Storybrooke oficiálně zavírá

21. března 2016 v 18:43 | Patty |  Zprávy od nás
Asi jste v šoku, že se tady z ničeho nic objevuje takovýhle článek.

Ale schylovalo se k tomu už měsíce, ovšem definitivně tomu dopomohla až pauza mezi 5A a 5B, kdy mi došlo, že mi seriál vlastně vůbec nechybí a kdyby se už do vysílání nikdy nevrátil, vůbec by mi to nevadilo. A to je špatně.

Když jsem tuhle stránku od Susan a Katie v roce 2013 přebírala, byla jsem si jistá, že to tady potáhnu až do konce seriálu, protože v té době mě seriál ještě bavil, ale postupem času, zhruba od poloviny 4. série mi začalo docházet, že jediné, co mě tady ještě drží jste Vy, pravidelní návštěvníci. Jenže bohužel jenom tohle někdy nestačí. Ze seriálu se během 4. série stihla stát parodie sebe sama, mé dvě jediné oblíbené postavy, Robina a Reginu, naprosto zničili škálou trapných a nesmyslných zvratů počínaje návratem Mariany, který byl završen Zelenou čekající Robinovo dítě. Navíc, když vím, k čemu se schyluje ve finále... Ten vztyčený prostředníček od scénáristů směrem k nám, fanouškům, vidím přímo před očima. Všechno to teď vypadá jako hodně, hodně špatný vtip. Opravdu chci jako fanoušek OutlawQueen tohle sledovat? Ani náhodou. Vydrbávají s námi už hodně dlouho a dál jim to tolerovat nehodlám. Nehledě na skutečnost, že se z Once Upon a Time stal postupem času Once Upon a Hook s přídavkem CaptainSwan. Když už nezachraňujeme Emmu, zachraňujeme Hooka, když nezachraňujeme ani jednoho, stejně 3/4 epizody hledíme jenom na ně. Ke sledování Hookfestu jsem se neupsala. A můžete si být jistí tím, že od sledování seriálu mě odradila právě postava Hooka, i když špatná rozhodnutí scénáristů tomu taky vůbec nepřidala. Teď už vím, že se nikdy NIKDY znovu nepustím do žádného seriálu, se kterým budou mít co dočinění Horowitz a Kitsis, dva největší lháři, které kdy seriálový svět spatřil.

Věřte mi, když říkám, že tenhle článek píšu s těžkým srdcem, stránku mám moc ráda a přeci jenom jsem tu strávila téměř tři roky. Je mi to opravdu moc líto, na stránku budu vzpomínat jen v dobrém, ale jistě se mnou budete souhlasit, když řeknu, že nelze vést stránku o něčem, co Vás již nebaví a s každou další epizodou ve Vás roste jen čím dál tím větší nechuť, protože v seriálu už nezůstalo nic, co by Vás donutilo se na epizodu alespoň trochu těšit. S čistým svědomím přiznávám, že z 5B jsem žádnou epizodu neviděla a ani se na to nechystám. Scény, které bych případně chtěla vidět (i když, buďme upřímní, na co bych tam měla koukat? Robin dělá křoví, jako postava je jim naprosto ukradený, když prohodí během epizody dvě věty, je to zázrak. OQ mají scény off-sreen.), si můžu pustit na youtube nebo vyhledat v příslušném tagu na tumblr. K tomu opravdu nepotřebuju marnit 43 minut svého času.

Konkurz na případné nové adminy vypisovat nebudu, protože by to nedopadlo dobře a pokud by se našel někdo, kdo by stránku chtěl převzít, dlouho by tady stejně nevydržel. Stránku rušit nebudu, veškeré povídky a informace o seriálu Vám tady zůstanou k dispozici.

Závěrem chci poděkovat Cenicientě za to, že měla tak skvělý nápad a Storybrooke.blog.cz založila a taky Susan a Katie, bez kterých by tahle stránka zanikla už dávno předtím, než jsem se jí ujala já. Samozřejmě neodejdu bez toho, aniž bych Vás odkázala na jinou, aktualizovanou stránku, na které můžete pokračovat ve sledování novinek o Once Upon a Time, a proto určitě navštivte Storybrooke.cz.

