Spoilery

Once Upon a Time obsazuje Herkula a Megaru

14. listopadu 2015 v 9:27 | Patty


K obsazení Once Upon a Time se přidávají dvě nové tváře.

Herec Jonathan Whitesell byl obsazen do role Herkula a herečka Casey Rohl se objeví v roli Megary. S oběma postavami se budeme setkávat pravidelně v 5B.

Cruella de Vil se vrací!

11. listopadu 2015 v 9:31 | Patty


Victoria Smurfit se ve druhé polovině 5. série vrátí jako Cruella de Vil. Na rozdíl od předchozích ohlášených navrátilců (Peter Pan, Cora, Sidney a Slepá čarodějnice) se však Cruella neobjeví v jubilejní 100. epizodě, ale uvidíme ji hned v několika epizodách 5B.

Victoria Smurfit v seriálu debutovala jako nechvalně známá záporačka ze 101 dalmatinů, během 4. série jako součást Královen temnoty, které se pokoušely skrze Autora dosáhnout svých šťastných konců. Nakonec byla Cruella zabita Emmou.Název epizody 5x13

10. listopadu 2015 v 13:56 | Patty

Script tease #2: 5x07 Nimue

7. listopadu 2015 v 17:44 | Patty

MARY MARGARET
Bude to fajn. Popovídáme si. Mám spoustu těhotenských tipů.

ZELENA
Dobrý bože. Tohle je horší než být zavřená v cele.

100. epizoda nabírá Slepou čarodějnici

4. listopadu 2015 v 19:31 | Patty

Aby těch návratů nebylo málo, po Coře, Peterovi Panovi a Sidneym Glassovi se ve 100. epizodě objeví také Slepá čarodějnice v podání herečky Emmy Caulfield.

Praví fanoušci si tuto ikonickou postavu zcela jistě budou pamatovat, a to i přestože se objevila pouze v jedné epizodě na začátku 1. série (1x09 True North).

V epizodě "True North," sídlila Slepá čarodějnice v perníkové chaloupce, kde žila klidným životem a pojídala děti až do doby, než ji Jeníček s Mařenkou, které poslala Regina, zavřeli v její vlastní peci.

Script Tease: 5x07 Nimue

4. listopadu 2015 v 16:00 | Patty

ROBIN HOOD
Předpokládáš, že je to pro nás?

REGINA
Mám pocit, že to nechceme zjistit.

Once Upon a Time obsazuje tajemnou postavu. Mohl by to být Hádes?

4. listopadu 2015 v 7:15 | Patty


Herec Greg Germann (Ally McBeal) byl obsazen do role pravidelně se objevující postavy, se kterou se budeme setkávat ve druhé polovině 5. série.

Žádné další podrobnosti o tom, koho si v seriálu zahraje, stanice ABC nezveřejnila, pouze víme, že je jeho postava popisována jako "tajemná postava s mocí podobnou Bohu, která je vždy oblečená v dokonale padnoucím obleku," je to někdo, "kdo ví jak do lidí zasét strach už jenom tím, že je k nim přátelský. Je tou poslední osobou, se kterou byste si chtěli dát skleničku."

Nyní už je téměř jisté, že se v 5B vydáme do podsvětí, takže i když zatím nebylo nic oficiálně potvrzeno, je velice pravděpodobné, že byl Greg Germann obsazen do role Hádese, vládce podsvětí. Nyní nám ale nezbývá nic jiného než čekat, zda tuto domněnku někdo potvrdí nebo vyvrátí.

Giancarlo Esposito se vrací

4. listopadu 2015 v 7:06 | Patty


Ohlášen byl další návrat.

Po Barbaře Hershey (Cora) a Robbiem Kayovi (Peter Pan) se vrací také Giancarlo Esposito, který si ve 100. epizodě zopakuje roli Sidneyho/kouzelného zrcadla.

Naposledy jsme Sidneyho viděli ve chvíli, kdy se spojil se Sněhovou královnou, která mu nabídla svobodu výměnou za spolupráci proti Regině.

Jubilejní 100. epizoda s názvem "Souls of Departed" bude odvysílána začátkem března.

100. epizoda hlasí návrat Petera Pana

3. listopadu 2015 v 7:32 | Patty

Po Barbaře Hershey, jejíž návrat byl potvrzen před pár dny, se vrací také Robbie Kay a ve 100. epizodě si zopakuje roli Petera Pana.

Petera Pana jsme v seriálu mohli vidět během první poloviny 3. série, kdy se naši hrdinové vydali zachránit Hernyho do Země Nezemě.

Detaily jeho návratu nejsou známy.

První pohled na Meridu a Mulan

2. listopadu 2015 v 21:37 | Patty
Ve dvouhodinovém speciálu, který bude odvysílán 15. listopadu, se vrací dvě milované postavy: Mulan a Ruby.

Událost, která je vlastně samostatnými příběhy, které jsou propojeny s hlavním příběhem, začíná zkoumáním rozhodnutí, které Emma učinila jako Temná v Kamelotu. "Divákům bude odhaleno, co se stalo a proč dělá to, co dělá," naznačuje Kitsis. "Dostanete odpovědi na více otázek."


Ale opravdová magie začíná ve druhé polovině, kdy se ukáže Mulan a Ruby. Když jsme Mulan viděli naposledy ve 3. sérii, měla zlomené srdce kvůli Auroře a tak se přidala ke skupině Robina Hooda. I přestože Robin i jeho skupina jsou již delší dobu součástí seriálu, Mulan nebyla nikde k nalezení. "Chystáme se prozradit, co poslední roky dělala a uvidíme kousek jejího příběhu, který jsme nikdy neviděli," říká Kitsis. To samé se dá říci o Ruby, která byla v "zoufalé situaci," když jsme ji naposledy viděli.

Pokud jde o to, co přesně na dámy v epizodě čeká, Kitsis a Horowitz odhalili, že jejich triumfální návrat zahrnuje cestu s Meridou, skotskou princeznou.

"V současnosti Merida čelí problému, který zahrnuje Zelenu a krále Artuše," říká Kitsis. "Mulan a Ruby jí tento problém pomůžou vyřešit. Tohle je prostě normální seriál, ve kterém Merida, Mulan a Ruby bojují společně proti Prohnané čarodějnici a králi Artušovi. Je to jen další den v Kamelotu!"
 
 

Reklama