Zprávy od nás

Veselé Vánoce a štastný nový rok!

23. prosince 2013 v 18:54 | Patty
Po roce jsou tady Vánoce a tak bych Vám ráda popřála krásné a pohodové svátky, spoustu cukroví, bohatého Ježíška a zároveň také šťastný a úspěšný nový rok 2014!

Tak tedy veselé vánoční svátky, koukejte na pohádky, u novinek se tu sejdeme zase po svátcích, tedy na konci týdne :)

I-S BLOG AWARDS 2013 - Nejlepší seriálový blog

16. prosince 2013 v 10:08 | Patty
Dnes ráno na mě v komentářích čekala velice milá zpráva.

Storybrooke byl nominován v kategorii nejlepší seriálový blog v I-S AWARDS 2013, kterou ve spolupráci s hq-hart-of-dixie.blog.cz pořádá stránka ian-somerhalder.blog.cz. Konkurence je veliká, Lexi a Eve nominovaly spoustu skvělých stránek, ale pokud chcete podpořit právě Storybrooke, stačí, když kliknete na odkaz níže a do komentářů napíšete název blogu, kterému dáváte svůj hlas :)

Hlasování bude ukončeno v neděli, 22.12.

NA TOMTO ODKAZE MŮŽETE HLASOVAT PRO STORYBROOKE.BLOG.CZ.

Stahování a diskuze k epizodám.

26. září 2013 v 11:28 | Patty
Protože do premiéry 3. série zbývají pouhé tři dny, přišel čas, abych Vás informovala o tom, jak to bude vypadat s odkazy ke stažení aktuálního dílu. Mám ve zvyku nový díl stahovat vždy již v pondělí ráno, protože to se nejlépe a nejrychleji stahuje, takže Vám sem při té přiležitosti rovnou hodím několik odkazů na různé servery, odkud si nový díl budete moci bez problémů stáhnout :) Odkazy můžete očekávat každé pondělí mezi sedmou a osmou hodinou ráno.

Co se diskuzí k jednotlivým epizodám týká, měli jste možnost (a ještě stále ji máte) hlasovat v anketě a vyjádřit se tak, jestli máte nebo nemáte zájem o znovu zavedení diskuze. Drtivá většina hlasovala pro ano, takže článek, ve kterém budete moci diskutovat o aktuální epizodě, přidám někdy v polovině týdne, podle toho, kdy budou hotovy titulky k danému dílu, protože je mi jasné, že ne všichni z Vás sledují epizodu bez českých titulků nebo s titulkami anglickými. (Mimochodem, pokud byste měli zájem o titulky anglické a nevíte, kde je stáhnout, dejte mi vědět do komentářů). Odkaz na diskuzi také najdete v záhlaví pod rubrikou SHOW.

FanListing - INFO

8. září 2013 v 11:47 | Patty
Dnes jsem obnovila celý fanlisting a připsala do něj všechny, kteří se zapsali, ale ještě nebyli přidáni do seznamu :) A mimochodem.. registrace do fanlistingu je stále otevřená, takže pokud se mezi Vámi najde další fanoušek seriálu Once Upon a Time, který tuto stránku navštěvuje a ještě se nezapsal, nechť se zapíše, budu jedině ráda :) Seznam všech fanoušků se budu průběžně snažit doplňovat, podle toho, jak (a pokud vůbec) se budete zapisovat :) Článek, ve kterém se můžete registrovat i seznam fanoušků najdete v menu, pod rubrikou SHOW.

Co se týká ikonek, které si po zapsání do fanlistingu můžete dát na blog, hrála jsem si s tím a hrála, až se mi nějakým záhadným způsobem podařilo všechny ikonky, které tam už předtím byly smazat (ano, tak jsem šikovná), až na jednu s Rampelníkem, kterou tam najdete.... Takže až budu mít chvíli, budu muset nějaké ikonky udělat.


A opět připomínám anketu, ano, teď už se jedná o anketu, protože jsem došla ke zjištění, že spousta lidí raději hlasuje, než aby se vyjádřila slovně :-D A podle počtu hlasů v anketě je to znát. Opět narážím na diskuzi k jednotlivým epizodám Once Upon a Time. Premiéra 3. série se nám pomalu, ale jistě blíží, takže pod každým článkem najdete anketu, ve které můžete hlasovat. Zajímá mě totiž, jestli máte zájem o znovu zavedení diskuzí k epizodám.

Email blogu a diskuze k epizodám

1. září 2013 v 16:12 | Patty
Novinky žádné nejsou a tak jsem se rozhodla sepsat menší informativní článek :)
Konečně jsme se rozhodly, co s emailem blogu. Ode dneška přestaneme email storybrookecz@gmail.cz používat. Přijde mi totiž zbytečné mít tolik mailových adres, které bych stejně ani nestíhala kontrolovat. Adresu původního mailu v menu jsem tedy přepsala na arrow-web@email.cz, což je emailová adresa mého blogu o Arrow, na kterou mi v případě potřeby můžete napsat :)

Dále by mě zajímala jedna maličkost, která se týká diskuze. Přišla s tím Cenicienta, která sem vždy po odvysílání epizody dávala článek, ve kterém jste o aktuální epizodě mohli diskutovat. Zajímalo by mě tedy, jestli máte zájem, abych tyhle diskuze o epizodách na blogu znovu zavedla? Ovšem pouze s tím, že byste o epizodách opravdu diskutovali. Vyjádřete se k tomu v komentářích, abych viděla, jestli to bude mít cenu. Pokud zájem nebude, samozřejmě se tady ty články zbytečně objevovat nebudou.

Webová galerie byla zprovozněna.

30. srpna 2013 v 14:09 | Patty
Během včerejšího dne se nám s Lucy konečně podařilo zprovoznit webovou galerii :) Odkaz v záhlaví je již také funkční, takže se do galerie dostanete obvyklým způsobem.
Design na galerii jsem narychlo splácala já, Lucy ho nakódovala a momentálně v ní najdete něco málo přes 2 000 fotek. Veškeré promo fotografie herců, oficiální fotky z epizod i BTS fotky jsou již nahrané, některé fotky z akcí také. Zbylé fotky budeme postupně ještě doplňovat. Kliknutím na obrázek výše se můžete podívat do galerie.

Nové majitelky blogu: Patty & Lucy

23. srpna 2013 v 12:10 | Patty
Zdravím všechny návštěvníky!
Jak už nadpis napovídá, jsem novou adminkou a zároveň také majitelkou tohoto blogu. Pokud sledujete seriál Arrow, můžete mě znát ze stránky arrow-web.blog.cz, kterou vedu. Doposud byla stránka storybrooke.blog.cz ve vlastnictví Susan a Katie, ovšem ani jedna z nich už stránku pravidelně bohužel prostě nestíhá aktualizovat, jak už jste nejspíše také zaregistrovali. Stránka tak nevyhnutelně spěla k úplnému zrušení, a protože mi bylo líto zahodit tu spoustu práce, kterou tady za téměř dva roky Cenicienta, Susan a Katie odvedly, domluvila jsem se tedy s holkama na tom, že mi stránku úplně přenechají.

Kromě mě bude stránku aktualizovat také Lucy (iheartsarah.blog.cz), která se rozhodla, že mi tady vypomůže :)

Spolu s tímto jsme se rozhodly provézt spousty, spousty změn. První změna se týká galerie. Místo blogové, na kterou jste byli zvyklí, už zařizuji webovou, která snad bude během pár dní v provozu. Počínaje dnešním dnem budeme do galerie přidávat fotky pouze hlavních herců. Více se toho prostě stíhat nedá, snad to chápete. Candids fotky vypustíme úplně.

Co se samotného blogu týká, máme v plánu překopat některé rubriky, jinak zde naleznete novinky o seriálu tak, jak jste byli zvyklí :) Co se týká nějakého náběru spoluadminů, ještě si to musím promyslet, protože naposledy to nedopadlo zrovna ideálně. Vše záleží na tom, jak nám to tady půjde a jak dlouho mi bude Lucy ochotna pomáhat. Budeme se snažit aktualizovat pravidelně (samozřejmě, pokud budou novinky), každý den.

Všechny affiliates, které tady holky mají si necháváme, pokud by se ale stalo, že už by někdo z Vás nadále s touto stránkou nechtěl být spřátelený, ať už by byl důvod jakýkoli, dejte nám vědět do komentářů :)

Co bude dál s emailem blogu a twitterem zatím ještě nevíme, ale až se rozhodneme, dáme Vám vědět. To by tedy bylo ve stručnosti všechno, teď už jen zbývá doufat, že s námi budete spokojeni :)

Stránky spin-offu otevřeny!

20. května 2013 v 16:15 | Sofie
Vážení, je to tu!
Stránky o spi-offu jsou OTEVŘENY!! Hlásím, že jsou stále v počátku (jsem ještě ve zkouškovém, takže až v červnu to pořádně rozjedem :D ), ale veškeré info k Říši divů bude tam, ať se to sem neplete ;)
Čili pokud se chcete mrknout, tak můžete TU.

Storybrooke nyní na zahraničním Fan Foru

11. května 2013 v 9:38 | Storybrooke Team

Mám tu pro vás velice dobré zprávy! Někdy v tomto týdnu nás kontaktovala Lindsey, která je členkou jednoho ze zahraničních fanouškovských for. Na tomto "Fan Foru" jsou pod různými tématy zapsány weby z celého světa. Náš blog má tu čest, že se nyní stal jednou z jejich zdrojových stránek a řekla bych, že jsme také jediným zástupcem z blogu a možná i jedni z mála českých bloggerů, kteří mají možnost v jejich seznamu být. Pro náš blog je to obrovská pocta. Myslím si, že žádná z nás si nikdy nemyslela, že by to tenhle blog mohl dotáhnout tak daleko.
Budeme se snažit, aby se Storybrooke.blog.cz stal jednou z nejlepších domén, kde budou nynější a budoucí fanoušci seriálu nebo účinkujících herců hledat informace a novinky.
Děkujeme vám za vaši přízeň, moc si jí važíme :))

PS: Koncem května Sofie opět sprovozní náš blogový twitter :))
váš Storybrooke Team

Problémy s videi

25. dubna 2013 v 14:46 | Sofie
Ahoj všichni,
nevím, jestli se Vám to tu dělá též, ale když načtu tento blog, tak videa vidím proházený :( ale po aktualizování jsou pak na svých místech ;). Moc se za tyto komplikace omlouvám, ale nevím, jak to spravit. Tak když se Vám toto přihodí, tak prosím, aktualizujte, aktualizujte a aktualizujte.
Magie s Vámi :)
 
 

Reklama