Pokud jste článek dočetli až do konce, snad mi to nemáte za zlé a budete na mě v dobrém vzpomínat, ale tohle opravdu nešlo protahovat do nekonečna.

Pokud byste mě chtěli ještě někdy kontaktovat, najdete mě na stránce Arrow-web.blog.cz nebo na emailu arrow-web@email.cz.

Tímto se s Vámi loučím.

Vaše adminka, Patty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 21. března 2016 v 19:53 | Reagovat

Tak musím říct, že tahle zpráva mě docela překvapila, na druhou stranu, když jsem si četla tvé důvody, tak to naprosto chápu. Já být na tvém místě, tak udělám to samé. Já se přiznám, že Once už taky tolik nemiluju jako na začátku. Ty první řady byly nejlepší, jenže pak jsme se dostali k tomu, že je vlastně každý s každým příbuzný a když to má člověk vysvětlovat někomu, kdo se na seriál nedívá, rychle se v tom člověk zamotá. Já mám teda Hooka ráda, ale je pravda, že už není moc zábavné, jak se pořád s Emmou navzájem zachraňují. Je pravda, že se to furt opakuje a je to pořád o tom samém. Ale já na ten seriál asi budu koukat i dál - myslím si, že podobně jako Once to je i s Pretty Little Liars. Už tu mám šestou řadu a naprostá většina věcí ještě doteď nebyla zodpovězena a pořád se to natahuje. Ale řekla jsem si, že i na PLL poctivě dokoukám až do konce. Teď jsem si tak vzpomněla, že podobně jako ty jsem to před pár lety zabalila s The Vampire Diaries - už mě to taky štvalo.
Proto jsem ráda aspoň za seriál jako How To Get Away With Murder, který je totální bomba a já vždycky nedočekavě čekám na novou epizodu - teď teda skončila druhá řada a já už se nemůžu dočkat té třetí ♥ Ale to je jen tak mimo.
Chci ti poděkovat, že jsi to tady po nás přebrala a hezky ses o blog starala. Odvedla jsi tady velký kus skvělé práce!

2 Addie Addie | Web | 21. března 2016 v 20:08 | Reagovat

Všimla jsem si, že jsi poslední dobou z OUAT taková rozmrzelá, tak to byla si jen otázka času, než k tomuhle dojde, ale stejně mě to mrzí, myslím z toho pohledu, že je prostě smutné, když ti oblíbený seriál zkazí až se člověku takhle zhnusí. Jedna věc je, když tě to prostě jen přestane bavit - takhle já třeba skončila s OUAT ještě před koncem minulé řady, tak to nejhorší jsem evidentně už neviděla - ale tohle je už je takové vážnější a je to prostě smutné, co někdy dokáží s těmi seriály vyvést :-? :D Ale aspoň můžeš být pyšná na to, jak jsi tu blog skvěle dosud skvěle vedla :)

3 Lucka Lucka | E-mail | 21. března 2016 v 20:23 | Reagovat

Patty. Bolí ma srdce keď viem že táto stránka končí ale všetci veľmi dobre vieme (presne to čo si uviedla) z čoho toto rozhodnutie pramenilo už dávno. Aj predtým som ti písala že ti ďakujem. Naozaj ďakujem pretože si už ani neviem predstaviť situáciu keby nebolo tvojej stránky. Nespoznala by som tu skvelých ľudí. Skalní fanúšikovia sa skoro všetci rozutekali a vážne už nie je o čo stáť. Poznáš ma veľmi dobre a vieš že som bola naštvaná už veľmi dávno na naše scenáristické duo Edwam, ale.... keby nebolo tvojej stránky (ja viem že si mi písala že to bolo iba preto že si to prebrala od tej Cenicienty) tak by som nespoznala vážne skvelé osobnosti. Zakladateľka stránky tu neuvažovala z nápadom písať poviedky. Ja som zato neskutočne vďačná. Som vďačná za tie šialené diskusie ktoré si tu musela prísnym "tónom" rušiť, za všetky tie poznámky pod čiarou, za ľudí ktorí sa tu schádzali v rôznom stupni rozpoloženia, za nápady čo tu kolovali, za to že sme sa tu navzájom hecovali k písaniu a skrátka za všetko.
S tým písaním by som mala podotknúť, že nebyť stránky, tak by som nezačala tvoriť "scenáristicko básnický tím" so Sisi ktorú chcem vrelo pozdraviť a poďakovať že vydržala toľkú cestu vlakom a prišla ma navštíviť až do Košíc. Ako vraví Natálka "stretlo sa tu spisovateľské duo" :-D Vážne Patty, nápad s písaním bol boží a nebyť toho nikdy sa nedokopem k tomu aby som niečo vydala či niečo písala, skrátka k ničomu. Nikdy by som nemala za priateľky skvelé osobnosti (áno Naálka myslím tým aj teba) a nikdy by som sa tak netešila na tie diskusie po epizóde.
Je mi ľúto kam sme až dospeli pretože to bol, teda to mohol byť luxusný seriál, ale presne ako mi včera povedala Sisi (keď sedela u mňa na gauči) → "na co bych tam měla koukat? Robin dělá křoví, jako postava je mi naprosto ukradený, když prohodí během epizody dvě věty, je to zázrak"(presne tie slová čo si použila ty Patty)

