Zprávy od nás

týden pryč, novinky ano, obíhání ne

14. května 2012 v 14:00 | Cenicienta
přednastavený článek, nemusíte číst dál, titulek vystihuje vše :)
Tenhle článek nemá žádný speciální důvod, spíše je to pro všechny naše affiliates: Tento týden tady nebudu.
Takže se omlouvám, nebudu obíhat (proč se tomu vůbec říká obíhání? mně to rozhodně jako obíhání nepřipadá... no... dobře). A až přijedu, pochybuju, že první věcí, na kterou se vrhnu bude obíhání affiliates (ne, to bude vana, moje pohodlná postel a možná díly seriálů, které jsem prošvihla - včetně, nejspíš, OUaT finále - to záleží na tom, jak ochotná jsem dnes byla si přivstát - v době psaní tohoto článku to totiž ještě nevím :D) Takže mě omluvte, asi tak do neděle :)
Aktualizace tu ale budou, o to se vůbec nebojím - holky, které tu jsou se mnou jsou pilné včelky, takže tak.


První sraz Oncerů - více info

9. května 2012 v 15:09 | Cenicienta
Mám tu pro vás více info o prvním srazu českých+slovenských Oncerů. Všechno info je tady - http://onceuponatime.sff.cz/prvni-sraz-fanousku-ouat-je-tu/. Pokud o srazu uvažujete, podívejte se prosím na tu stránku a okomentujte :)
KDY: sobota 19. 5. 2012 (bohužel, termín 27. 5. /a společná návštěva koncertu filmové hudby/ nebyl možný. Zájemci se ale i tak samozřejmě mohou domluvit na tomto srazu a na koncert vyrazit). Začátek je naplánován na 14.00, konec předběžně na 18.00 (pokud si ještě nepolezeme na nervy :D tak nic nebrání prodloužení, u mimobrněnských záleží na spojích…)
KDE: ELEKTRA pub, Běhounská 7, Brno. Ideální poloha v centru Brna, kousek od náměstí Svobody a pár minut od vlakového či autobusového nádraží. Všechny nejasnosti snad rozptýlí přiložená mapka.
PROGRAM: Středobodem bude projekce A Land Without Magic a debata. Taky si pustíme vybrané featurettes, bonusové materiály a snad i jedno překvapení.

Po projekci si můžete otestovat, jak velký "Oncer" jste. :) Pro účast v zábavném vědomostně-kreativním kvízu o sadu filmových DVD propisku s sebou :) J

akékoliv dotazy a připomínky adresujte do diskuze. Na sraz není třeba se nijak hlásit, ale pokud o účasti předem nepochybujete, dejte echo do diskuze ať víme, s kolika lidmi odhadem počítat.

Sraz Oncerů

3. května 2012 v 22:18 | Cenicienta
Na onceuponatime.sff.cz se objevil senzační nápad a tak se tu o něj dělím i s vámi. Jde o sraz Oncerů. Jedná se o sraz, kde by se všichni Onceři z ČR (a SR?) společně podívali na poslední, finálový díl. Zatím je sraz v přípravách a vybírá se nejvhodnější město. Takže, pokud byste měli zájem, hlasujte prosím v anketě a zanechte komentář. Děkuju :)

KOMENTUJTE A HLASUJTE V TOMTO ČLÁNKU

Děkujeme za 20 000! :)

26. dubna 2012 v 20:19 | Cenicienta
Už včera jsem si všimla, že návštěvnost se přehoupla k dvaceti tisícům a vážně, vážně vám za to chci hrozně poděkovat. Hlavně tedy těm pravidelným návštěvníkům blogu, a obzvláště těm, co sem chodí, protože je to tu vážně zajímá. Děkuju všem, co komentují, protože mi alespoň připadá, že to, co tu děláme, děláme z nějakého důvodu, a nejen proto, že jsme do seriálu tak zblázněné.
Doufám, že počet návštěv, komentářů a článků bude stále růst a že vám tu třeba v listopadu budu vylévat srdce o tom, jak blog slaví první narozeniny. :)
Vážně, vážně, vážně děkuju, za všechny z nás.

ADELLE :)

13. dubna 2012 v 20:33 | Cenicienta
Vůbec nevím, jak tenhle článek začít. Chtěla bych říct něco hrozně chytrého a zároveň něco, co by ukázalo, jakou mám radost. Na to jsem, bohužel, moc velké tele.
Na blogu máme novou spoluadminku - Adelle. Určitě jí znáte z jejího skvělého blogu o Lee Michelle - http://michele-lea.blog.cz/ (a pokud ji neznáte, tak ji poznáte!).
Celé se to seběhlo nějak náhodou a naprosto spontánně, což já mám osobně nejradši. Doufám, že jí tu pořádně přivítáte a že díky ní blog zase pořádně rozkvete :)
Za všechny z nás, za sebe, susan i Lens jí na blogu moc vítám a jsem vážně, vážně moc ráda, že je tu teď s námi!. :)

TWITTER @OnceUponATimeCZ

9. dubna 2012 v 22:00 | Cenicienta
Vím, že spousta fanstránek má tumblr, facebook, twitter, nebo nejlépe všechno. Poslední dobou jsem nad tím docela přemýšlela. Přecijen se občas stává, že se vynoří spousta rozhovorů najednou, člověk nestíhá překládat a přidávat vám to sem v originále je poměrně zvláštní, když je to český blog. Stejnětak je to s fotkama. Takhle bych vás na ně jen odkázala, i když bych neměla čas to hodit na blog a na blog to přidala později. Co je ale nejvhodnější zvolit?
Tumblr jsem vyřadila hned, protože je to podobné blogu. Horší je vybrat si mezi facebookem a twitterem. Nakonec jsem zvolila twitter, protože je tam přecijen i přímá komunikace s herci a tvůrci Once. Pořád ale na facebook nezanevírám a možná, že se i k tomu jednou dostanu. Tak jestli chcete, můžete followovat. Budu se snažit mluvit o Once a o Once pouze.
Mimo to bych hrozně ráda s fanoušky Once mluvila a tak, protože tohle je rozhodně seriál, který se dá pořádně rozebírat! =)
Mám i osobní twitter, kdyby někdo z vás měl zájem, stačí si říct, a já vám ho napíšu.
Fajn, tak followujte níže:

OnceUponATimeCZ

true love isn't easy. but it must be fought for.

16. března 2012 v 17:00 | Cenicienta
(ne, ta animace ani ten nadpis nemají s článkem nic společného. Ale musíme zůstat u Once tématiky, když jsme ten Once blog =D animace ze stránky, "who shall not be named", aby mi nezrušili blog - onceupon-aforever. na tumblru. myslím, že jí najdete :))
Chtěla jsem vám jen říct, že tu teď nebudu. Ode dneška do neděle. Ozvu se asi až v neděli odpoledne, možná navečír. Nebudu to nijak prodlužovat, nebo vysvětlovat proč, beztak to není něco, co by vás asi zajímalo. :) Jen to chci říct proto, že vás celý víkend nenavštívím a nebudu nic přidávat.
Ale jsme na blogu čtyři, takže se nebojím, že by holky nepřidaly novinky. (a že se jich určitě jako na truc objeví více než obvykle... třeba sneak peeky.. =D)
Jinak jsem taky něco přednastavila, tak jsem na svoje Storybrookové miminko hodná :)

A ještě jsem chtěla poděkovat všem, co se zapisují do fanlistingu. (můžete se zapsat tady) Jsem z toho vážně překvapená a nadšená a jen co bude víc času, tak vás doplním do seznamu fanoušků. (tady) Jen najít ten čas. Taky bych potřebovala nový design, ale čas není (dobrovolníci? =D)

Už to nebudu prodlužovat, tenhle článek měl být krátký... =D
Mějte se krásně, drazí vážení. Uvidíme se po víkendu.
Cenicienta

10 000 návštěv!

26. února 2012 v 17:50 | Lens
Všimla jsem si že náš toplist přesáhl 10 tisíc návštěv! Děkujeme všem, kteří na tento blog chodí. Jsme vám za to vděčný a doufáme že pro vás budeme moci dále a dále překládat/přidávat veškeré novinky ohledně OUaT a Castu. :) Ještě jednou děkujeme! :)

KONTROLA AFFILIATES

10. ledna 2012 v 0:30 | Cenicienta
animace z tumblru: perdimenticare.tumblr.com
Nechtěla jsem. Vážně jsem nechtěla. Ale nevím, jak jinak bych to vykuchtila.
Prostě je vás moc. Přes čtyřicet. Sice tak nějak vím, kdo sem chodí a kdo ne, dokonce se mi zdá, že z těch komentářů se dá i vyčíst, kdo sem chodí rád a kdo jen proto, že jsme affiliates, ale i přesto to musím udělat.
A tak vás chci poprosit, abyste se zapsali pouze, pokud sem vážně chodíte nejen proto, že musíte a že jste affs, ale i proto, že sem chodíte třeba i rádi a vážně vás to tu zajímá (sakra, teď doufám, že se zapíše aspoň někdo).

1. Adresa blogu/webu
2. Zaměření (pokud máte víc témat, vypište je, prosím, všechny)
& bonusovka: Sledujete OuAT? :)

Pokud chcete spřátelit, pište klidně sem, klidně do Chcete být affiliates?, já si toho v obou případech určitě všimnu.

believing in even the possibility of a happy ending is a very powerful thing.

1. ledna 2012 v 13:27 | Cenicienta
Omlouvám se, že jsem vám všem včera nepopřála pěkného Silvestra, ač věřím, že byl pěkný i bez mého přičinění :). Já si ho teda užila :). Neměla jsem totiž moc čas, naprosto nečekaně jsem musela odkráčet od počítače a pak jsem se k němu dostala až hodně, hodně brzo ráno (dnes) a neměla jsem moc náladu na to, abych vymýšlela něco smysluplného. (což se mi nepovede ani teď)
Chtěla bych vám moc popřát, aby tenhle rok byl ten nejlepší, co jste kdy zažili. Abyste si letos vytvořili spoustu vzpomínek, na které jednou budeme ve stáří vzpomínat a vyprávět je vnoučatům (nebo možná, z výchovných důvodů, radši ani nevyprávět). Aby to byl skvělý rok, tak skvělý, že ho nenaruší žádná apokalypsa.
Prostě si letošek užijte, jak jen to nejvíc půjde. Přeju vám, aby se vám splnilo co nejvíc přání a pevné nervy při dodržování předsevzetí :).
(snad) Za celý storybrooke.blog.cz, Cenicienta
 
 

Reklama