Spoilery

Spoilery: MM & David, Cizinec & Emma

25. ledna 2012 v 18:00 | Cenicienta
Další spoiler scoop od TVline.com, tentokrát zaměřený na dva páry: Mary Margaret & David a Cizince a Emmu.

 • V několika dalších dílech bude cizinec a jeho spisovatelství jasnější, jak slibuje jeden z tvůrců, Adam Horowitz. "Dozvíme se, co má v plánu s Emmou - jak po té stránce romantické, tak po té stránce, která je spjatá s kletbou a hlavně s Henryho knížkou."
 • Otázka: Co nás čeká s Mary Margaret a Davidem? Prý nebudou moc ztrácet čas, aby pusu z minulého dílu posunuli na další stupeň. Horowitz slibuje, že brzo začnou s aférkou, o které ví, že je špatná, ale zároveň správná. Regina se samozřejmě bude snažit, aby to její velká nepřítelkyně neměla tak jednoduché.

Na co se můžeme těšit v dnešním / zítřejším díle.

22. ledna 2012 v 17:30 | Cenicienta
Nečekejte tu nic nového. Pokud pravidelně sledujete všechny články na tomhle blogu, nic nového se nedozvíte. Jen tak pro rekapitulaci.
ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!
 • 10. díl Once Upon a TIme se bude jmenovat 7:15 A.M, což by mělo referovat k tomu, že Mary Margaret i David Nolan chodí každý den v 7:15 ráno k Granny's, jen aby se viděli.
 • Na Storybrooke se blíží bouřka. V součastnosti zachrání David Mary Margaret od pádu do rokle, když se snaží vrátit holuba k jeho hejnu. V pohádkovém světě mnohem smělejší Sněhurka uzavře dohodu s Rampelníkem a proplíží se do zámku, aby viděla prince Krasoně před jeho svatbou.

SPOILERY: 1x8 - 1x15

18. prosince 2011 v 16:01 | Cenicienta
Jak název článku napovídá, článek obsahuje spoilery prozrazující budoucí průběh dílů. Chcete-li zůstat překvapení, nečtěte dál. Spoilery také nejsou na 100% potvrzené, spíš tak na 90%.
Spoilery pochází z http://fyeahsnowandcharming.tumblr.com, takže pokud tyto informace kdekoliv použijete, byla bych ráda, kdybyste použili odkaz jak na tento blog, tak na výše zmíněný tumblr.

01x08 - Desperate Souls
Epizoda zaměřená v pohádkovém světě na Rampelníka.
Dozvíme se víc o Emmině dohodě s Mr. Goldem. Bude to komplikovanější, než si Emma původně myslela.
Fotka výše je ze Sněhučiny fotogalerie. Je na ní Jennifer Morrison, Emma, držící noviny, které hlásají: "Bývalá vězeňkyně Emma Swan porodila dítě za mřížemi."
Emma se v tomto díle kvůli něčemu šíleně naštve, což by mohl být právě ten novinový článek - a v naštvání rozbije toustovač. Mary Margaret se jí ptá, jestli je rozbitý, na což Emma odpoví: "Už ano. Potřebovala jsem do něčeho praštit." Ve dvěřích se pak objeví Mr. Gold a říká: "Slyšel jsem, co se stalo. Taková nespravedlnost." Scéna se natáčela nadvakrát, podruhé místo nespravedlnost řekl "dotěrnost".

Spoilery: Rampelník, sirény, řecká mytologie, šerif - Robin Hood

7. prosince 2011 v 11:38 | Cenicienta
 • Dozvíme se víc o Mr. Goldovi a jeho pohádkové minulosti alá Rampelníkovi už v osmém díle. "Dozvíme se, odkud pochází," tvrdí Jane Espenson. Na otázku, zda je doopravdy zlý, odpověděla: "Je to s ním divoké. Jeho motivy jsou vždycky velmi komplikované."
 • Rampelník má syna a bude se ho snažit ochránit od války. (vzpomínáte na to, co říkali tvůrci seriálu? že jsme možná otce Henryho už poznali? dobře, to je jen spekulace...)
 • Brzy se také dočkáme krásné ženy, která bude hrát v pohádkové minulosti sirénu - pro muže je těžké a prakticky nemožné ignorovat svádění sirén a právě tahle siréna bude mít zálusk na jistého krasavce. (ano, ano, prince Charming/Krasoň) Nepotvrzeným spoilerem (tedy spíše to jsou jen dohady fandů), je, že se ho bude snažit svést už po té, co poznal Sněhurku (ale ještě s ní není) a tak na sebe vezme podobu Sněhurky... Teď se dokonce natáčí scény ve vodě a GInnifer (Sněhurka) o tom tweetovala, takže je to čím dál tím víc pravděpodobné.
 • Emma se dostane do konfliktu s editorem časopisu Mirror.
 • Emmy dohoda s panem Goldem se zamotá a bude ještě komplikovanější, než to Emma čekala. Toho se dočkáme v Rampelníkově epizodě (tedy v osmičce, v lednu)
 • Pohádková minulost doktora Whalea na sebe také nenechá dlouho čekat.
 • Z velké smrti, která nás čeká už v příští, sedmé epizodě, můžeme vyřadit Ruby a Henryho. (já tedy mám svůj velký typ už z proma:))
 • "Nepřekvapilo by mě, kdybychom v show viděli pohádky z jiných kultur," řekla Jane Espenson. "Takže se koukejte po něčem, co není zrovna Švýcarské." Takže po Jeníčkovi a Mařence (Hansel and Gretel), kterých se brzo dočkáme, se dveře otevírají řecké mytologii, východním tradičním pohádkám, prostě spoustě materiálu, která by mohla vydat i na padesát sérií a dva filmy =D.
 • Kdo je šerif ve skutečnosti se dozvíme už v příštím díle - někteří z nás už mají své odhady, které byly dost možná promem jen potvrzeny. Jamie Dornan, herec, který hraje šerifa ale tvrdí, že šerifova pohádková minulost měl být původně někdo úplně jiný. "Ale nakonec to dopadlo jinak, kvůli autorským právům." Neřekl sice kdo měl být, ale když se ho zeptali: "Robin Hood?" řekl: "Asi ano."
 
 

Reklama