Osobne už nie som na epizódy zvedavá čo je škoda. Na začiatku ma to nabudilo, potom som to nejako sledovala , ale stále to malo úroveň, no teraz tomu zvoní umieráčik... :-( a to mohol byť tak skvelý seriál keby skončil v 3B.

Na záver azda čo dodať? Iba veľké ĎAKUJEM. Fakt dík pretože ..skrátka by som tu spomínala všetko čo som už napísala. Budem rada keď zostaneme Patty v kontakte a vy všetci čo ešte ostávate sledovať seriál → držím vám palce. Ja som rada že som objavila túto stránku. Dala mi naozaj veľa. Hlavne priateľky ktoré mi ostanú hádam do konca života :-D
Zbohom stránka bola si naozaj skvelá 8-) PALEC NAHOR

4 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 21. března 2016 v 20:39 | Reagovat

[1]: PLL to je taky taková kapitola sama o sobě, společně s OUaT tvoří v současné době duo nejhorších seriálů. PLL jsem zabalila po 4. sérii, nedalo se na to dívat, a mám pocit, že i sama Marlene se v tom guláši už dávno ztratila, ale nikdy to nepřizná, místo toho se bude pyšně plácat po rameni, jakou skvělou odvedla práci. How to Get away with Murder je geniální seriál, doporučuju ještě Daredevil nebo Gotham, to je taky vysoká kvalita :)

[2]: Ani nevíš, jak se mi (a fakt mě mrzí, že tohle slovo musím použít) seriál zhnusil. Oni toho za poslední dva roky naslibovali tolik, dostali jsme kulové. Kolikrát jsme v rozhovorech četli, že Robin dostane více prostoru, dozvíme se o jeho temné minulosti a kdesi cosi... houby s octem, místo toho to vypadá, že z něho bude Neal 2.0 se vším všudy. Ani bych se nedivila, že to, co se teď po netu píše v souvislosti se Seanem byla nakonec pravda.

[3]: Tak to doufám, že zůstaneme ve spojení :)

