Spoilery

Once Upon a Time nám představí mentora Emmy

23. února 2016 v 21:58 | Patty


Ve 20. epizodě, která dostala název "Firebird," se v hostující roli objeví herečka Rya Kihlstedt. Stvární roli Cleo, poskytovatelky půjček ke splacení kaucí, která měla drsné mládí a věří pouze svým instinktům. Je popisována jako někdo, kdo "za drsným zevnějškem skrývá silnou pečovatelskou stránku, kterou moc často nenechvá vyplout na povrch."

Pokud se Vám zdá, že se svým popisem hodně podobá Emmě z 1. série, je to tím, že Cleo byla Emminou mentorkou dlouhou dobu předtím, než na její dveře zaklepal Henry.

"Chystáme se prozkoumat období v životě Emmy, které jsme ještě nikdy předtím neviděli. Uvidíme jaký byl její život předtím, než se stala poskytovatelkou půjček ke splacení kaucí. Už bylo na čase!"

V Podsvětí se setkáme s Nealem

22. února 2016 v 19:01 | Patty

Fanoušci o návratu Michaela Raymonda-Jamese spekulovali tak dlouho, až se všechny spekulace ukázaly býti pravdivé. TV Line před chvílí zveřejnil informaci o tom, že se herec ve 100. epizodě vrátí a zopakuje si tak roli Neala/Baelfirea, který ve druhé polovině 3. série zemřel.

Michael Raymond-James se minulý měsíc vplížil do Vancouveru, aby natočil scénu pro epizodu "Souls of Departed," ve které Neal, Emmina pravá láska, zachrání život nedávno zesnulému Hookovi.

TV Line: 11 spoilerů k epizodě "Souls of Departed"

22. února 2016 v 8:04 | Patty

Do premiéry 100. epizody s názvem "Souls of Departed" zbývají ještě celé dva týdny, ale již nyní si můžete přečíst několik spoilerů k epizodě, které zveřejnil server TV Line.


1. Premiéra 5B odstartuje jednou z nejsilnějších a velice emotivních scén, které jsme kdy v seriálu viděli, poskytne zadostiučinění příběhům minulým i současným.

2. Epizoda je trochu více zaměřená na Reginu, jak v současnosti tak i ve flashbacích, ve kterých bude Regina slavit narozeniny, a kde někdo překvapivý dá Zlé královně dar, po kterém touží.

3. Případ chybné totožnosti zanechá jednoho z hrdinů trochu nervózního.

4. Postava, se kterou jsme se poprvé setkali v pilotní epizodě, a kterou jsme již chvíli neviděli, se znovu vynoří ve chvíli, kdy to nejméně čekáte.

5. Pod dohledem Slepé čarodějnice, se v Podsvětí v Babiččině bistru podávají perníčky a děti.

6. První setkání mezi dvěma postavami, které bude tak trochu mlhavé.

7. Klíč k pokoji č. 8 zapříčiní milý moment mezi Henrym a Emmou.

8. Nedávno zesnulý Hook už zažil lepší dny.

9. Čajový šálek se znovu objeví na scéně a vyvolá flashback "ztracené" scény mezi Rampelníkem a Belle.

10. Na konci epizody jedna z postav zažije zvrat štěstěny.

11. Od první chvíle, kdy je odhalen vládce Podsvětí, je jasné, že si Greg Germann hraní Háda neskutečně užívá.

Na vodách připlouvá kapitán Silver

18. února 2016 v 21:35 | Patty

Až se 5. série vrátí s novými epizodami, fanouškům bude představen nový pirát s bouřilivou minulostí. Server ET Online zveřejnil informaci o tom, že herec Costas Mandylor byl obsazen do role kapitána Silvera a objeví se tak v jedné z epizod 5B.

Podrobnosti obklopující tohoto tajemného nově příchozího jsou drženy pod pokličkou, ale jistí si můžete být tím, že má společnou minulost s Killianem Jonesem aka kapitánem Hookem.

Ačkoliv spekulace nebyla potvrzena, vypadá to, že by kapitán Silver mohl být darebným pirátem z románu Ostrov pokladů.

Název epizody 5x20

17. února 2016 v 21:02 | Patty

Mladá Regina a Zelena obsazeny

10. února 2016 v 14:26 | PattyO probíhajícím castingu na mladou Reginu a Zelenu jsem Vás již informovala v tomto článku. Nyní už známe také tváře hereček, které si ve flashbacích v epizodě 5x19 "Sisters," zahrají 10letou Reginu a 12letou Zelenu.

Reginu v této epizodě ztvární herečka Ava Acres, která se objevila napřílad v seriálech Agents of S.H.I.E.L.D. či Crazy Ex-Girlfriend. Role Zeleny se ujala anglická herečka Isabella Blake-Thomas.

V této epizodě se s velkou pravděpodobností vrátí také Barbara Hershey jako Cora Mills, matka obou dívek.

Název epizody 5x19

5. února 2016 v 19:14 | Patty

Prohlédněte si první fotografii Háda

4. února 2016 v 16:53 | Patty
Server EW zveřejnil exkluzivní fotografii vládce Podsvětí Háda, se kterým se budeme během 5B pravidelně setkávat, v podání Grega Germanna.


Při příležitosti 100. epizody se hrdinové a darebáci seriálu vydají do pekla. Doslova. Tam na ně, na místě, které vypadá jako pokroucená verze Storybrooku, bude čekat nový hlavní záporák s tváří herce Grega Germanna.

"Hádes je zábavnou, nekonečnou kreativní výzvou," říká Germann. "Tvůrci ho přivedli k živou se stejnou nepředvídatelností, s jakou se pouštějí do zbytku seriálu."

Výkonný producent Edward Kitsis dodává, "Hádes je velmi nebezpečný chlápek, ale to neznamená, že si nemůžete užít zábavu, když jste Ďábel." Zábava pro Háda znamená méně zábavy pro obyvatle pekla, včetně Hooka, kterého naši hrdinové chtějí zachránit poté, co se v zimním finále obětoval.

"Když jdete na místo, které je obklopené smrtí a myslíte si, že se můžete dostat ven, nemusí to být jednoduché," varuje Kitsis a říká, že minulost všech se vrátí, aby je pronásledovala.

Casting na mladou [SPOILER] a [SPOILER]

3. února 2016 v 11:48 | Patty
Podle všeho to vypadá, že nám v epizodě 5x19 bude skrze flashbacky přiblíženo Reginino a Zelenino dětství. Právě totiž probíhá casting na mladou Reginu i Zelenu.

[MLADÁ REGINA] 9 - 11 let, bude hrát 10letou. Opomíjená a osamělá, touží po přátelích. Stále mnoho let předtím, než se stala Zlou královnou, nemá zájem plnit královské povinnosti, kterými se zabývá její matka a je odhodlána zaplnit díru ve svém srdci.

[MLADÁ ZELENA] 11 - 13 let, bude hrát 12letou. Dosud se nezměnila na zlou, Prohnanou čarodějnici ze Země Oz. Žalostně chudá a opovrhovaná otcem kvůli svému magickému daru, jediné, co si Zelena přeje je útéci svému hroznému osudu. Jednoho dne však zjistí, že jediným klíčem k úniku může být magie, kterou tak nenávidí. To jí dá šanci dokázat svou hodnotu a navždy změnit svůj život.

Název epizody 5x18

27. ledna 2016 v 8:39 | Patty
 
 

Reklama