Zprávy od nás

Nové pomocné síly :)

28. prosince 2011 v 19:07 | Cenicienta
Upřímně řečeno se teď sama za sebe trochu stydím, protože jsem si uvědomila, že jsem tu nikdy nepředstavila druhou webmiss, susan, která je webmiss i na dalších dvou fantastických fanblozích, lovely-annehathaway.blog.cz a fanning-source.blog.cz. Jenže susan je tu se mnou skoro od úplného počátku, přidala se ke mě jen pár dnů poté, co jsem blog založila, takže jsem nějak na představování nějak neměla čas - hlavně jste si toho už asi i všimli, takže nebylo ani představování třeba.
A mám obrovskou, obrovskou, OBROVSKOU radost z toho, že vám můžu představit dvě nové webmiss na tomto blogu.
První, kdo se k nám dnes přidal, je Lens. Jsem si jistá, že spousta z vás ji zná :). Vede fantastický fanblog zaměřený na Leu Michelle z Glee - lea-michele.blog.cz a fanblog o naší seriálové Sněhurce, Ginnifer Goodwin - ginnifer-goodwin.blog.cz.
Druhou je Nikí, kterou jsem já osobně poznala díky jennifer-morrison.blog.cz, blogu o "Naději" seriálu. Když napsala, že nestíhá, napadlo mě, že když se přidá k nám, stíhat možná bude. A tak jí teď najdete tady a ještě na jejím druhém blogu o Pixie Lott, pixie-lott-4fans.blog.cz.

Takže, závěr článku by mohl být, že to tu teď bude pěkný babinec a blázinec :). Těším se na to, jak to tu bude (doufejme) šlapat.

Šťastné a veselé!

24. prosince 2011 v 10:27 | Cenicienta
Myslím, že blog.cz bude dnes podobnými články přeplněn, stejně se ale zúčastním přeplňování :).
Chtěla bych vám všem popřát šťastné a veselé, a to nejen v tom smyslu, abyste našli to, co si přejete pod stromečkem. Odpočiňte si od všeho toho stresu, co máte ať už ve škole, nebo někdo možná i v práci, načerpejte energii (z cukroví :)) a užijte si tenhle krásnej den v kruhu rodiném.
A nezapomeňte na pohádky v televizi! :)
 
 

Reklama