5 Cenicienta Cenicienta | 21. března 2016 v 21:16 | Reagovat

Pattyyyyyyyy, děkuju moc!!! Moc, moc, moc, moc, moc. Děkuju i holkám, které blog vedly se mnou a pak jsem je tu nechala samotné. Ale ty jsi se o blog starala strašně, strašně dlouho a jsem ti za to neskutečně vděčná. Chodila jsem sem každou chvíli, občas jsem něco okomentovala, ale spíš jsem jen svoje vyrostlý miminko sledovala zpovzdálí.
Je to už strašně dávno, co jsem se o Storybrooke starala. To jsme ještě koukaly na Ringer a zoufale doufaly v novou sérii (POŘÁD CHCI NOVOU SÉRII :D). A hlavně. Once Upon a Time byl tenkrát dobrej seriál.
Naprosto to chápu. Naprosto tě chápu, vždyť mně se stalo úplně to samý. Myslela jsem, že problém je v tom, že prostě "prolomili kletbu" moc brzo a tím šel seriál do kytek, ale ne. Oni začali totálně měnit dynamiku toho seriálu a měnit postavy. Ne vyvíjet. Měnit. A pak si s nima hráli, jak se jim zachtělo. Ze Snow se stala nějaká ufňukaná cosi, která se poslední sérii už vlastně ani nezajímá o svou dceru (a syna? kde má jako syna?) a jen všude chodí a snaží se všem (hlavně Regině) kecat do života. Regina se zajímavě vyvíjela a pak se najednou rozhodli, že se jí vlastně až tolik věnovat už nemusí. Co se stalo s Emmou absolutně nechápu. Jako v porovnání s S1 Emmou tuhle Emmu zajímá jen Hook. Fakt, jen Hook. Henry? Pfrr. Její rodiče? Pfrr. Hook. Hook. To prostě ale není ta Emma, kterou nám slíbili v S1. A vůbec, kde je Red, Archie, všichni? Co dělaj s Rampelníkem vůbec nechápu, a Bellino "Nechci s tebou být, počkat, vlastně chci, počkat, vlastně ne, počkat,..." mě taky pěkně vytáčí.
Pamatuju se, že když jsem na to začala tenkrát koukat, tak jsem na internetu četla, že Kitsis a Horowitz konečně dělají seriál dobře. Tak už se jim to zase kazí. A taky si pamatuju, že jsem kdysi i vstávala třeba v šest, abych se na díl podívala ještě než půjdu do školy. A teď se na díl sotva podívám, když vyjde.
Takže naprosto chápu. Naprosto, naprosto, naprosto chápu. A děkuju moc. Dík, že ses o to tu tak postarala a vytvořila komunitu lidí, kteří se sem rádi vraceli.

....
kéžby nám radši obnovili Ringer. :D

6 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 21. března 2016 v 21:37 | Reagovat

[5]: Ringer! To byly časy! :-D Já jim to zrušení ještě pořád neodpustila :-D Co jsem tak četla, tak i Lost měl tenhle problém, takže si myslím, že za to, že šel seriál do kytek můžou jediní dva lidé, všichni víme kdo. On je asi dost zásadní problém taky v tom, že tohle pohádkové téma (a já si to říkala už když seriál odstartoval) není na tolik sérií. Max na 3 a konec. Měli mít aspoň tolik soudnosti a neprotahovat to. Ale tak zase na druhou stranu chápu, že fanoušci Hooka musí každou epizodu slavit. Ugh. Mám pocit, že jak Horowitz tak hlavně samotná stanice ABC se vehementně snaží o to, aby nám ukázali, že Hook je ta nejlepší postava, která kdy v seriálovém světě žila. Chyba lávky. Není. Opravdu, opravdu není. A úplně mě baví lidé, kteří oponují a tvrdí, že se z OUaT nestal seriál jen o Hookovi. Ano, zavírejte před tím oči dál, ale skutečnost je taková, že to seriál o Hookovi je. A pokud nejsi Hook, máš prostě smůlu. Nevím, co je na tom tak těžkého, zredukovat si počet postav, Sněhuli s Krasoněm mohli klidně už dávno upozadit, stejně tak Henryho, děcko nepotřebuje být v centru dění a dát prostor taky jiným postavám. Nikdy jim neodpustím, že vzali tak ikonickou postavu, jakou je Robin Hood a zprasili ji takovým neskutečným způsobem, že to snad ani nemůže být legální. Postavu, na jejíž mytologii by mohli vystavit děj celé série, ale jak říkám... Není to Hook, takže smůla, že jo.

Vím, o čem mluvíš. Během 3. série jsem ještě i já vstávala takhle brzo, abych se na díl podívala. Během 5. série už jsem měla co dělat, abych tu vůbec nahrála promo na nový díl.

7 Natália Natália | E-mail | 21. března 2016 v 21:51 | Reagovat

Och a je to tu ! :-(
Ja začnem asi takto :D Ďakujem za všetko čo som vďaka tomuto blogu mohla zažiť a toho vážne nebolo málo ! :D  Ako začínajúci fanúšik seriálu OAUT som objavila aj tento blog :D Bola pre mňa skvelá vec keď som tu našla všetky informácie spoločne s prekladom, všetky spoilery atď :D ľudia a keď som   zistila že tu môžem spoločne s vami konzultovať všetko čo sa v časti odohralo :D a :-D  :-D  :-D  :-D vypustiť všetky emócie zo seba ... téda to stálo za to :-P
Seriál som milovala ale tento BLOG ešte o to viac :D ja Facebookový zavislák som tu bola častejšie ako tam :D proste sa to inak nedalo inak to nešlo :-D
Písala som komentáre cez PC ale aj cez mobil :D a hlavne odkiaľkoľvek :D či som sedela v škole, na autobusovej zastávke kde chýtám wifi ale aj v zubnej ambulancií na tie názory a emócie som sa tešila ako malá o to viac ma mrzí ... že sa to tak zvrtlo :D ale to ja riešiť nejdem :D :-P

Úprimne povedané stala som sa tak závislá že som celý týždeň myslela len na to čo bude v ďalšej časti :-P Áno viem som chorá O_O áno musím sa liečiť ! :D Ale vďaka poviedkam ... ktoré ste tu pridávali som to zvládala s obrovskou ľahkosťou .... niektoré boli krátke iné dlhé ... :D Ale Každopádne vďaka tomu som spoznala skvelú autorku LUCIU :D áno teba ty ferrari z Košíc ! :D ktorej každé dielo stojí za to odporúčam ! :D všetkým :D :-P
A poviedka ktorá ma dohnala k slzám a na ktorú som sa tešila viac ako na novú epizódu ! :D Co se stalo v minulém roce, zůstane v minulém roce !!!! :D SISI za toto ti ďakujem :D tú poviedku mám celú .... stiahnutú v PC :D a teším sa že si to prečítam ešte raz !! :D  
Patty :D a ty ! teba milujem najviac lebo vďaka tebe sme sa tu mohli schádzať ! plačem som dojatá ! :D a woooow :D
Ćo na záver ! :D och bude mi to chýbať

[4]:
[3]: :-)  :-D  :-?  :-P Pa PA

8 Lucka Lucka | E-mail | 22. března 2016 v 5:15 | Reagovat

Ja sa pripojím k Ceniciente. Tie dlhé hodiny čo som čakala na seriál a sledovala či nevyšla nejaká nová ukážka a v tom čakaní mi pomáhali i komentáre či poviedky, tá radosť keď som skoro ráno vstala aby som si mohla stiahnuť novú časť a pozrela som si ju ráno fakt dvakrát.... a okamžite k nej som napísala aj komentár aby som ho mohla rovno skopírovať a dať sem v okamihu keď Patty pridala článok s názvom KOMENTÁRE (ja viem vadná :-D ).. ale tu išlo hlavne o tú radosť čo sa časom vytratila. A to ma neskutočne mrzí.
Znova si zanadávam. Bude to posledný raz vzhľadom k starým časom O_O  :-D . Ja ako fanúšik OQ som nie nahnevaná, som nasraná... Aj Sisi som to spomínala. Predsa jeden človek nemôže mať v živote toľko smoly aj keby sa neviem čo dialo. Skrátka osoba ktorá prešla toľkú cestu aby sa zmenila a zmenila sa naozaj dosť na záchrankyňu nemohla stratiť tak veľa. Tí čo ma poznajú vedia že fičím na Regine ako na spíde :-D  a skrátka sa nemôžem zmieriť s tým ako na ňu hádžu jednu pohromu za druhou a že im to nevadí a že z nej( z tej ŽENY) spravili iba druhoradú postavu, pričom z druhoradej postavy spravili prvoradú. Áno myslím H00ka. A to ma najviac nasralo. Všetko by som prežila ale vedieť že jej zabijú chlapa (ktorý mi tiež pije nervy ale čo už tu ide o princíp), ktorého jej predtým dali (a to vám bola romanca ako oči) aby jej ho znova vzali a dali a vzali a odrazu dieťa... a skrátka je to na dve veci. Tak, musela som to dať zo seba von :-P .
Ako povedala Natálka, boli tu naozaj skvelé dielka (a keby tak Sisi nežmýkali v práci a nezobrali jej tak všetku kreativitu ešte by boli) a za tie som neskutočne rada.

Navrhujem aby sme tu s pocty k stránke urobili niečo ako ďakovnú nástenku. No niečo také, aby sme vyjadrili poctu k tým starým časom a k tým hodinám nepremárneného času čo sme tu strávili. Ja by som to okamžite spravila a rovnako by som ti udelila Patty ďakovný dekrét za všetko. Hlavne za tvoju trpezlivosť pri tých mojich šialených nápadoch :-D  :-D  :-D  :-D

9 sisi sisi | E-mail | 22. března 2016 v 8:00 | Reagovat

A je to tu dámy a pánové.

Edwam dokázali dát dohromady skvělý nápad na seriál, dík kterému jsme se tu pravidelně scházeli, dlouhodáhle debatovali co-by-kdyby, poznávali skvělé nové lidi, rozvíjeli tvůrčí psaní, a pak stačí pár nenaplněných slibů, dvě naprosto otřesné nudné série, zničit genialitu tři nejlepších postav (těmi myslím Rampelníka, což byl od začátku tahoun seriálu, Reginu, bez které by to nebyla taková zábava a Robina, který na začátku vypadal jako historicky první klaďas v seriálu s inteligencí a vtipnými narážkami) a my se dostali do fáze, kdy je nám za těžko seriálu objetovat z našeho času 43 minut.
Patty, v tomhle tě naprosto chápu, já se ještě nedonutila na žádný nový díl z 5B podívat. A nejhorší je, že mi to ani trochu nechybí...

Jak pravila Lucka, je třeba ti ale Patty poděkovat za to, co jsi tu tolik let vytvářela. Nebýt toho, nezačala bych asi nikdy psát, stejně tak Lucka, a určitě bych neměla to štěstí se podívat do Kosic a poznat tyhle skvělé holky, se kterými jsme si tu pravidelně hodiny a hodiny vypisovali detaily z každého dílu. :-) Takže díky, díky, díky! ;-)

To, že jde (teda spíš už došel) seriál do kopru, inu, co už, Edwam jsou prostě mistři v ničení potenciálu, to jsme viděli už u Ztracených...

Nevím, co víc dodat, snad jen, že doufám, že Once brzo skončí úplně, aby se tak skvělá herečka jako je Lena uvolnila pro nějaký nový a snad lepší projekt.

10 Lucka Lucka | E-mail | 22. března 2016 v 10:04 | Reagovat

Vraví sa, že obyčajným ľuďom stačí málo. Áno stačí, ibaže táto stránka nám dala strašne veľa. Ešte raz "velké dík" adminke :-D  8-)

11 Lucka Lucka | E-mail | 22. března 2016 v 13:30 | Reagovat

Čo sa šikovnosti našich dvoch scenáristov týka, tak som si spomenula že som k tomu raz niečo napísala, ale neuviedla som to tu. Celkovo je to brané ako metafora k smerovaniu tohto seriálu. berte ma športovo, tak ako doteraz, veď už viac blbnúť ani nebudem :-P

Sledoval som krásnu lúku,
všade vôkol slnka jas,
život v nej ma hĺbkou uchvátil,
jasal som nad prírodou zas.
Les nám dáva svoje dary,
aby sme ich využili plne,
v jednej chvíli sa mi marí,
že vidím v tráve mravce malé.
V konároch stromu som zočil drozda,
ako veselo hlávkou pokyvuje.
Medzi listami si čierny pavúk,
na pavučine kvapky rosy zdržuje.
Naplnení krásou v hĺbke duše,
uspokojený krásnym pocitom,
postavil som sa pomaly

a utrel zadok lopúchom...

12 Jenlin Jenlin | 22. března 2016 v 17:15 | Reagovat

Ani trochu sa ti nečudujem.
Nejdem sa tu veľmi rozpisovať, taktiež ďakujem za to, ako poctivo si tento blog viedla, mám to tu naozaj rada, len popri klesaní úrovne seriálu postupne klesala aj moja chuť sa k nemu vôbec vyjadrovať : D
Pozdravujem vás všetkých čo ste sem chodili veď viete <3
A prajem nám iba samé super nedodrbané seriály, ktorým sa oplatí venovať čas, emócie a nejaké miestečko v srdiečku ^^

13 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 22. března 2016 v 17:43 | Reagovat

Děkuji všem za milé komentáře, jsem ráda, že jsem Vám to tu za ty roky zpříjemnila :)

14 Olše Olše | 26. března 2016 v 11:39 | Reagovat

Moje slova ! Těším se na každou epizodu jen na OQ..a čeho se dočkám ? Jedna ani ne minutová scéna a zbytek dílu to jede hezky o Emmě a Hookovi. -.- Ještě ke všemu všechny spoilery na finále 5.série ukazují, že bude konec Outlawqueen. To už to pak asi celé pojede jen na Hookovi. Dřív se tam i hodně objevoval Henry a teď ho zakopali k ostatním..

15 Patry | admin Patry | admin | 26. března 2016 v 23:12 | Reagovat

[14]: ano, to je přesně to, co jsem tu naznačovala a právě proto jsem se sledováním přestala ještě dřív, než tahle skutečnost nastane.

16 Patty | admin Patty | admin | 26. března 2016 v 23:14 | Reagovat

[15]: * překlep ve jménu.

17 Olše Olše | 27. března 2016 v 13:37 | Reagovat

[16]: Já sleduji asi měsíc, takže jsem viděla všechny díly prakticky najednou a vidím neskutečný posun dolů..právě tím, že se vše točí kolem Hooka..Neskutečně mě to mrzí, protože i vté 4.sérii byl hodně Hook, ale stále to dokázali uhrát tak, že tam nebyl moc, ale teď už to není ono. A jestli bude konec OQ tak už mě tam nic nedrží :D Jedině, že by se nám vrátila Evil Quuen a všem tam hezky zatopila :D

18 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 27. března 2016 v 13:43 | Reagovat

[17]: Pro mě už seriál došel do takového stadia, že už to bohužel ani Lana nezachránila. Protože i když Lana dramatické scény hraje na výbornou, už mě fakt nebaví pátým rokem sledovat, jak Regina co druhý díl brečí. Už jsem z toho prostě unavená. Ať zlá či hodná, nikdy jí nic nevyjde, být jí jdu si hodit mašli nebo nasednu do auta a jedu někam, kde mě trapka Emma nenajde, protože za většinu toho, co se Regině stalo může beztak ona. Spasitelka jak blázen.

19 Lucka Lucka | E-mail | 27. března 2016 v 14:38 | Reagovat

[18]: HURÁ!!!! Konečne to niekto povedal poriadne nahlas a namusela som to byť ja :-D Ja to už vravím poriadne dlho že skrátka človek v normálnom svete nemôže mať toľko smoly ako tu nakladajú Regine. Nemáš hrb? Na, dáme ti dva.... Ja som vďačná že si to môžem na Prima COOL pozrieť od začiatku a naozaj je tam neuveriteľný posun nie ku dnu, ale do r***. Končím dielom 3x22 ktorý mal byť naozaj celkovým koncom celého seriálu. Síce ja niesom veľmi seriálový fanúšik, ale prečo to kruci neskončili ako Hart of Dixie, alebo niečo podobné ako bol JAG. Sú spolu koniec. Čo iné tam máme ešte riešiť??? Nechápačka... A Emma? Ako v tom nebudem písať ďalej, moja básnička o Emme spasiteľke vystihla všetko a to že ju zabíjam v každej poviedke tiež :-D a samozrejme najlepšia je tá, v ktorej nie je 8-).
A ako si tak všímam trend ostatných seriálov tiež to tam ide od desiatich k piatim a celkovo už scenáristi nemajú čo vymýšľať. Aspoň v seriáloch čo si občas pozriem no.... Tento bol výnimočný a práve to ma na tom mrzí najviac... BOL

20 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 27. března 2016 v 14:56 | Reagovat

[19]: Ze seriálů co momentálně vysílají doporučuju Agents of Shield, Gotham nebo Daredevil. To je aspoň pořádná kvalita. ;-)

21 Lucka Lucka | E-mail | 27. března 2016 v 14:58 | Reagovat

[20]: veľmo pekne ďakujem ale to prvé sa mi nepáčilo od prvých troch sekúnd, film Daredevil ma neoslovil a najlepší Batman bol dvojka s Catwoman. Scéna so sprejmi v obchodných mikrovlnkách je legendárna :-D

22 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 27. března 2016 v 15:01 | Reagovat

[21]: :-D Buď v klidu, seriál Daredevil má s tou filmovou katastrofou společného akorát tak to, že hrdinou je Daredevil. A Gotham není o Batmanovi jako takovém (v tom seriálu je totiž ještě dítě), ale sleduje vývoj detektiva Jamese Gordona a to, jak vznikli záporáci Gothamu.

23 Lucka Lucka | E-mail | 27. března 2016 v 15:04 | Reagovat

[22]: Ďakujem za výklad, ja už si nejako poradím :-D  Mimo to si dávam od seriálov chvíľu pokoj kým nenarazím na nejaký čo ma zaujme, chytí za srdce a tak. Tento bol super a prežila som vďaka nemu super hodiny a hodiny, no už je koniec. Ale ako hovorím ja si poradím (však na telku mi sadá prach - ja ju veľmi nepozerám) existujú ešte knihy a pokiaľ nenájdem takú čo sa mi bude páčiť, ja si ju napíšem :-D

24 Lucka Lucka | E-mail | 27. března 2016 v 15:06 | Reagovat

a čo ma najviac mrzí nie je vývin seriálu, ale to že si nemohla prísť do Košíc ;-)

25 Celene Celene | Web | 28. března 2016 v 11:38 | Reagovat

je mi vážně líto, že končíš, ale mám Ti opravdu za zlé ten brutální spoiler, to sis mohla odpustit... kvůli tomu jsem to neokomentovala hned, jak jsem to dočetla, protože to mě vážně naštvalo. A jak jsi začala hejtovat ty scénáristy, no prostě konec... :D Nechápu to označení za lháře. Jinak je ale pochopitelné, že nemůžeš vést stránku o seriálu, který Tě vůbec nebaví. Je to škoda no, ale upřímně už jsem sem chodila méně často právě kvůli těm spoilerům. Mám ráda stránku na edně http://www.edna.cz/once-upon-a-time/ , tam jsem na něco takového ještě nenarazila. Závěrem chci dodat jen to, že na sebe třeba v tom blogovém světě ještě narazíme, když se třeba rozhodneš založit jiný blog o něčem, co je Tvému srdci bližší :) Ať se Ti daří :)

26 Cenicienta Cenicienta | 30. března 2016 v 22:55 | Reagovat

[25]: kde je ten spoiler jako na plnou hubu daný? i všechny ostatní spoilery dává Patty vždy pod čarou nebo uvádí, že se jedná o spoiler.

27 Celene Celene | Web | 8. dubna 2016 v 17:40 | Reagovat

[26]: "Navíc, když vím, k čemu se schyluje ve finále... Ten vztyčený prostředníček od scénáristů směrem k nám, fanouškům, vidím přímo před očima. Všechno to teď vypadá jako hodně, hodně špatný vtip. Opravdu chci jako fanoušek OutlawQueen tohle sledovat? Ani náhodou. " každej kdo není úplně blbej si to přeloží = Robin umře

28 GuesWho GuesWho | E-mail | Web | 27. dubna 2016 v 11:08 | Reagovat

Njn seriál upadá už dlhšiu dobu ale stále stojí za to ho pozerať :)

29 nicol nicol | Web | 30. května 2016 v 14:32 | Reagovat

ahojky, mam a tebe takový dotaz, myslíš že bch si ten blog mohla vzít po tobě?

30 nicol nicol | Web | 1. června 2016 v 18:35 | Reagovat

prosím prosím vrat se zpátky :)

31 Get A Loan Get A Loan | E-mail | Web | 18. října 2018 v 11:29 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">legit online loans</a> bad credit loans <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>credit loans guaranteed approval</a>

32 Online Lenders Online Lenders | E-mail | Web | 21. října 2018 v 0:50 | Reagovat

payday in advance <a href="https://loans2019.us.com/">loans online direct</a> installment loans online <a href=https://loans2019.us.com/>personal loans online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama