Spoilery

Script Teases: 5x11 Swan Song

4. prosince 2015 v 16:34 | Patty

ROBIN HOOD
Ne... Naše dítě si zaslouží svou nejlepší šanci.

REGINA
A to není s tebou.


REGINA
Nelíbí se mi, kam to směřuje --

EMMA
Regino, potřebuju, abys ten slib teď dodržela. A potřebuju, abys přísahala, že to nikomu neřekneš.

Do 100. epizody se vrací Henry

4. prosince 2015 v 16:24 | Patty


Zdá se, že nás čeká velké rodinné shledání.

Herec Tony Perez si ve 100. epizodě zopakuje roli prince Henryho, otce Reginy. Regina se tak znovu shledá s oběma rodiči, protože návrat její matky, Cory, byl ohlášen již před několika týdny.

Podrobnosti o Henryho návratu jsou samozřejmě drženy pod pokličkou, ale vzhledem k tomu, že Hook přivedl Temné z Podsvětí, mělo by nám to dát malou nápovědu k tomu, co se chystá.

Reginin otec se poprvé objevil v 1. sérii, kde jsme se dozvěděli, že Regina rozdrtila jeho srdce, což jí umožnilo aktivovat Temnou kletbu.

Rachel Shelley se vrací jako Milah

1. prosince 2015 v 21:06 | Patty

Herečka Rachel Shelley se vrací a v epizodě 5x14 "Devil's Due" si zopakuje roli Milah, první manželky Rampelníka.

Script tease #4: 5x10 Broken Heart

29. listopadu 2015 v 12:04 | Patty

MARY MARGARET
Sdílíme jedno srdce, protože jme riskovali stejně jako Emma. To v téhle rodině děláme. Zachraňujeme jeden druhého. Důvěřuj Emmě.

Oliver Bell byl obsazen do role mladého Hooka

27. listopadu 2015 v 18:23 | Patty

V zimním finále 5. série, v epizodě "Swan Song" se ve flashbacích podíváme do dob Hookova dětství. Do role mladého Hooka byl pro tuto příležitost obsazen herec Oliver Bell.

Název epizody 5x14

27. listopadu 2015 v 9:33 | Patty

Script tease #2&#3: 5x10 Broken Heart

24. listopadu 2015 v 9:39 | Patty

BELLE
Měli bychom jít do knihovny. Máme spoustu práce.MARY MARGARET
Emmo. Máme tě rádi, ale...
EMMA
Nevěříte mi.

Script Tease: 5x10 Broken Heart

19. listopadu 2015 v 20:55 | Patty

REGINA
Tohle šílenství musí přestat.

Bailee Madison se vrací

17. listopadu 2015 v 12:27 | Patty

Dalším navrátilcem, se kterým se v 5B setkáme, je herečka Bailee Madison, která si v epizodě 5x13 "Labor of Love" zopakuje roli mladé Sněhurky.

Co nás čeká v posledních čtyřech epizodách 5A?

16. listopadu 2015 v 10:27 | Patty
"Spousta otázek, které si diváci kladli a spouta záhad, které jsme nastavili na začátku série, budou v neděli večer zodpovězeny," naznačuje Kitsis. "Zjistíte proč Emma dělá to, co dělá a zjistíte také více o kletbě."

"Tyto dvě epizody, doufejme, posílí příběh," dodává. "Dáme Vám nějaké odpovědi a začneme se pomalu přibližovat zimnímu finále série."

Aby to bylo ještě více vzrušující, bude dvouhodinový speciál zahrnovat také návrat dvou nejvíce milovaných krásek seriálu: Ruby a Mulan.


"Zjistíte, co Ruby za poslední rok dělala," říká Kitsis. "Ruby a Mulan budou velmi nápomocné Meridě, která zjistí, že má její království problémy."

Trochu to zní jako pohádkoví Charlieho andílci. "Ano!" směje se Kitsis. "Je to takový tým mstitelů."

A co ve zbylých epizodách 5A čeká na naše oblíbené páry?

Rumbelle

Vypadá to, že pokaždé, když Belle a Rampelník projdou skrze nějakou zkoušku jejich vztahu, na cestě ke štěstí se objeví další překážka. Jak jsme viděli, Rampelník je nyní oficiálně považován za hrdinu, ale bohužel, ani to neznamená, že automaticky získá dívku svých snů.

"Myslím si, že je před námi spouta dramatu týkající se jejich vztahu," varuje Kistis. "Samozřejmě víme, že se Rampelník velice těžce snaží změnit své způsoby a dostat ji zpět a budeme muset zjistit, zda už náhodou není příliš pozdě."

CaptainSwan

"Řekl bych, že následující tři epizody budou zahrnovat nějaké CaptainSwan drama," říká Kitsis. "Pokud máte rádi CaptainSwan, pokračoval bych ve sledování."


I přestože se v posledních čtyřech epizodách 5A dočkáme více odpovědí ohledně Emminy temnoty, neočekávejte, že celá Dark Swan dějová linie v zimním finále skončí.

"Některé elementy příběhu budou uzavřeny, ale dozvuky celého Dark Swan příběhu budete pociťovat po zbytek série," říká Horowitz. "V tomhle ohledu to není zcela samostatně stojící polovina série, kdy vše, co se stalo, bude uzavřeno a začneme s něčím zcela novým. Druhá polovina série bude s tou první propojena způsobem, který jsme v minulosti ještě neviděli."

A co se skrývá za prstýnkem, který dal Hook Emmě? Tohle téma se ještě bude řešit. Nemůžeme Vám říci, komu ten prsten předtím patril, ale prozradíme, že jeho předchozího majitele jsme již viděli.

Snowing

Vzhledem k tomu, že je jejich dcera stále Temná, bude ve vztahu Sněhurky a Krasoně i nadále panovat napětí. "Charmingovi mají momentálně velice vzpurnou dceru a většinu roku se jí snaží pomoci najít cestu zpět," říká Kitsis o tomto ikonickém páru.

Navzdory tomu, že tento na pohled dokonalý pár zažil tuhle sérii několik skutečných hádek, nemění to nic na skutečnosti, že jsou pro sebe stvořeni. "Jejich láska je pravá," potvzuje Kitsis.

"Vždy jsme chtěli z ikonického páru udělat pár skutečný," říká Kitsis. "Již po pilotní epizodě jsme je viděli bojovat společně a vždy je s radostí ukazujeme jako skutečný pár."

SwanQueen

Dynamika mezi Reginou a Emmou byla v této sérii ještě posílena a to zejména ve flashbacích z Kamelotu. Co dalšího na tyto dvě dámy čeká?

"Myslím si, že jejich přátelství bude i nadále sílit a prohlubovat se, což se bude odvíjet od toho, že toho společně budou zažívat víc a víc," říká Horowitz. "Jak se budeme blížit zimnímu finále série, uvidíme mezi nimi několik napjatých scén."

OutlawQueen

Nastražte uši! Váš oblíbený zlodějíček dostane na obrazovce více prostoru. "Jak bude série pokračovat, bude hrát Robin Hood v příběhu mnohem výraznější roli," slibuje Horowitz.

Díky tomu, že je Reginina sestra matkou Robinova nenarozeného dítěte, bude dynamika mezi těmito třemi dospělými pochopitelně propojena. Kitsis rychle zdůraznil, že Robinovo srdce patří Regině, nikoliv Zeleně, v tomto "zapeklitém, komplikovaném vztahu."


"Uvidíte Robina a Reginu spolupracovat jako pár," vysvětluje Kitsis. "Víte, nikdy jsme Zelenu nevykreslovali jako nějakou romantickou hrozbu a tak to bude i nadále, ale také uvidíte, jak se snaží vyrovnat se Zelenou, která je zjevně šílená."

Na otázku, zda mají tvůrci pocit, že Regina a Robin mají možnost být jedním z párů, které v seriálu představují pravou lásku, Kitsis odpověděl, "Doufám, že ano."

"Viděli jsme Reginu s Danielem, který jí řekl, aby znovu našla lásku a ona ji našla," pokračuje Kitsis. "Rád bych si myslel, že všechny naše vztahy jsou smysluplné."

"Myslím si, že všechny vztahy v našem seriálu, v jádru mají prvek naděje a mohou být pravou lásku a mohou se jim stát skvělé věci," dodává Horowitz. "Samozřejmě, že to někdy v životě nevyjde, ale někdy ano a vždy je tu naděje, že to tak bude."
 
 

Reklama