickém programu. Do vzkazů můžete psát, co pro vás seriál či daná herečka znamená, jestli vám změnila život, pomohla se s něčím vypořádat a podobně. Maximální délka cca A5. Pokud se sejde dost příspěvků, a já doufám, že tentokrát ano, nechám vyrobit knížku. Nezapomeňte se podepsat, jméno či přezdívka, můžete i věk a Twitter, pokud máte.

Je jen na vás, jak to celé pojmete, času je poměrně dost, můžete vymyslet básničku, napsat text do obrázku, pojmout to vtipně, v podstatě cokoliv. Klidně můžete zmínit i své oblíbené páry, ať už je to Outlaw Queen, Stable Queen či Swan Queen a co pro vás znamenají. Pokud jde o páry a fanart, ať je to decentní Emotikona grin A hlavně vaše, ne někde stažené z internetu ;)

PRO KOHO: Lana Parrilla, Rebecca Mader. Lanu jsem potkala na dvou comic conech a přímo na natáčení seriálu, dokonce se mi mě pamatovala, tak bych toho chtěla využít a dát jí něco od všech. Rebeccu jsem potkala jednou a je naprosto úžasná, takže doufám, že pár dopisů pro ni se taky najde. Lana v ČR ještě nebyla, Bex ano.

KDY: Obě, Lanu a Bex, uvidím 1. května na comic conu v Chicagu.

JAK: Vaše vzkazy, dopisy, obrázky či cokoliv posílejte na email „namedlucie(zavináč)gmail.com“. Může to být psané ve wordu či ručně a naskenované. Do předmětu napište jméno herečky.

DO KDY: Termín je do 20. března 2016. Potřebuju dost času dát to všechno dohromady, nechat vytisknout a dost času, aby mi to přišlo poštou, takže tentokrát se termín posouvat nebude.

JAZYK: Vzkazy musí být pochopitelně v angličtině. Pokud anglicky neumíte nebo se bojíte chyb a podobně, můžete to napsat česky/slovensky a já vám to přeložím či pomůžu. Angličtinu jsem studovala na VŠ a od loňského února jsem v Americe jako aupair a ještě tu nějakou dobu budu.

DOTAZY: Pokud se chcete na něco zeptat, najdete mě buď na daném emailu „namedlucie(zavináč)gmail.com nebo na Twitteru @named_lucie nebo případně na tumblru october-lady.tumblr.com. Pokud tohle vidíte na FB, můžete mi napsat zprávu, ale neposílejte mi žádosti o přátelství, nepřidávám si lidi, které neznám. A nekoušu, takže se nestyďte a nebojte napsat ;)

2 Lu Lu | 29. února 2016 v 19:49 | Reagovat

Oh tak nemám rada flashbacky :-x úplne zbytočne sa vracajú do minulosti a postupne ničia tie dobré série zmenami a novými twistami a postavami, ktoré tam predtým neboli a sú tam zbytočne. Príde mi to, že miesto napredovania v kvalite sa snažia takto priživiť na prvej sérii a akurát ju ničia.

Príklad: Lebo veď aj to jak zrazu Hook zabil svojho otca... Regina o tom akože celý čas čušala, nemala jedinú sarkastickú poznámku ani nič a Hook v častiach, ktoré chronologicky nasledovali po vražde, nevyzeral ani trochu sorry, ani v depke, proste to tam nebolo ale dodatočne to pridali a fanúšikovia sa už akože nemajú starať a proste brať, že sa to aj tak stalo :-?

bleh, povedala by som, že preč s flashbackmi, ale niektorých z vás asi práve tie držia ešte ako-tak pri pozeraní, alebo sa mýlim? Ja ich preskakujem, sú hrozné :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama