Spoilery

Název epizody 5x17

20. ledna 2016 v 10:14 | Patty

Název epizody 5x16

17. ledna 2016 v 10:24 | Patty

TV Line: Spoilery k zimním premiérám - Once Upon a Time

13. ledna 2016 v 15:18 | Patty


Datum návratu: 6. března 2016

Téma 5b, "nedořešené záležitosti," se projeví hned v premiéře (aka 100. epizodě), když se Emma, Rampelník a ostatní střetávají s nepřáteli a rodinou v Podsvětí, které z malé části vypadá jako "podivná verze Storybrooku," říká výkonný producent Adam Horowitz. A i přestože se naši hrdinové vydali zachránit Hooka, "Je tento podnět pouze špičkou ledovce," vyjasňuje Horowitz. "Je to jen náš způsob, jak vstoupit do jiného světa s nepřeberným množstvím příběhů, které mají dopad na všechny naše postavy." Jak bude příbě pokračovat, Emma nebude moci přenést přes srdce, že její role Spasitelky je pouhým začátkem. Krasoňovi zjistí, že "jejich bezhlavý výlet do Podsvětí a to, že dítě nechali doma, má své následky," zatímco Regina a její matka mají "zajímavé" znovu shledání a Hádes, vládce Podsvětí, skrývá "důležité" spojení s některou z postav. Belle, i přestože zůstala ve Storybrooku, bude do hlavního příběhu ve velké míře zapojena (stejně tak Zelena), a Ruby s Mulan se znovu ukáží v 18. epizodě.

Vrací se ve 100. epizodě Neal?

11. ledna 2016 v 17:49 | Patty
Mark Isham, který skládá hudbu k Once Upon a Time postnul na svůj instagram velice zajímavou fotografii, kterou následně urychleně zase smazal. Jedná se o fotografii hudebního podkladu ke 100. epizodě (5x12 Souls of Departed) s názvem Neal's Warning (v překladu Nealovo varování), která by mohla naznačovat návrat Michaela Raymonda-Jamese jako Neala.


Název epizody 5x15

11. ledna 2016 v 15:14 | Patty

Once Upon a Time obsazuje Gastona z Krásky a Zvířete

8. ledna 2016 v 22:40 | Patty

Předtím, než Kráska našla své Zvíře, byl tady Gaston, do jehož role byl obsazen herec Wes Brown (Psych, True Blood). Gaston se objeví v jedné z epizod jarního bloku, v epizodě, ve které nám bude skrze flashbacky poodhalena minulost Belle ještě předtím, než potkala Rampelníka.

Možná jste z této zprávy trochu zmatení, protože s Gastonem jsme se již setkali během 1. série, v epizodě "Skin Deep," kde si ho zahrál herec Sage Brocklebank. Role byla přeobsazena a Brocklebanka v 5B nahradí výše zmíněný Brown.

Hádes odhalen jako hlavní záporák 5B

21. prosince 2015 v 22:32 | Patty

Server EW před chvílí odhalil to, o čem mnozí už delší dobu spekulovali. Herec Greg Germann, o jehož obsazení jsem Vás před několika týdny informovala, byl skutečně obsazen do role Hádese, ďábelského diktátora Podsvětí.

"Ve druhé polovině 5. série potkáme Once Upon a Time verzi Háda," říká Adam Horowitz. "Zatímco je jeho postava inspirována jak mýty tak filmovou Disney verzí, jak už máme ve zvyku, přizpůsobíme si ho našim představám."

Germann by se měl poprvé objevit hned v premiérové epizodě 5B, která je zároveň také jubilejní 100. epizodou seriálu. V této epizodě se Emma se svou rodinou a přáteli vydává do Podsvětí zachránit Hooka. "Hádes má překvapující spojení s jednou z našich postav," říká Kitsis. "Ještě předtím, než všichni poběží na Twitter, aby tam vyjádřili svůj názor, musím upozornit, že není ničí příbuzný, pouze má s některou z postav spojení."Dorotka již zná svou představitelku

19. prosince 2015 v 10:38 | Patty

Herečka Teri Reeves získala roli Dorotky Gale z Kansasu, která od doby, kdy jsme ji naposledy viděli, dospěla ve "statečnou bojovnici dobra," se kterou se budeme pravidelně během bloku 5B setkávat.

Poté, co se ve 3. sérii, v epizodě "Kansas" vrátila domů, se nyní Dorotka vrací zpátky do země Oz, aby magickou zemi ochránila před prohnanou čarodějnicí. K tomu bude potřebovat navázat nová přátelství a objevit v sobě sílu, které si předtím nebyla vědoma.

Dorotka v podání Teri Reeves se poprvé objeví v epizodě 5x16.

Do Once Upon a Time se vrací Dorotka

8. prosince 2015 v 21:23 | Patty


Once Upon a Time má v plánu znovu navštívit odvážné děvče, které jsme měli možnost vidět v epizodě 3x20 "Kansas." Není jím nikdo jiný než Dorotka, kterou si tehdy zahrála Matreya Scarrwener.

S Dorotkou se znovu setkáme během druhé poloviny 5. série, rozdíl bude však v tom, že Dorotku uvidíme starší, bude jí mezi 20 - 30 lety a uvidíme, že z "ikonické dívenky z Kansasu" vyrostla v "odvážnou bojovnici dobra." Poté, co byla poslána zpět domů pomocí stříbrných střevíčků, se Dorotka znovu vrací do země Oz, aby magickou zemi získala zpět od Prohnané čarodějnice, kterou Regina vyhostila ze Storybooku.

Script tease #3: 5x11 Swan Song

6. prosince 2015 v 19:32 | Patty

LEROY
Je tady víc než jeden Temný?

DAVID
To je dlouhý příběh --

LEROY
Na tom nezáleží. Nás je sedm.

ŠŤÍSTKO
Šest. Šmudla je pořád stromem.
 
 

Reklama