Zprávy od nás

Storybrooke oficiálně zavírá

21. března 2016 v 18:43 | Patty
Asi jste v šoku, že se tady z ničeho nic objevuje takovýhle článek.

Ale schylovalo se k tomu už měsíce, ovšem definitivně tomu dopomohla až pauza mezi 5A a 5B, kdy mi došlo, že mi seriál vlastně vůbec nechybí a kdyby se už do vysílání nikdy nevrátil, vůbec by mi to nevadilo. A to je špatně.

Když jsem tuhle stránku od Susan a Katie v roce 2013 přebírala, byla jsem si jistá, že to tady potáhnu až do konce seriálu, protože v té době mě seriál ještě bavil, ale postupem času, zhruba od poloviny 4. série mi začalo docházet, že jediné, co mě tady ještě drží jste Vy, pravidelní návštěvníci. Jenže bohužel jenom tohle někdy nestačí. Ze seriálu se během 4. série stihla stát parodie sebe sama, mé dvě jediné oblíbené postavy, Robina a Reginu, naprosto zničili škálou trapných a nesmyslných zvratů počínaje návratem Mariany, který byl završen Zelenou čekající Robinovo dítě. Navíc, když vím, k čemu se schyluje ve finále... Ten vztyčený prostředníček od scénáristů směrem k nám, fanouškům, vidím přímo před očima. Všechno to teď vypadá jako hodně, hodně špatný vtip. Opravdu chci jako fanoušek OutlawQueen tohle sledovat? Ani náhodou. Vydrbávají s námi už hodně dlouho a dál jim to tolerovat nehodlám. Nehledě na skutečnost, že se z Once Upon a Time stal postupem času Once Upon a Hook s přídavkem CaptainSwan. Když už nezachraňujeme Emmu, zachraňujeme Hooka, když nezachraňujeme ani jednoho, stejně 3/4 epizody hledíme jenom na ně. Ke sledování Hookfestu jsem se neupsala. A můžete si být jistí tím, že od sledování seriálu mě odradila právě postava Hooka, i když špatná rozhodnutí scénáristů tomu taky vůbec nepřidala. Teď už vím, že se nikdy NIKDY znovu nepustím do žádného seriálu, se kterým budou mít co dočinění Horowitz a Kitsis, dva největší lháři, které kdy seriálový svět spatřil.

Věřte mi, když říkám, že tenhle článek píšu s těžkým srdcem, stránku mám moc ráda a přeci jenom jsem tu strávila téměř tři roky. Je mi to opravdu moc líto, na stránku budu vzpomínat jen v dobrém, ale jistě se mnou budete souhlasit, když řeknu, že nelze vést stránku o něčem, co Vás již nebaví a s každou další epizodou ve Vás roste jen čím dál tím větší nechuť, protože v seriálu už nezůstalo nic, co by Vás donutilo se na epizodu alespoň trochu těšit. S čistým svědomím přiznávám, že z 5B jsem žádnou epizodu neviděla a ani se na to nechystám. Scény, které bych případně chtěla vidět (i když, buďme upřímní, na co bych tam měla koukat? Robin dělá křoví, jako postava je jim naprosto ukradený, když prohodí během epizody dvě věty, je to zázrak. OQ mají scény off-sreen.), si můžu pustit na youtube nebo vyhledat v příslušném tagu na tumblr. K tomu opravdu nepotřebuju marnit 43 minut svého času.

Konkurz na případné nové adminy vypisovat nebudu, protože by to nedopadlo dobře a pokud by se našel někdo, kdo by stránku chtěl převzít, dlouho by tady stejně nevydržel. Stránku rušit nebudu, veškeré povídky a informace o seriálu Vám tady zůstanou k dispozici.

Závěrem chci poděkovat Cenicientě za to, že měla tak skvělý nápad a Storybrooke.blog.cz založila a taky Susan a Katie, bez kterých by tahle stránka zanikla už dávno předtím, než jsem se jí ujala já. Samozřejmě neodejdu bez toho, aniž bych Vás odkázala na jinou, aktualizovanou stránku, na které můžete pokračovat ve sledování novinek o Once Upon a Time, a proto určitě navštivte Storybrooke.cz.

Pokud jste článek dočetli až do konce, snad mi to nemáte za zlé a budete na mě v dobrém vzpomínat, ale tohle opravdu nešlo protahovat do nekonečna.

Pokud byste mě chtěli ještě někdy kontaktovat, najdete mě na stránce Arrow-web.blog.cz nebo na emailu arrow-web@email.cz.

Tímto se s Vámi loučím.

Vaše adminka, Patty.

Šťastné a veselé Vánoce!

23. prosince 2015 v 16:00 | Patty


Rok se s rokem sešel, jsou tu zase Vánoce.

Tímto bych Vám chtěla popřát krásné a pohodové Vánoce, užijte si vánoční svátky u pohádek a cukroví. Do nového roku 2016 hlavně hodně zdraví, štěstí a úspěchů.

Do nové série s novým kabátkem

16. srpna 2015 v 18:13 | Patty

Do nové série jdeme se zbrusu novým layoutem, tématicky zaměřeným na Dark Swan! Nový kabátek opět vytvořila Lucy, protože na ten starý už jsme se nemohly dívat, po více jak dvou letech, co jsme ho tady měly, už byl prostě nekoukatelný.

Pokud by měl někdo problém s viditelností písma, dejte vědět do komentářů :)

4. série byla odvysílána, co bude dál?

23. května 2015 v 9:14 | Patty
Finále 4. série je zdárně za námi a před námi je téměř pěti měsíční pauza. Nové série se sice dočkáme až koncem září, ale i během pauzy se můžete těšit na novinky.

V těchto dnech probíhají v Americe každoroční Upfronts - tiskové konference, na kterých jednotlivé stanice představují vysílací schéma k nové seriálové sezóně. Dnes je na řadě také stanice ABC.

Natáčení 5. série by mělo začít začátkem července, takže se určitě během léta dočkáme nějakých těch fotografií z natáčení. V červenci se tradičně uskuteční také největší a nejočekávanější událost léta - Comic Con v San Diegu, kde se mimo jiné dočkáme prvních větších spoilerů k 5. sérii.

Během pauzy se herci zúčastní také několika menších conů:

Spooky Empire
Kdy: 15. - 17. května
Kdo: Lana Parrilla

Denver Comic Con
Kdy: 24. a 25. května
Kdo: Sean Maguire, Rebecca Mader

Fairy Tales III.
Kdy: 20. a 21. června
Kdo: Lana Parrilla, Jennifer Morrison, Colin O'Donoghue, Meghan Ory, Georgina Haig, Elizabeth Lail, Scott Michael Foster, Victoria Smurfit

Ever After Convention
Kdy: 27. - 28. června
Kdo: Lana Parrilla, Sean Maguire, Rebecca Mader, Colin O' Donoghue

Znovu zprovoznění účtu na twitteru!

23. března 2015 v 16:22 | Patty
Pokud tuhle stránku navštěvujete již od jejího počátku víte, že ke stránce původně patřil i účet na twitteru, který byl založen společně se stránkou storybrooke.blog.cz. Poté, co mi byla tato stránka před více než rokem předána, jsem měla v plánu tento účet na twitteru smazat, poté jsem na to ale nějak zapomněla a včera jsem na něho po dlouhé době narazila a rozhodla se ho znovu zprovoznit.

K čemu to bude dobré?

Spousta z Vás už určitě účet na twitteru má (a pokud ne, honem si ho založte, je to dobrá věc, věřte mi :-D), takže stačí, když si mě na twitteru přidáte do "following" a jakmile se na blogu objeví nový článek, fotky, videa nebo povídky, přes twitter se to dozvíte jako první.

@OnceUponaTimeCZ

Povídky - INFORMACE

16. ledna 2015 v 18:25 | Patty
Před chvílí se mi povedlo sem úspěšně nahrát poslední povídku, která na webu byla, takže počínaje zítřejším dnem začnu se zveřejňováním povídek aktuálních.

Můžete mi znova začít posílat povídky na mail a rovnou využiju tohoto článku k tomu, abych upozornila všechny, kteří zavítají na tuto stránku: Pokud píšete povídky k Once Upon a Time nebo se nějakou chystáte napsat a máte zájem o její zveřejnění na této stránce, zašlete mi povídku na email arrow-web@email.cz. Podrobnější informace k povídkám si můžete přečíst také v TOMTO ČLÁNKU.

Nakonec ještě menší zajímavost k povídkám. Momentálně se tady na stránce nachází celkem 34 povídek. Z toho 25 jednorázových a 9 na pokračování.

(Nucené) Znovu otevření na blogu.cz

8. ledna 2015 v 21:17 | Patty
Tak takhle to dopadá, když se jednoho krásného dne ráno vzbudíte a zjistíte, že se Vám celý web i s galerií nejspíše jen tak z ničeho nic vypařil. Asi je vcucla červí díra, kdo ví, ale jelikož mi nikdo z hostingu není schopný odpovědět na maily, vypadá to (ne nevypadá to tak, ono to tak skutečně je), že se vracíme zpět domů, na blog.cz. To byl opravdu krátký výlet.

Víc k tomu asi není potřeba dodávat. Ještě, co se týká povídek, které byly na webu, nemějte strach, mám je na mailu, takže je tady nahraju všechny co nejdřív.

Povídky - info

23. května 2014 v 17:58 | Patty
Jen takové malé info, týkající se povídek. Momentálně mám na mailu ještě dvě povídky, které určitě během víkendu zveřejním :) Mile mě překvapilo, kolik povídek mi za tu chvíli na mail přišlo a jelikož novinky o nové sérii nejsou zatím žádné, vypadá to, že v následujících dnech budou povídky nejspíše to jediné, co se tady bude objevovat :-D

Všechny doposud zveřejněné povídky najdete v záhlaví, v rubrice SHOW.

Na závěr tohoto malého oznámení ještě připomínám, že veškeré povídky k Once Upon a Time mi můžete kdykoli zaslat na email arrow-web@email.cz. Více informací se dozvíte v tomto článku. Spolu s tímto připojuji také malou prosbu - ehm... byl by někdo tak hodný a napsal OutlawQueen povídku? Předem velice děkuji :-D

Povídky k Once Upon a Time

17. května 2014 v 16:01 | Patty
Píšete povídky? Máte nějakou povídku a chcete aby byla zveřejněna tady na stránce?

Poté, co mi byl tento nápad nadhozen v komentářích jsem se rozhodla, že tady na blogu otevřu rubriku s povídkami.

Až budete mít povídku napsanou (nebo nějakou její kapitolu) zašlete mi ji na email arrow-web@email.cz a já ji zveřejním :) V emailu nezapomeňte zmínit své jméno, abych věděla, kdo je autorem :) Popřípadě můžete sepsat krátkou synopsi, ve které naznačíte, o čem povídka bude. Bylo by také dobré připsat období, ve kterém se děj povídky odehrává (např. po finále 3. série) a výčet postav, kterých se povídka týká (nemyslím tím všechny postavy, které se v povídce vyskytují, jen ty hlavní).

Snad nemusím připomínat, že zaslané povídky se musí týkat Once Upon a Time, to je samozřejmostí :)

Galerie.

3. ledna 2014 v 17:31 | Patty
Galerie už opět funguje tak, jak má - storybrooke.fangalaxy.org/gallery/
 
 

Reklama