Zprávy od nás

Nová spoluadminka - Sofie

21. dubna 2013 v 20:08 | Sofie
Krásný večer všem návštěvníkům!
Dovolte mi abych se Vám představila. Jsem nová posila týmu těchto úžasných stránek, má přezdívka je Sofie, je mi krásných 20 let a miluji seriály, především Once Upon a Time, samozřejme ;).
Doufám, že tu budete s námi spokojeni a bude se Vám tu i nadále tak líbit, jako nám. :)
Vaše Sofie

Nová spoluadminka - Pajuša!

21. dubna 2013 v 17:42 | Paulette

Zdravím vás!
Volám sa Pajuša a stávam sa oficiálnou spoluadminkou na tomto úžasnom blogu o ešte úžasnejšom seriály "Once Upon A Time". Aby bol vo všetkom hneď na začiatku poriadok, pochádzam zo Slovenska, preto budú články písané mnou, pochopiteľne, v slovenčine.
Myslím, že viac písať netreba. Budem sa snažiť na tomto blogu pomôcť a trošku viac sa k vám priblížiť, aby ste ma čoraz viac a viac spoznali.
Takže, "vidíme" sa pri ostatných článkoch :-)

Nová spoluadminka - Angelique

21. dubna 2013 v 11:41 | Angelique

Ahoj, jsem nová spoluadminka tohoto blogu. Budu tu pod přezdívkou Angelique. Seriál sleduji skoro od začátku (ještě s plno dalšími) a moc mě zaujal. Blogování se už nějakou dobu věnuji, mimo tento píšu na můj grafický blog. Jaké články ode mě můžete čekat? Řekla bych, že všechno možné, co o OUaT najdu. Doufám, že se mnou budete spokojeni.

Nová spoluadminka - Flowerska

21. listopadu 2012 v 16:31 | Flowerska

Ahojky všichni. Jsem tu nová spoluadminka,budu Susan pomáhat s tímto blogem.
Doufám,že se mnou bude spokojená a doufám,že i vy budete.
Co bych o sobě řekla. Jsem normální 17letá holka,která miluje Once Upon a Time a další seriály (je jich moc). Už druhým rokem chodím na střední školu.Můžete mě najít i na blogu Best-actresses,kde jsem taktéž spoluadminka.

Kontrola Affiliates a jak to dopadlo

30. září 2012 v 14:00 | Katie*

Včera jsem přes twitter napsala Cenicientě, jestli můžu něco udělat s těmi našemi Affiliates, protože kontrola, kterou na blog dala 17.srpna, trvá už více, jak měsíc a vás je prostě hodně a snad mohu říct, že my, spoluadmini storybrooke, prostě máme teď kvůli škole/práci málo času + někteří z nás mají i další blogy.
V celém článku tedy najdete, kdo se zapsal, kdo bude smazán a do jaké skupiny (Sister, Elite, Top) zařazeni. Také se můžete samozřejmě těšit i na nové ikonky!

KONTROLA AFFILIATES

17. srpna 2012 v 13:38 | Cenicienta
A je to tu zase. Hrozně se omlouvám, vážně.
Teď jsem vás dva měsíce neobíhala, nikoho, tak chci jen vidět, kdo na mě nezanevřel. :) Takže se zapisujte v tomhle článku.

1. Blog
2. Zaměření

To je všechno. Jestli chcete, můžete mi napsat něco na téma "proč chci zůstat affiliates", ale nechci to dávat jako povinnost, protože nechci, abyste zbytečně vymýšleli hovadiny. :D

Vamp-Boy

12. srpna 2012 v 13:08 | Vamp-Boy

Ahoj! Tohle je můj první článek tady na blogu. Jsme nový spoluadmin, moje blogová přezdívka, je strašně stará a divná, ale nechci ji měnit, protože už jsem se s ní prostě zžil - Vamp-Boy. Předem vás chci upozornit, že nemám Photoshop, takže fotky u článků, budou takové jaké budou. :D Rozhodně ne, takové jako od Cenicienty, Susan a dalších, ale budu se snažit, aby to nějak vypadalo. Jinak znát mě můžete z blogu www.hunger-games-saga.blog.cz nebo nově z rpg blogu www.hunger-games-world.blog.cz.

Doufám, že se vám, alespoň některý z mých článků bude líbit a že Cenicienta a ostatní adminky budou spokojené. ;)

SPOLUADMINSTVÍ?

11. srpna 2012 v 22:14 | Cenicienta
Zdravím vás, všechny, co ještě stále chodíte na tenhle blog.
Dostala jsem se do určité krize. U affiliates jsem nebyla už ani nepamatuji, a překvapuje mě, že oni stále chodí sem. Budu to muset všechno protřídit a zase se k vám podívat, abych zjistila, kdo už si nás smazal a kdo ještě ne a kdo ještě bude ochoten si nás ponechat.
Každopádně se musím pustit do novinek, protože jich je hodně. I když holky přidávaly, když já jsem toho schopná nebyla.
Určitě víte, že je nás tu habaděj. Na blogu, myslím. Stejně to nestíhám a nezvládám. Vzala jsem si docela velké sousto, když jsem chtěla přidávat novinky o všech z Once a teď je toho prostě moc.
A tak se chci zeptat: Je tu mezi vámi, návštěvníky blogu, nějaký Oncer, který by měl zájem přispívat na tenhle blog?
Co bych od vás považovala: NEmusíte umět s photoshopem nebo jiným grafickým programem. Cení se to, ale nemusíte. Měli byste umět překládat z angličtiny, protože se zase rodí spousta rozhovorů a tak. Pokud ne, můžete přidávat jen fotky. To je jedno. A bylo by fajn, kdyby se našel někdo, kdo má čas na obíhání affiliates. Ne všech, alespoň pár. A jediné, co po vás skutečně požaduju je zkušenosti s blog.cz. Ráda bych vzala kohokoliv, ale nemám čas učit vás s blogem - ne, že by to bylo něco těžkého - a všechno vysvětlovat kousek po kousku.
Tak se ozvěte sem do komentářů a kdyžtak se domluvíme. Doufám, že se někdo ozve.

Děkujeme za 30 000! :)

24. června 2012 v 15:20 | Cenicienta
I když se blíží prázdniny, já, susan i Adele máme trochu problémy s přidáváním a obíháním, vy nás stále navštěvujete a komentujete. Po dvou měsících vám můžu opět děkovat za dalších deset tisíc - teď už jsme na třiceti tisících. Myslím, že všichni z vás, co někdy měli nějakou stránku víte, jaký to je pro mě pocit - tahle stránka je moje malé děťátko, které má už 30 000 návštěvníků, dokonce i pravidelné návštěvníky ze zahraničí. Takže ještě jednou - děkuju, za všechny z nás, co na Storybrooke přidáváme a chci poděkovat i všem holkám, které se ke mě postupně přidaly, s blogem mi pomohly a stále pomáhají :)

Nová spoluadminka Katie*

19. června 2012 v 20:50 | Katie*
Tyhle věci mi nikdy moc nešly, ale kvůli vám se o to pokusím.
Takže... včera mi byla od Cenicienty udělena taková "nabídka" o výpomoc na tomhle úžasném blogu. Já jsem tedy souhlasila a poslušně se vám tu hlásím...
Moje přezdívka je Katie* a pod stejným jménem mě najdete i na mém blogu justa.blog.cz :)) Najdete mě hlavně tam, ale sem tam se ukážu i tady - hlavně informace pro affiliates, budu vás obíhat pod přezdívkou Katie* (storybrooke), tak abyste si nemysleli, že je to někdo cizí ;D
OK... noo dneska se tu už asi neukážu, ale v průběhu týdne se tu určitě objevím. Tak jo - doufám, že se mnou, i články, budete spokojeni :)
 
 

Reklama